grsail.com

Ile amerykańskich nastolatków spędzić na ubrania?

Ile amerykańskich nastolatków spędzić na ubrania?


"Ile amerykańscy nastolatkowie spędzają na ubrania?" Jest to pytanie, które wielu rodziców, dziadków i dorosłych w ogóle chciałby znać odpowiedź. Przyjrzeniu się jak nastolatki spędzają zarobione pieniądze od rodziców i od ich miejsc pracy, może pomóc wyjaśnić, co nastolatki kupują z ich pieniędzy.

Za ile Nastolatki wydać na ubrania?

Znalezienie statystyki na temat tego, co nastolatki wydawać pieniędzy na może być trudne, ale istnieje kilka organizacji, które zajmują badania na temat tego, co nastolatki kupić z ich pieniędzy. Coinstar zrobił ankietę na nastolatków, które zgłosiły swoje nawyki wydatków włączyć za pomocą 33 procent swoich tygodniowych dochodów na odzieży, a inny 22 procent na żywność. Muzyka, filmy i gry wideo są również popularne rzeczy dla nastolatków, aby wydawać pieniądze na. Nastolatki, zgodnie z Teenage Badań Unlimited spędzić 103 dolarów tygodniowo. Daje to w sumie rocznej 5356 dolar. W 2004 roku, młodzież w wieku od 12 do 19 lat spędził ponad 169 miliardów dolarów, co jest 30 miliardów dolarów więcej niż 2006 i 2007 budżet dwuletnim Texas ".

Co nastolatki Zakup

Każdy nastolatek jest inny, więc nie ma numeru zestaw za ile spędza przeciętny amerykański nastolatek na ubrania, wszystko zależy od tego, ile kieszonkowego nastolatka ma, jak również, jeśli jego rodzice kupić mu dużo ubrań, czy też nie. Niektórzy rodzice nie kupują dużo ubrań dla swoich nastolatków, czy może kupić tylko ubrania na początku roku szkolnego. Nastolatkowie, którzy mają rodziców, jak to często kupić własne ubrania wraz z ubrania, które są zakupione dla nich. Stosunek do pieniędzy nastolatków zależą również od ich płci. Chłopcy spędzają mniej pieniędzy na ich wygląd niż dziewczęta i dziewczynki zazwyczaj nie spędzać jak najwięcej pieniędzy na rozrywkę. Od nastolatki są tak różne, a wszystkie one mają różne nawyki wydatków, trudno jest dokładnie określić, jak wiele nastolatek spędza na odzież. Jeżeli rodzic chce wiedzieć, ile jego nastolatek spędza na ubrania, to może być dobry pomysł, aby usiąść z nastolatka i przejść przez wpływy z poprzedniego roku.