grsail.com

Ile Oddawanie moczu jest normalne

Ile Oddawanie moczu jest normalne


Ile oddawanie moczu jest normalne dla zdrowego dorosłego kota? Kot Expert oferuje opinii.

Pytanie: Ile Oddawanie moczu jest normalne?

Mam rasowego kota syjamskiego, który wydaje się mocz dużo objętości, a nie częstotliwości. On zawsze korzysta z kuwety i nie ma problemu / ból oddawanie moczu. Jednakże wydaje się, że ilość znaczny, zwłaszcza w porównaniu z innymi kotów I miały lub należących do przyjaciół.

Dzięki z góry za wszelkie światło można rzucić ~~ Christopher

Ekspert Odpowiedz

Cześć Krzysztof,

Twój kocur może po prostu nieco większy pęcherz. Zdarza się, zwłaszcza u mężczyzn. Powiedział, rzućmy okiem na to, co jest uważane za "normalne".

Oczekuje się, że średnio dziesięć funtów kota pić około siedmiu uncji wody każdego dnia. Z tego ujęcia, można spodziewać się wydalanie moczu z około sześć uncji. Możesz spróbować śledzenia, ile wody twoje napoje kot w dzień, dając mu dokładnie siedem uncji w jego misce rano i pomiaru, jak wiele jest w lewo na koniec dnia. Jeśli miska jest pusta długo przed pomiaru czasu, zmierzyć się kolejne cztery uncji i wlać go w. Nie chcesz, aby odmówić mu drinka, po prostu śledzić, ile zabiera się.

Jeśli okaże się, że twój kot pije nadmiernie, będziemy chcieli, aby lekarz weterynarii ocenia go na cukrzycę, ponieważ jest to jeden z najbardziej zauważalnych objawów, które towarzyszą chorobie.

Mam nadzieję, że moje sugestie pomocne, i mam nadzieję, że twój kot okazuje się być zupełnie zdrowe.

Najlepsze życzenia ~~ Kelly