grsail.com

Hokej: Hokej Regulamin Porady

Bojowy

Jeśli okaże się, że agresja doprowadziła Cię do walki, istnieje kilka technik, które są niezbędne do przeżycia. Weź koszulkę "przebijania" ramię przeciwnika na całym ramieniu, aby zmniejszyć jego zdolność do rzucić cios. Tuck podbródek i nos w ramię ramię, które trzyma się na przeciwnika.

Obróbka zgrubna

Kara zgrubna jest, gdy gracz używa poziom nierówności w innym odtwarzaczu, że nie jest konieczne lub nie jest w ramach zasad gry w hokeja. Obejmuje to wbicie innego gracza (jeśli nie jest to walka).

Abordaż

Wyżywienie jest, gdy gracz trafi kolejny odtwarzacz do płyt w niebezpieczny sposób z zamiarem zranienia tego gracza. Kara za to wykroczenie może być wywołanie w 2 minuty, połączenia 5 minut lub kompletne gry przewinienie.

Potknięcie

Potknięcia kara skutkuje gdy gracz puka innego gracza tuż nogi za pomocą jego laski na nogi innych graczy. Zwykle wezwanie to jest kara 2 minut.

Opóźnienie gier / bramkarzy

Kara ta jest wywoływana, gdy bramkarz strzela krążek na szkle oraz w tłumie. To nie jest dozwolone, ponieważ bramkarze mogli robić dalej to tym razem wszystko gra i odpady zabaw. Zawodnik tej samej drużyny ma służyć karę za zaledwie 2 minuty.

Bojowy

Kara walki pojawia się, gdy dwaj gracze zdecydują się zaangażować w walkę. Będą zarówno automatycznie otrzymują 5 minut kary za swoje czyny. Jeśli jeden z graczy określono jako inicjatora, otrzyma dodatkowe 2 minut i otrzyma ostrzeżenie z ligi, że 2 z tych naruszeń może doprowadzić do zawieszenia.

Interferencja

Kara ingerencja jest, gdy gracz zdecyduje się potknąć lub hak lub po prostu wcisnąć wokół innego gracza, który jest nigdzie w pobliżu Pucka w momencie wykroczenia. To spowoduje odtwarzacza coraz karę 2 minut.

Rzut karny

Strzały karne są rozdawane, gdy gracz dokonuje nielegalnych kontaktów z innego gracza, który jest wyraźnie na ucieczce i nie ma uzasadnionych szansę złapać bez nielegalnego wykroczenie. Inny scenariusz jest, gdy gracz obejmuje krążek z ich strony w ich własnym gniecenie.

Unikać Spalone

Spalony jest wtedy, gdy gracz przecina niebieską linię drużyny przeciwnej przed Krążek ma i gra jest gwizdnął dół. Najlepiej zrobić to czekać, aż Krążek mija nadal poruszać stopami i tkania całej linii.

Podłączanie

Podłączanie jest karą, która jest uważana za "głupie". To jest, gdy gracz używa kija w sposób, który owija się wokół innego gracza i haki go na lodzie. Nie zaczepić; to jest tylko dla leniwych graczy, którzy nie mogą się poruszać nogami tyle dogonić innych graczy.

Zagraj w grę!

Rzecz trener najbardziej nienawidzi kiedy gracz bierze głupią karę późno w grze, lub gdy nie jest to konieczne. Głupie kary jest coś z dala od gry lub kary, gdy twoja drużyna ma PowerPlay. Przykładem tego są tnąc, wysoki kij, uderzając od tyłu.

Spearing

Kara spearing przychodzi, gdy gracz używa kija kłuć przeciwnik. Ta akcja jest jak sport szermierka i jest uważany za jeden z największych przestępstw w hokeja. Odtwarzacz jest automatycznie wyrzucony z gry i najprawdopodobniej zostanie zawieszone.