grsail.com

Home Security: Poznaj swoich sąsiadów Porady

Twoja ulica jest pobić policjanta

Poznawanie lokalnych policjantów patrolujących okolicę to kolejny świetny sposób, aby zwiększyć bezpieczeństwo w domu. Poprzez dobre relacje z tych oficerów można bardziej skutecznie komunikować się obawy związane z egzekwowaniem prawa.

Jak ktoś oficerowie pokojowe uznania, a nie tylko inną twarz w okolicy, Twojej rodziny i domu staną się bardziej widoczne im. Oznacza to, że mogą być one bardziej dostosowane do nielegalnej działalności w całym domu.

Niech poznają swoje dzieci, jak również (co pójdą do szkoły, ich wieku, którzy ich przyjaciele w okolicy są, itp). Wszystko, co można zrobić, aby poprawić bezpieczeństwo dzieci na zewnątrz i wewnątrz domu ważnego.

W przypadku wywołania alarmu w domu, policja wiedząc, kim jesteś i gdzie twój dom jest dokładnie może zmniejszyć czas odpowiedzi. Zwiększa to szanse na włamywacza złowieniu lub członek rodziny uratowany z pożaru lub innego zdarzenia.

Gdy widzi, że przestępca społeczność ma dobre stosunki z policji sygnały ostrzegawcze przejść się w ich głowach. Zegarek dzielnicy i członkowie społeczności mający silne powiązania z lokalną policją, plus domowe systemy bezpieczeństwa, równa się złe zakończenie dla włamywaczy ... i oni o tym wiedzą.

Podejrzany aktywny w sąsiedztwie

Niech inni wiedzą, w Twojej okolicy, gdy widzisz nieznajomego działającą podejrzane, i poprosić ich, aby zrobić to samo. Jeśli jest ktoś, kogo nie rozpoznają wiszące wokół domu w strefie lub rozmawiając z miejscowymi dziećmi, komunikowanie się z sąsiadami może zapobiec przestępstwu.

Informując się wzajemnie o rzeczy, które wydają się niezwykłego można pomóc sobie nawzajem, aby chronić społeczność. Zdając sobie sprawę z tego, co dzieje się wokół Ciebie sprawia, że ​​łatwiej utrzymać bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie priorytetowej. Jeśli sąsiedzi są również obawy o dobro sobą swoje bezpieczeństwo wewnętrzne jest silniejsza.

Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać.

  • Bądź w stałym kontakcie z sąsiadami, a nie tylko te, obok drzwi
  • Poproś, aby sprawdzić się w sprawie swoich dzieci, jeśli nie jesteś w domu i oferują to samo dla nich.
  • Podziel się wszelkie problemy sąsiedzkie masz z nimi, dzięki czemu można wymyślić sposób, aby stworzyć bezpieczne społeczności dla waszych rodzin.

Stowarzyszenia najemców

Korzyści z poznania swoich sąsiadów, nie tylko mają zastosowanie do domów na przedmieściach. Budynki mieszkalne są ich własny rodzaj sąsiedztwa. Poznaj ludzi, którzy żyją w swoim budynku.

Jeśli jest stowarzyszeniem najemca, że ​​jest to idealne miejsce, aby rozpocząć. Jest ona podobna do lokalnej straży sąsiedzkiej. Dołącz do grupy i rozpocząć udział w posiedzeniach. Jeśli nie ma takich organizacji, porozmawiać z sąsiadami o rozpoczęciu jeden.

Grupy takie jak ta pomoc mieszkańców mieszkań i budynków mieszkalnych utrzymać bezpieczeństwo społeczności. Kiedy wiesz, że ludzi, którzy mieszkają w budynku łatwo jest dostrzec ludzi, którzy nie. Uznając obcych w budynku może zapobiec włamań i innych działań przestępczych.

O ile nie można rozpoznać kogoś, jako rezydent, nie pozwól na osobę w swoim budynku. Wakacyjne nieautoryzowanych ludzi przez drzwi często może prowadzić do kradzieży z włamaniem, wandalizm i inne. Jeśli dostęp do budynku nie jest bezpieczny, porozmawiać z właścicielem o coraz to rozwiązane z silniejszymi zamki i wzmocnione drzwi szklanych lub stalowych.

Usługi alarmowe domu mieszkań są bardzo skuteczne, a firmy alarmowe mogą stanowić zniżkę, jeśli wielu ludzi w tych samych systemach zamówień budynku. To może można netto zniżki na ubezpieczenia Najemcy i poprawy bezpieczeństwa w tym samym czasie.

Komunikowanie się z sąsiadami

Poprzez poznanie swoich sąsiadów i ich procedury i je robi to samo dla ciebie, wiele cennych informacji można się nauczyć. Jeśli zapoznasz się z siebie nawzajem podstawowych schematów i procedur, nieprawidłowości stać się bardziej jaskrawa.

Widząc dziwny samochód w podjazd sąsiada, gdy wiesz, że nie jesteś w domu, czy otworzyć okno lub drzwi, gdy nie powinno być, może być oznaką czegoś podejrzanego. Widząc rzeczy, które są nie na miejscu jest najczęstszym sposobem na członka okolicy, aby pomóc lokalnym zatrzymania ścigania przestępstw, zanim ktoś się zrani.

Jeśli coś wydaje się podejrzane, że lepiej jest dmuchać na zimne. Komunikowanie się z sąsiadami utrzymuje każdy bezpieczniejsze. Masz numer telefonu komórkowego dla sąsiadów i wezwać ich, jeśli zauważy coś niezwykłego wokół ich domu, podczas gdy jesteś daleko. Poproś, aby zrobić to samo dla Ciebie.

Jeśli nie można skontaktować się z nimi, zawsze możesz zwrócić się do lokalnej policji zrobić dodatkowy bieg przez teren, aby upewnić się bezpieczeństwo nie jest zagrożone.

Oszczędź mi ... klucza

Każdy ma jeden z tych dni, w których mózg i ciało wydają się być oderwane i stracisz swoje klucze i zamknij ich w samochodzie. To się zdarza. Niektórzy ludzie ukrywać zapasowy klucz gdzieś poza swoim domu, ale pozostawia możliwość niewłaściwej osoby znalezieniem go.

Najlepiej zrobić to dać zapasowy klucz do zaufanego sąsiada lub członek lokalnej straży sąsiedzkiej. Lepiej zostawić klucz do swojego domu w bezpiecznym miejscu jak dom sąsiada, a nie pod matę przed drzwi ... chyba, że ​​chcesz, aby czuli się włamywacz.

Innym rozwiązaniem byłoby pozostawienie dodatkowego przycisku wewnątrz samochodu. Zakładając, że nie są zablokowane z samochodu, jak również, można pobrać klucz od schowku i idź w prawo. To eliminuje możliwość kogoś znaleźć klucz w niezabezpieczonym miejscu i używając go, aby wprowadzić swój dom i oczyścić cię z ,

Niezależnie od wybranej trasy podjąć, poznanie swoich sąsiadów i jest wygodne z pozostawiając im zapasowy może pomóc uniknąć bólu głowy. Wszystko, począwszy od utraty kluczy do sytuacji nadzwyczajnych, kiedy ich potrzebują, aby dostać się do domu może być znacznie łatwiejsze.