grsail.com

Hot Yoga Akcesoria

Hot Yoga Akcesoria


Popularne akcesoria do jogi są wykorzystywane przez praktyków jogi na wszystkich poziomach, aby uzyskać jak najwięcej z każdego i każdej sesji hot jogi. Bo to jest normalne, pot, kilka dodatki są niezbędne: ręcznik, dużo wody i antypoślizgowa mata mata lub pokrywa. Ponadto, podstawowe akcesoria do jogi mogą być używane, aby pomóc Ci w trudniejszych pozach i zachować fizycznie wygodne mimo upału.

Wspólne Joga Hot Akcesoria

Woda i ręczniki top listy, ale kilka dodatkowych akcesoriów są również pomocne.

Butelki wody

Butelka wody w czapce sportowej jest dobry pomysł, aby można wziąć łyk w każdej chwili tylko z jednej strony. Sport-cap butelki również zmniejszyć ryzyko rozlania wody w momencie, w trakcie zajęć, kiedy nie pije z niego. Hot joga wymaga dużej butelki wody: dążyć do co najmniej 24 uncji, jeśli nie więcej.. Pamiętaj, aby przyjść do klasy w pełni nawilżona i nadal pić dużo wody, nawet po klasie kończy się w celu uniknięcia odwodnienia.

Joga Ręczniki

Podczas gdy wielu praktyków jogi użyć ręcznika podczas sesji jogi, joga na ogół gorące studenci przyjeżdżają z kilkoma ręczników. Powszechne jest to duży ręcznik na szczycie swego matę do jogi, tak aby mata nie stają się lepkie, jak również przynieść kilka mniejszych ręczniki, które mogą być okresowo używane wycierać pot z ciała i twarzy.

Antypoślizgowa Mata Yoga Okładka

Chociaż istnieje wiele antypoślizgowe maty do jogi na rynku, gorąca joga jest specjalny rodzaj jogi! Przy temperaturach w latach 90. lub powyżej 100 stopni Celsjusza, ogólnie mata antypoślizgowa może stać się bardzo śliskie, jak zaczniesz się pocić. Zwłaszcza, ukierunkowane gorącego wyposażenia jogi, Yogitoes czyni to, co nazywa się ręcznik skidless i maty skidless. Engineered specjalnie na pobyt nie śliskie przesiąknięta potem, te maty i ręczniki rozwałkować albo służyć jako mata lub na pokrycie istniejącego matę. Ceny mogą się znacznie różnić od tego wyposażenie dodatkowe, więc to jest warte zakupy około znaleźć swój ulubiony kolor w dobrej cenie.

Dodatkowe akcesoria dla Hot Yoga

Popularne akcesoria do jogi może obejmować także, jak się ubrać na gorącej jogi, a także ogólnych akcesoria do jogi, takich jak cegły i zespołów.

Odzież i akcesoria

Wskazane jest, aby ubierać się odpowiednio do gorącej jogi, zwłaszcza biorąc pod uwagę kwoty, które będą się pocisz. Niektórzy jogini wolą luźne ubrania z bawełny, podczas gdy inni wolą bezrękawniki wykonane z materiałów sport-przenikania. Wypróbuj różne style odzieży w gorącej jogi, aby dowiedzieć się, co jest najbardziej wygodne dla Ciebie, ale spodziewać dużo kolegów się na sobie szorty i topy jako preferowanego gorącej jogi odzieży.

Pasmo włosów lub opaska jest również dobry dodatek, gdy opatrunek na gorącej jogi. Ciepła i potu są dwa powody, aby utrzymać włosy z dala od twarzy, jak to możliwe.

Jeśli naprawdę znaleźć upale, poproś instruktora o specjalnych wskazówek, jak sobie zimną, mokrą chustkę na głowie lub szyi, chociaż nie są ogólnie zalecane.

Joga Akcesoria standardowe

Zwłaszcza dla początkujących, tablica akcesoriów do jogi może pomóc uczniom dostać, i równowagi, w pozach realizowanymi w ciągu gorącej jogi. Większość studiów będą mieli akcesoria dostępne w klasie, ale porozmawiać z nauczycielem jeśli nie jest oferowany. Cegła do bilansowania i pasy dla trudnych odcinków może pozornie niemożliwych pozy łatwo te osiągalne.

Dla studentów, którzy dążą do ćwiczeń w domu, to jest to dobry pomysł, aby najpierw uczestniczyć w zajęciach z certyfikowanego instruktora, aby nie tylko nauczyć się pozy, ale także, aby uzyskać indywidualne porady na temat, kiedy i jak używać bloków i paski w swoim własnym jogi praktyka.

Zakup akcesoria

Akcesoria do jogi są dostępne w wielu sklepach lokalnych studia i artykułami sportowymi. Możesz również sklep dla akcesoriów online w ogólnych serwisów internetowych, takich jak Amazon.com lub na stronach internetowych, które specjalizują się w odzieży i akcesoriów do jogi Joga akcesoria, takie jak.