grsail.com

Humorystyczne Odczyty ślubów

Humorystyczne Odczyty ślubów
Wyrazić swoją radość poprzez humoru i śmiechu.

Szukasz werset lub wiersza, tak, że można dać jedną z najbardziej pamiętnych uroczystości ślubnej humorystycznych odczytów wszystkich czasów? Wiele par i gości weselnych wprowadzamy humorystyczne odczyty na ich szczególny dzień w celu zaprezentowania trochę osobowość i stworzyć ceremonie interaktywnych.

Ślub Odczyty humorystyczne

Kto daje Odczyty?

Na wesela, nie zawsze są pewni ludzie, którzy będą mówić podczas przyjęcia i często w czasie rzeczywistym ceremonii. Osoby te obejmują:

 • Bride
 • Groom
 • Maid of Honor
 • Drużba
 • Groomsmen
 • Druhny
 • Rodzice Para
 • Zamknij Przyjaciele Para

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, możesz spodziewać się mówić w czasie rzeczywistym ceremonii. Jeśli nie oczekuje się mówić w czasie ceremonii, prawdopodobnie będziesz musiał powiedzieć kilka słów lub życzenia ślubne podczas odbioru. Ta decyzja należy do szczęśliwej pary, ale przygotowuje się mówić może uczynić go mniej stresujące i da szansę być bardziej przygotowany ci.

Chronometraż

Często na weselach, które zawierają humorystyczne odczyty, odczyty są fabrycznie ustawione i część samego ślubu. Kilka czasami poczytać śmieszne małżeństwa wiersz przed, po lub w miejsce swoich ślubów. Kilka czasami poprosić bliskiego przyjaciela lub członka wesele do przeczytania krótkiej pracy przed wymieniają śluby. Gdy część rzeczywistej ceremonii, odczyty służyć jako sposób do zapamiętania ceremonię siebie jako coś więcej niż tylko podstawowe ślubu. Jest również inny sposób na kilka, aby ich ślub własnych.

Humorystyczne pomiarowe mogą być również włączone do odbioru jednego na ślubie. Te dające przemówienia czasami staram się dać toasty weselne humorystyczny lub może zamiast tego wybrać czytać humorystyczne wiersze od Limerick.

Bez względu na sposób, w jaki zdecydują się włączyć odczyt jest do oryginalności i osobowości samego ślubu. Pamiętaj, aby omówić humorystyczne odczyty z para przed strony, tak, że nie jesteś obrażony, jeśli humor coś nie zostały one zamierzają dalej.

Pisanie humorystyczny Odczyty

Nieważne, czy jesteś narzeczoną i szukasz czytania recytować wraz ze ślubów, czy gość chce wnieść trochę humoru do swojej mowy ślub w recepcji, można spróbować pisania własnych zabawnych słów na jeszcze bardziej osobistym kontakcie.

Ważna uwaga O Humor

Wiele osób uważa, humor trudno pisać, bo co może być zabawne pisarza nie może przejść również z tłumu ślubu. Ważne jest również, aby nie posunąć się za daleko nad linią i granicy na byciu obraźliwe lub niestosowne. Pamiętaj, aby ludzie toczenia śmiechu z czytania - nie w furii!

Pomysły na Pisanie Humor na toast

Jeśli jesteś zainteresowany pisania coś humorystycznego czytać:

 • Wychować zabawną historię z przeszłości małżonków i dotyczą go na słodko do ich związku. Na przykład, jeśli para raz mieli przerwę samochód w dół, można odnieść historię wzlotów i upadków, miłości i jak udało im się przejść przez to razem. W ten sposób Twój pełen humoru czytanie może być zarówno zabawne i słodkie - idealne połączenie na wesela!
 • Sposób, że dzieci czują się na temat wesela często może być zabawne. Jeśli są jakieś dzieci w rodzinie, biorąc pod uwagę, dzielenie, jak ma się wesela. Jeszcze lepiej, jeśli dzieci są na weselu, znaleźć sposób na włączenie ich do czytania.
 • Koordynacja z inną osobą stworzyć zabawny przykład, dlaczego para jest idealny dla siebie. Na przykład, matka pana młodego i panny młodej matki z puszki partnera podzielić humorystyczne historie o młodości swoich dzieci i dlaczego te wydarzenia sprawiają, że para ma być. Inne łączniki, które mogą pracować będzie druhną i drużbą, zgrupowania dobrych znajomych lub innych parowania, który ma sens.
 • Rozważ pisanie szacunku "pieczeń" z pary.

Pomysły na Humor dla pary

Jeśli jesteś panna młoda lub pan młody i chcesz wnieść humor w aktualnej ceremonii, oto kilka świetnych sposobów, aby to zrobić:

Humorystyczne Odczyty ślubów
Humor dodaje radość małżeństwa.

 • Zastanów czytanie humorystyczny wiersz. Wiele osób uważa, romantyczne wiersze czytać na weselu, ale jeśli chcesz być bardziej humorystyczny można przeczytać zabawny wiersz. Niektóre wielkie przykłady obejmują wybór z Kubusia Puchatka AA Milne'a, poprzez wybór z pracy dr Seuss, Shel Silverstein lub coś w tym stylu.
 • Narzeczeni mogą tworzyć humor czytając przykłady z dawnych przewodników ślubnych i porównując je z bardziej nowoczesnych przewodników. Podobny pomysł można zrobić poprzez czytanie dating porady, a kończąc na kilka słów o wdzięczności na koniec randki.
 • Można również rozważyć dzielenie śmieszne osobistą historię o swojej relacji z partnerem i jak to pomogło tylko ty ich kochać bardziej.

Inne atrakcje znaleźć pełen humoru Odczyty

Jeśli uważasz, że nie masz to w sobie, aby napisać wielką humorystyczny czytania, nie martw się: jest wiele miejsc w Internecie, gdzie można znaleźć wielkie czytanie.

 • WordsWedding.com
 • Westchester-Weddings.com
 • KeepAndShare.com


Prawo ślub pełen humoru odczyty i zabawne toasty i przemówienia może pomóc stworzyć niezapomniany, radosne wydarzenie, które na długo zapamiętał z uśmiechem.