grsail.com

Ile należy wydać na prezent ślubny?

Ile należy wydać na prezent ślubny?
Tylko wiesz co wydać na prezent ślubny.

Kiedy otrzymasz zaproszenie na ślub, pierwsze pytanie zadać może być "ile powinienem wydać na prezent ślubny?" Choć nie ma jednego rysunku, który jest właściwy do wydania na dowolną dar, są pytania można zadać, aby zdecydować, co odpowiednia ilość jest, aby spędzić.

Zakup Prezentów Ślubnych

Jest to typowe dla zaproszonych gości, aby kupić prezent dla szczęśliwej pary, jeśli planujesz udział w weselu. Wbrew powszechnemu przekonaniu, jednak nie ma wymogu, aby kupić prezent, jeśli nie możesz uczestniczyć, ale wiele osób decyduje się zrobić jako sposób pogratulować wkrótce się nowożeńcy, nawet jeśli nie mogą być tam osobiście. W trudnych ekonomicznie czasach, jednak może to być trudne, aby zdecydować, ile wydać na prezent ślubny, a nie ma nikogo, odpowiednia ilość, że jest idealny dla czyjejkolwiek prezent ślubny.

Zamiast tego, kwota wybrać wydać na prezent ślubny powinien odzwierciedlać kilka rzeczy, w tym relacji z pary i sytuacji finansowej. Dzięki uwzględnieniu tych czynników przed wyjazdem prezent na zakupy, można ustawić rozsądny i odpowiedni budżet, z którego można wybrać mi prezent.

Tak, to ile trzeba poświęcić na prezent ślubny?

Zanim kupisz prezent ślubny, zadać sobie te pytania, aby ustalić, co należy wziąć pod uwagę kwotę wydatków.

  • Jak blisko jest mój związek z para? Jeśli tylko porozmawiać z oblubienicy kilka razy w roku i nigdy nie spotkałem pana młodego, mniej kosztowny prezent jest odpowiedni. Jeśli jednak byliście bliskimi przyjaciółmi od wielu lat, droższy prezent może być uzasadnione. Brać pod uwagę poziom swojej przyjaźni, żadnych więzi rodzinnych, a jak często jesteś w kontakcie, aby pomóc ustalić budżet prezent ślubny.
  • Jaka jest moja sytuacja finansowa? Nigdy nie powinien czuć się pod presją lub zobowiązany wydać więcej na prezent ślubny nie czujesz się komfortowo. Zastanów się z zobowiązań finansowych, rachunków i długów przed wyborem prezent ślubny poza swoim przedziale cenowym.
  • Ile mam wydatki na inne wydatki ślubne? Koszty podróży na wesele, poświęcenie czasu wolnego od pracy w celu wzięcia udziału i zakupu nowego strój odpowiedni do okazji może dodać się szybko i mogą mieć wpływ, jak bardzo czujesz się w stanie wydać na prezent , Jeśli jesteś członkiem wesele, można również oczekiwać, aby pomóc funduszy strony pre-weselne, zakup specjalnych butów i biżuterii, zapłacić za nową fryzurę i przednich innych wydatków.
  • Masz kupiłem kilka innych prezentów związanych weselne-? Jeśli już pogratulował para z zaręczyny obecnym i prysznicem ślubny prezent, można wydawać mniej na prezent ślubny. Jeśli prezent ślubny jest tylko jeden będzie dając jednak może chcesz zwiększyć budżet na niego.
  • Ile osób jest to dar? Jeśli będzie uczestniczyć w ślubie przez siebie i dar pochodzi tylko od Ciebie, może być tańsze niż jeśli uczestniczy w innych znaczących, dzieci, lub grupy. Choć nie ma rysunek dołączony do dolara każdej osoby ujęte w zaproszeniu, jest uprzejmy, aby wybrać droższy prezent, czy to będzie mieć od kilku osób.

Czego nie Spędzić

Chociaż różne czynniki mogą mieć wpływ na budżet, prezent ślubny, są pewne rzeczy, które nie powinny rozważyć. Od ciebie, jako gość, nie pomogło kilka ustalony budżet lub wybierz z menu odbioru, nie jesteś zobowiązany wybrać prezent, który pokrywa się z części tych kosztów - w skrócie, nie ma potrzeby, aby pokryć koszty swojej mączka z równoważnym prezent. Innym czynnikiem wielu gości weselnych zastanawiać się, czy ich dar dla szczęśliwa para powinna mieć równowartość ceny do prezentów para może mieć nadanych im wcześniej, jak na własnym ślubie. Znowu, nie miał udział w podejmowaniu decyzji, ile wydano na ciebie, a ty nie powinien czuć się zobowiązany, aby zrównoważyć budżet prezent dając arkusz. Co ktoś zdecydował się wydać na prezenty wcześniej było ich decyzja opiera się na sytuacji, i to, co im za ich ślub powinien być Twój decyzji na podstawie swojej sytuacji.

Szybsze i dać więcej

Jeśli nie masz pewności, wydając mniej na prezenty ślubne, bez pozornie tanie, istnieją sposoby, aby zorganizować tanie, ale przemyślane prezenty, które będą tak samo zachowywała jak droższych przedmiotów.

Ile należy wydać na prezent ślubny?
Dobre prezenty nie muszą być drogie.

  • Wiele przedmioty: Zamiast wybierać tylko jeden duży prezent ślubny, skonsultować się z małżonków i wybrać rejestr ślubu kilku powiązanych, mniej kosztowne przedmioty. Naczynia kuchenne, akcesoria łazienkowe, ręczniki różnej wielkości lub może być wielkie dary, aby pakować do niższych kosztach niż w droższym jednej pozycji. Ponadto, przyczyni się to kilka wypełnić swój rejestr z darami, które chcą do domu.
  • Kosze upominkowe: Łatwo jest stworzyć tematyczne prezent kosz z kilku małych prezentów, że para może cieszyć. Kosze upominkowe nocy ślubne są zabawy zorganizować, a miesiąc miodowy tematyce Kosz może być również doskonałym prezentem gratulacyjny.
  • Ręcznie robione prezenty: ręcznie prezent, takich jak zbiór rodzinnych receptur lub indywidualną kołdrą, może być miło i niezapomniany prezent para będzie skarb długo po droższe prezenty zostały zapomniane.
  • Czas: Jeśli nie możesz sobie pozwolić na rodzaj prezent ślubny chcesz dać, rozważają trochę swojego czasu, jak również. Oferta pomóc skonfigurować lub posprzątać recepcji lub pomocy przy innych zadaniach związanych ślubnych, które pomogą para cieszyć się ich dzień bez obawy o jak wiele drobnych szczegółów.


Ile należy wydać na prezent ślubny? Tylko ty możesz odpowiedzieć na to pytanie, a tylko ostrożnie biorąc pod uwagę swoją sytuację i stosunki z kilku ca znajduje się postać, która jest odpowiednia dla Twojego prezent dając budżet.