grsail.com

Home Security: Security Systems Porady

Systemy Start uświadamiające będzie monitorować Strona główna Funkcje

Menedżerowie w budynkach komercyjnych i przemysłowych często nadzorować funkcje - bezpieczeństwa, światła, ogrzewania - od jednostki centralnej.

Teraz producenci pędzą doskonalić podobne, niedrogie systemy do domów, zwanych systemów informacyjnych domu.

Oni nie zbiegają wszystkie elektroniki domowej, takie jak media i komunikację. Ale niech Ci zarządzać i monitorować podstawowe funkcje budynków za pomocą sieci czujników bezprzewodowych. Czujniki komunikują się z domów, poprzez e-mail i SMS.

Strona główna monitorować systemy świadomości potęgę twój dom, bezpieczeństwo, woda i klimatyzacja. W dziedzinie bezpieczeństwa w domu, przynoszą nowy poziom zaawansowania do usług. System poinformuje Cię, gdy drzwi lub okno jest otwarte w dowolnym miejscu w domu. Przypomina, że ​​zostawili otwarte drzwi do garażu.

Wczesna wersja tego systemu już są na rynku i można je znaleźć w Internecie. Poszukaj bardziej wyrafinowanych systemów z samodzielnego montażu, aby znaleźć się na rynku za 200 USD lub mniej do roku 2007. Jest zbyt wcześnie, aby przewidzieć skuteczność tych produktów. Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa i ochrony domu jest w stanie przyciągnąć uwagę konsumentów.

Społeczności Gated nie zastąpi domu Bezpieczeństwa

Społeczności Gated nie zastępują dla bezpieczeństwa w domu. Zbyt często właściciele domów błędnie patrz osiedli zamkniętych i strażnice jak ich osobistego bezpieczeństwa w domu. Mieszkańcy rozwijać fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

W rzeczywistości, strażnicy rutynowo pozwalają na dostawy pizzy, ludzi naprawy urządzenia i wykonawców.

Właściciele domów mogą naiwnie powiedzieć, że personel na stacjach straży ich harmonogramy wakacji, mimo że niewiele wiedzą o nich i ich współpracowników.

Nastolatki, którzy mieszkają w tych osiedli zamkniętych, nawet może być odpowiedzialny za niektóre z włamaniem lub drobnych kradzieży.

Odnotowano wiele przypadków w całym kraju, gdzie skupiska włamań doszło w zamkniętych osiedlach. Kiedy włamywacz opanowali jak wprowadzić jeden dom, inni hit.

Przestępca był zaznajomiony z podziału, i wykorzystywane w taki sam sposób dla innych włamań. Domy w zamkniętych wspólnotach często są podobne w konstrukcji i projektowania, aby powtórzyć zbrodnie łatwe.

Funkcjonariusze policji twierdzą, że alarmy antywłamaniowe zapewniają bardziej niezawodną ochronę niż ściany wokół podziału, w którym mieszkasz. Najbezpieczniejszy system ochrony domu jest jeden elektroniczny z czujnikami, że "oglądanie" domu stale.

Przyszłość Home Security Skupia się na Wygoda

Trudno w to uwierzyć, ale jesteśmy na etapie modelu T w rewolucji technologicznej. Wczesne samochodach luksusowych SUV-ów doprowadziła do dziś.

W rewolucji technologicznej, komputery zmieniają nasze życie w domu. Wyobraź sobie dzień, w niedalekiej przyszłości, kiedy sprzęt RTV zbiegają się w jednym wygodnym systemie. Jesteś w kontroli na ekranie komputera.

Dotknij ekranu lub klawiatury, aby wybrać swój ulubiony film, ramię swoje bezpieczeństwo w domu, włączyć się ciepło, lub porozmawiać z osobą dostawy do drzwi.

Funkcje w swoim domu może działać poprzez sieci szerokopasmowej komputera, a komputer może być polecenie centralnego.

Jeśli jesteś z dala od domu, można zarządzać funkcje w swoim domu - światła, urządzenia i ogrzewanie - z laptopa.

Czy ktoś w Twojej bramy lub drzwi? System bezpieczeństwa pozwoli Ci wiedzieć, za pośrednictwem komunikacji głosowej i aparat nadzoru, który pokazuje obrazy na komputerze lub hybryda ekranów komputerowych i telewizyjnych.

Czy nowy film, który chcesz obejrzeć? Skanowanie na komputerze ofiary i ustawić wieczorną rozrywkę.

Czy ktoś zostawić uchylone tylne drzwi? Otrzymasz ostrzeżenie od systemu bezpieczeństwa za pośrednictwem komputera.

Czy bateria wyczerpuje się na detektor dymu? System bezpieczeństwa będzie Wiadomość cię lub nie będzie wpisu na stronie głównej komputera.

Przechowywać Garaż Bezpieczne z automatycznym Opener

Garaże są wspólne cele dla złodziei. Łatwo jest zrozumieć, dlaczego. Nie mogą one być połączone z systemem alarmowym, czy mają żadnych zabezpieczeń.

 • Bramy garażowe są często otwarte. Te ręczne są łatwe do otwarcia.
 • Posiadają wiele drogich rzeczy, który jest przenośny i łatwy do przenoszenia się, w tym rowerów i elektronarzędzi.
 • Garaże są również bez nadzoru dużo. Najczęściej nie są one wykorzystywane w nocy, z wyjątkiem zaparkować pojazd.

To ważne, aby zabezpieczyć swój garaż. Nie chcesz być zaskoczony przez intruza ukrywał się w garażu. Nie chcesz dać włamywacz dostęp do reszty swojego domu przez dołączonym garażu.

Należy również chronić rzeczy przechowywanych w garażu. Dodać koszt elementów wewnątrz - kosiarki, twój dmuchawy śniegu, narzędzi, rowerów, sprzętu sportowego - i to z łatwością może góry $ 5000 lub $ 10,000.

Oto kilka wskazówek, trzymając sejf w garażu:

 • Użyj automatycznego otwierania drzwi garażowych. Trudniej złodziejom zmusić otworzyć drzwi.
 • Automatyzacja garażowe używać panelu dotykowego lub przycisku ręcznego, więc upewnij się wybrać kombinację, która nie jest prosta do rozszyfrowania.
 • Sprawdź stan samej bramy. Poszukaj słabych lub uszkodzonych miejsc i luźnych płyt.
 • Nie zostawiaj otwartych drzwi do garażu. To zajmuje kilka sekund dla złodzieja pedałować się ze swoim rowerem, lub którzy zdobędą narzędzia i uruchomić.

Security Systems Część Budowa nowego domu

Systemy zabezpieczeń nie były standardową częścią budowy nowego domu. Ale zmienia się.

Remont instalacji odkrywają, że bezpieczeństwo wewnętrzne jest tani i przyciąga kupujących. Wraz ze zmywarek i centralną klimatyzację, bezpieczeństwo wewnętrzne jest pożądaną cechą w połowie cenach domów.

Systemy zabezpieczenia domu są od pokoleń, ale nie były one rutynową częścią budowy nowego domu. Koszty były zbyt wysokie dla systemów oprzewodowanie, wymagających wyspecjalizowanych techników.

Ale nowa generacja systemów bezprzewodowych są niedrogie i wygodne. Plany finansowania umożliwić konsumentom płacić za miesięczne monitorowanie ich bezpieczeństwa w domu, po tym jak poruszać się w. Budowniczy nie musi ponosić koszty.

Systemy zabezpieczeń zaimponować nowych nabywców domu. Są one na tyle w nowych domach niezwykłe, że budowniczowie mogą spróbować promowanie funkcję jako narzędzie marketingowe. To sprawia, że ​​ich domy charakterystyczny.

Systemy Sygnalizacji Chodź z pagerów, przycisków napadowych

Przy zakupie alarm antywłamaniowy, znajdziesz większość systemów ma podobne funkcje standardowe: czujniki ruchu, syreny i czujników. Ale niektóre systemy oferują dodatkowe funkcje, które dodają ochronę i wygodę bez jazdy w górę ceny.

Możesz sprawdzić niektóre z tych state-of-the-art funkcji, gdy na zakupy do nowego systemu alarmowego:

 • Aktywacyjna dotykowy, który pozwala na uzbrojenie systemu przez naciśnięcie jednego przycisku.
 • Pagery, że skontaktuje się z Państwem, gdy system nie jest włączony lub wyłączony zgodnie z planem. Na przykład, jeśli gospodyni nie dotrze w zaplanowanym czasie i rozbroić system, będzie wywoływana.
 • Dodatkowe kody użytkowników. Nadaj Baby Sitter, opiekunka zwierząt domowych i dom czystsze własny kod dostępu do domu. Możesz usunąć kod, kiedy już nie potrzebujesz.
 • Przycisk alarmowy, który pozwala przywołać natychmiastową pomoc 24 godziny na dobę.
 • Auto-testu, który pozwala na panelu sterowania, aby ostrzegać, jeśli system jest uszkodzony.
 • Tworzenia kopii zapasowych baterii, który utrzymuje system działa, jeśli nie jest awaria zasilania.
 • Gong, który pozwala wiedzieć, czy ktoś otwiera przednie lub tylne drzwi, gdy system jest wyłączony.

Wybierz alternatywa dla VoIP do monitorowania domu Bezpieczeństwa

VoIP pozwala użytkownikom na wykonywanie połączeń telefonicznych przez Internet. To jest tanie w użyciu, ale może być podatna na hakerów. VoIP jest tak nowe, że nie ma bezpośredniego 911 usługę, i nie może być bardzo wiarygodne.

Więc nic dziwnego, że firmy ochrony domu nie polecam VOIP połączyć z monitorowanych służb bezpieczeństwa. Zamiast domów powinni korzystać z szerokopasmowego dostępu do Internetu. Linie LAN są rozwiązaniem standardowym.

VOIP mogą pozwolić system bezpieczeństwa komunikacji z obiektu monitorowania, ale większość firm ochrony w domu nie będzie stać za połączenia.

Przechowywać zamknięte drzwi Gdy jesteś w domu

Mieszka w bezpiecznej okolicy, nie sprawi, że będziesz odporny na przestępstwa. Bądź świadomy podejrzanych samochodów lub osób w Twojej okolicy, a także uczyć dzieci są bezpieczne.

 • Zawsze trzymaj drzwi zamknięte. Nie zakładaj, że włamywacz lub intruz uniknąć zajmowanego domu.
 • Nie wolno dopuścić obcych wewnątrz domu, nawet jeśli są w mundurach lub prosząc o pomoc.
 • Tylko niech techników w domu na wcześniej ułożone wizyt. Poproś o tożsamości firmy i zdjęcie. Jeśli nadal czujesz się nieswojo, poprosić sąsiada, aby zostać z tobą aż do usług liści technika.
 • Instalowanie systemu bezpieczeństwa w domu. Alarmy antywłamaniowe są niedrogie i mają na swoim koncie osiągnięcia w zakresie zapobiegania przestępczości i utrzymywanie ludzi bezpieczne. Możesz uczyć dzieci, jak korzystać z systemu.
 • Doradzamy dzieci, aby nie otwierać drzwi, gdy ktoś puka bez sprawdzania pierwszy zobaczyć, kto to jest. Dziecko powinno wyglądać przez okno lub otwór w drzwiach, lub wezwać kogoś dorosłego, aby otworzyć drzwi. Jeśli użytkownik nie jest obcy, dziecko nie powinno otworzyć drzwi, nawet jeśli osoba z prośbą o pomoc lub na sobie mundur.
 • Włamywacze mogą przypadkowi domu, aby dowiedzieć się swoją rutynę. To dobry pomysł, aby zmieniać swoje działania.
 • Zainwestuj w system bezpieczeństwa w domu, że będzie ostrzegać lub dźwięk alarmu, gdy wszystkie drzwi i okna są otwarte w obszarach zamkniętych.

Internet łączy Home Security Systems do monitorów

Z telefonów komórkowych, które wykraczają przenośnych, gdzie idziesz, kto potrzebuje linii LAN?

Wielu Amerykanów zadają sobie to samo pytanie. Ich odpowiedź może odłączyć przewody sieci LAN, ponieważ powielają one obsługę telefonu komórkowego.

Zareagowały na zmianę firmy ochroniarskie domu, oferując usługi monitoringu 24 godziny na dobę, które nie wymagają linii LAN.

Zapoznaj się z następujących opcji:

 1. Monitorowanie Szerokopasmowy jest wybór dla klientów, którzy korzystają z ochrony domu telefony komórkowe wyłącznie w domu. Zamiast podłączenie do tradycyjnej linii telefonicznej, centrala główna podłączyć do modemu lub routera. System bezpieczeństwa w domu związane jest z krytycznej usługi monitoringu poprzez domowym komputerze. Jeśli alarm dźwiękowy, sygnał jest wysyłany za pośrednictwem Internetu do zakładu monitoringu.
 2. Połączenia linii LAN są wciąż najbardziej popularny sposób na systemy alarmowe w celu ostrzegania urządzenia do monitorowania. Większość Amerykanów wciąż linii LAN i mają do wyboru odnośnik do usługi monitorowania przez linię telefoniczną lub Internet.
 3. Dwukierunkowa polecenie głosowe linki domu z zakładu monitorowania przez interkom. Usługa polega na domofon tradycyjnych linii telefonicznych do pracy. Jeśli alarm jest wyłączony, obiekt monitorowanie przemawia bezpośrednio przez interkom, aby sprawdzić swoje dobre samopoczucie. Opcja ta jest szczególnie atrakcyjne dla osób starszych i shut-in.

Co nowego Dla domu detekcji intruza?

Jeśli obawiasz się o intruzami, nieoczekiwanych gości, kradzieży elektronicznej manipulacji, a nawet niebezpieczne obszary dla dzieci w całym domu, nie patrzeć dalej niż nowo opatentowanej i bezprzewodowych Voice System ostrzegania Ochrony. Powiadamia użytkownika o wszelkich intruza z własnego głosu.

Voice Alert System ten jest wyposażony w nowy system czujników bezprzewodowych, pilotów i zdalne jednostki podstawowej odbiornik / głośnika. Użytkownicy nagrać własne komunikaty alarmowe, a następnie są zgłaszane z własnym komunikatem głosowym po wykryciu aktywności w monitorowana.

System pozwala na maksymalnie sześć wiadomości nagrane użytkowników. Każda wiadomość jest specyficzny dla jednej strefy. Na przykład, w strefie można być na alarm podjazd - "przyjście samochodów podjazd", podczas gdy dwie strefy może być dla czujnika monitorowania tyłu yard- "Alert! Dziecko w basenie! "Być może trzeci czujnik bocznego wejścia strzeże się przed intruzami. Jednak, gdy czujnik wykryje ruch, jednostka podstawowa gra "Intruder na patio" i wyzwala reflektor za pomocą jednego z czterech przekaźników znajdujących się na jednostce bazowej. Najnowszy system może monitorować wszystkie trzy strefy jednocześnie i jeszcze trzy dodatkowe linie dostępne w razie potrzeby. Użytkownicy mogą zmieniać swoje wiadomości i umieścić czujniki bezprzewodowe tam, gdzie chcą.

Główne zastosowania to:

• Alarm bezprzewodowy Podjazd
• Domy i małych firm Bezpieczeństwa
• Monitorowanie i bezpieczeństwo dzieci basen
• Automatyka Strona główna

Technologia porusza się tak szybko, że warto być na bieżąco z nowych elementów dla bezpieczeństwa w domu.