grsail.com

Historie o superbohaterach

Historie o superbohaterach


Superhero historie są popularne wśród dzieci na całym świecie. Bohaterowie są z natury atrakcyjne, ponieważ mogą one mieć specjalne moce nadprzyrodzone zdolności, lub pomóc im w ich codziennych obowiązków, ale także żyć regularne życie i zmierzyć się ze wspólnymi problemami, tak jak wszyscy inni. Klasyczny konflikt dobra i zła jest źródłem prawie wszystkich opowieści o superbohaterach, który jest częścią tego, dlaczego są one tak atrakcyjne dla tak wielkiej różnorodności ludzi. Dzieci, zwłaszcza chłopcy, są rysowane do ludzkich słabości superbohaterów i wielkich ilości akcji, które są tradycyjnie w ich historii.

Jak znaleźć Superhero Stories

Oprócz napływu komiksów i klasycznych znaków typu spin-off, nie ma zbyt wielu książek dla dzieci, które koncentrują się na oryginalnych superbohaterów. Bibliotekarze i pracownicy dzieci księgarnia będzie prawdopodobnie najbardziej znany z oferty, które są dostępne. Dobrym rozwiązaniem jest wyjaśnić, co poszukujesz i sprawdzić książki, które przedsiębiorcy mogą zarządzać wykopać dla Ciebie. Jeśli Twoje dziecko jest bardziej zainteresowany znaków, które są już ustalone i powszechnie znane, należy rozważyć biorąc go do sklepu z komiksu do zbadania materiału nie.

Od czego zacząć

Dowiedzieć się, jakie książki chcesz może usprawnić wyszukiwanie i zaoszczędzić wiele czasu.

Komiksy i Powieści graficzne

Komiksy i powieści graficzne są najczęstszym typem superbohatera historii. Tradycyjnie wyposażone w znaki, które są już ustalone, takie jak:

 • Nadczłowiek
 • Spider-Man
 • Ordynans
 • Wonder Woman
 • Fantastic Four
 • Catwoman
 • Kapitan Marvel

Zazwyczaj, komiks będzie się jeden epizod w życiu superbohaterem i nie będzie tak długo, jak rozdział książki regularny dzieci może być. Choć większość komiksów są odpowiednie dla dzieci w wielu różnym wieku, niektóre nie zawierają treści dla dorosłych lub przemocy, dlatego zawsze wskazane, aby rodzice ekran komiksu lub powieści graficznych, aby upewnić, że książki są odpowiednie dla ich dzieci.

Również rodzice powinni pamiętać, że powieści graficzne są odrębną kategorią literatury i nie są takie same jak komiksów. Powieści graficzne są często tylko tak długo, jak książki rozdział lub nawet dłużej. Zobowiązani są jak książki, a nie za pomocą zszywek. Powieści graficzne są zilustrowane w stylu szeregowego, jak komiksy, ale ilustratorów może głębsze lub szczegółów.

Kapitan Majtas

Kapitan Kalesony jest najskuteczniejszym nurt superbohaterem seria książek dla dzieci. Autor serii, Dav Pilkey, wykorzystuje Laugh out loud humor i szybką stymulację zwrócić się niechętnych czytelników i trzymać ich uwagę przez każdego opowiadania. Bohaterami serii są dwa kapitan Kalesony równiarki, George czwarty i Harold, którzy korzystają ciągnących figle i zdarzają się, aby włączyć ich dyrektorem szkoły w tytułowym superbohatera po go zahipnotyzować. Dzieci w szkole podstawowej, a nawet gimnazjum mogą wyć na skandaliczne humoru i ilustracjami Pilkey tej książki komiks stylu.

Książki z obrazkami

Dobra książka obrazu zajmie wszystkich pozytywnych cech w większości opowieści o superbohaterach i przedstawić je w sposób, który jest zabawne i atrakcyjne dla bardzo małych dzieci.

 • Superdog: Serce bohatera przez Caralyn Buehner jest wielka okazja dla dzieci, które lubią historie zwierząt. Głównym bohaterem jest pies, który chce być superbohaterem i musi pokonać zbirów i kilka trudnych sytuacji, aby uzyskać poprzez jego kształcenia.
 • Superhero Marc Tauss jest przeznaczony dla bardzo małych dzieci i opowiada historię o chłopcu, Maleek z tendencjami superbohaterach African-American. Książka nie tyle skargę jako bohater opowieści innych, ale fabuła i styl ilustracji są przekonujące.
 • Brian Pinkney, artysta Caldecott Honor, jest twórcą Sparrowboy, książki dla dzieci, gdzie znajduje się African-American Paperboy tytuł jej bohatera.

Rozdziały książek

Oprócz Captain kalesony, są tam kilka znaczących książek rozdział dla dzieci, że Star superbohaterów.

 • Magia marynacie jest mało prawdopodobne superbohater, który sprzymierza się z ludzką chłopca do walki ze złem Ray grzech, który chce, aby włączyć wszystkich na świecie do winogron.
 • Po nieszczęśliwego pola trip, Max zmienia się w MAXymalna Chłopiec w serii Dana Greenburg jest książek o superbohaterach.
 • Melvin Beederman, Superhero to seria książek Wendelin Van Draanen. W przeciwieństwie do innych superbohaterów kid, Melvin absolwentem Akademii Superbohater i zawsze miał chęć do walki zła i pomóc innym.
 • Wendelin Van Draanen jest autorem serii Shredderman, począwszy sekretną tożsamość. Główny bohater Nolan nie jest dokładnie bohaterem w szkole, więc rozwija alter ego, aby odsłonić jego wroga niedociągnięcia.
 • Niezwykłe Przygody Zwyczajnego Boy William Bonifacego jest przeznaczony dla dzieci, które już zaorane przez wszystkich książek Captain kalesony i może być poszukujących większej ilości materiału. Oferuje on zwykły chłopak, głupi superbohatera, który jest gotów podjąć się każdego złoczyńcy.