grsail.com

Hurtownie organiczne zioła sypkie

Hurtownie organiczne zioła sypkie


Zakup hurtowych zioła organicznych luzem jest przydatna dla sklepów, które chcą sprzedać organicznych ziół, ale może być również pomocne dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują dużej ilości danego zioła w dobrej cenie.

Miejsca kupić Hurtownia organiczne zioła sypkich

Wielka Spice firmy

Wielka Spice Spółka jest wiodącym hurtownikiem ekologicznych ziół i przypraw. Oni sprzedają wiele wspólnych zioła, z bazylią z oregano, w wieku od 16 do 50-funtowych worków lub skrzynek. Niektóre przyprawy są dostępne w jeszcze większych ilościach. Na przykład, można kupić 110 kilogramów całego ziele angielskie, gałka muszkatołowa i czarnego pieprzu.

Firma ma siedzibę w Kalifornii i wymaga minimalnego zakupu 50 dolarów. Produkty mogą być również podzielone na 10 pól funta za dodatkową opłatą. Aby zacząć kupować od Wielkiej Spice Spółki, możesz zadzwonić lub wysłać e-maila, aby uzyskać więcej informacji.

Starwest Botanicznych

W biznesie od 1975 roku, Starwest współpracuje z certyfikowanymi Botanicals rolników ekologicznych na całym świecie w celu dostarczenia klientom najlepszych organicznych ziół. Firma korzysta z recyklingu papieru i materiałów opakowaniowych, kiedy to możliwe i nie ma składek członkowskich lub minimalne wymagania kolejności. Jednakże, można uzyskać bezpłatną wysyłkę jeśli zamówić określoną kwotę.

Firma nie tylko sprzedaje zioła organicznych, takich jak rumianek, Echinacea i trawy cytrynowej, ale oferuje również olejki eteryczne, herbaty organiczne, przedmioty do naturalnej pielęgnacji ciała i pustych kapsułek do formułowania własnych preparatów ziołowych.

Wiele produktów można kupić w ilościach hurtowych dużych i małych (zaledwie jedna uncja), czyniąc to świetny sklep dla osób kupujących dla siebie, jak i hurtowników.

Mountain Rose Zioła

Inny wielki stronie internetowej, że sprzedaje się w ilości dużych i małych jest Mountain Rose Zioła. Ta witryna oferuje skumulowane zniżki w oparciu o ile waga produktu kupisz, począwszy od 10 procent zniżki na rozkaz 08:55 funtów do 40 procent od zamówień z ponad 100 funtów.

Firma oferuje hurtowe organicznych ziół luzem w opakowaniach jednego funta i ma bardzo szeroką gamę produktów, z balsamem Gilead pąków do Cajun przypraw, imbiru do kudzu.

Oprócz tego, że certyfikaty ekologiczne, niektóre z ich produktów są również certyfikat wildharvested. Oznacza to, że są one wzięte z ich naturalnym środowisku, a nie jest hodowlane lub uprawiane bez użycia środków chemicznych, oznaczenie używane dla rolników, które nie zostały zakwalifikowane ekologiczne, ale którzy podążają za dotyczącymi rolnictwa ekologicznego w zakresie uprawy swoje produkty bez pestycydów.

Dostarczanie luzem Herb Biznes

Jeśli planujesz sprzedać masowych organicznych ziół, czy w ramach swojej działalności jako sklepu Co-op lub spożywczym lub do stosowania w produktach takich jak rzemiosła ziołowych, mydła i przedmioty do pielęgnacji ciała, potpourri, a nawet naturalnych suplementów, świeżość jest zawsze będzie kluczowym dla Ciebie. Kupno luzem oszczędza pieniądze, ale jeśli Twój produkt nie zgaśnie lub traci swoją moc, zanim mieli szansę go odsprzedać.

Kiedy po raz pierwszy zacząć myśleć o zakupie lub odsprzedaży zioła luzem, spróbuj ocenić zainteresowanie swoimi produktami lub w ziołach siebie w obecnej bazy klientów przed stanowią ogromne zamówienie. Można by rzeczywiście być lepiej zakup niewielkiej ilości i ucieka szybciej niż umieszczenie ogromne zamówienie tylko mieć swoje produkty siedzieć na półkach.

Coraz więcej klientów idą docenić mając możliwość zakupu organicznych ziół luzem, zarówno ze względu na brak szkody robią dla naszej planety i oszczędności, które mogą być realizowane bez kosztownego zakupu ziół opakowań.

Czy dostarczanie klientom ziół luzem lub ekologicznych ziół stosowanych w innych produktach, że opłaca się być otwarci, gdzie dostajesz produkt, który został certyfikowany je i wszelkie inne informacje, które znasz temat, skąd pochodzi. Niektórzy konsumenci są bardzo szczególności o nie chcąc kupić coś z Chin czy tylko zakup produktów sprawiedliwego handlu, kiedy to możliwe. Więcej można edukować klientów na swoje produkty, gdzie przyszedł z, tym lepiej będzie.