grsail.com

Home Office: Organizacja pracy Porady

Kurtka plików na wszystko

Kiedy pracuję, nigdy nie wiadomo, kiedy klient ma zamiar zadzwonić, aby zapytać o projekcie nie mam aktualnie pracuje. Stąd moje biurko zwykle od celu choroby przez cały dzień. Rozwiązanie, znalazłem, jest utrzymanie każdy projekt ma osobny kurtkę pliku. Na koniec dnia, umieścić wszystkie moje pliki z powrotem do pracy tych kurtek pracy, (mimo, że pracują nad wieloma projektami w dziwnych porach dnia). W ten sposób, mam poczucie "począwszy świeże" każdego dnia, bez wszystkich bałaganu na biurku.

Oddziel plików pracy z plików domowych.

Choć może wydawać się dobrym pomysłem, aby połączyć pliki finansowych i administracyjnych w jednej szafie, może to skomplikować swój dom i życie zawodowe. Trzymaj wszystko oddzielone i oznaczone "pracy" lub "domu", aby można było znaleźć informacje łatwo.

Jasno określić "awaryjnych" sytuacjach ze swoimi dziećmi.

Dzieci i dorośli często mają różne pomysły, co stanowi stan zagrożenia. Jeśli dzieci są na tyle stary, aby zająć się, daje jasne wskazówki na temat, kiedy można być zakłócony. Konfigurowanie zasady, takie jak krew, ogień i złamanych kości. Przechowywać zasady proste i kilka tak, że dzieci będą je zapamiętać.

Niesamowite urządzenia podręczne

W dawnych czasach, będę nosić notebooka Steno, aby moje listy rzeczy do zrobienia, nazwę i książki adresowej dla wszystkich moich kontaktów i kalendarza dla wszystkich moich spotkań. Pojawienie się oprogramowania ustawy i Outlook pomógł nieco, ale z nadejściem Palm i innych urządzeń przenośnych, wszystkie te funkcje działają razem ładnie w jednym, miniaturowym urządzeniu. Nowsze urządzenia przenośne będą jeszcze bardziej praktyczne, ponieważ zostaną one automatyczne wykrywanie sieci bezprzewodowej, dzięki czemu można zalogować się na prawie gdziekolwiek jesteś.