grsail.com

Historia wesela

Historia wesela


Historia wesele odgrywa dużą rolę w roli uczestników i groomsmen panny młodej w nowoczesnych wesela dzień. W większości przypadków, wesele nie zdaje sobie sprawy, że zwyczaj ten został zainicjowany z groomsmen zamiast opiekunów panny młodej. Historia wesela jest całkiem interesująca. Czytaj dalej, do bardziej interesujących faktów!

Panny młodej Knights lub Groomsmen?

Właściwie wesele zaczęło się tradycji anglosaskiej. W tej tradycji, przyjaciele pana młodego dano rolę opiekunów i strażników ciała panny młodej. To była ich obowiązkiem jest upewnić się, że panna młoda dotarł bezpiecznie do ślubu, a później w domu pana młodego. Ona powinna przybyć obu miejscach z posagu i siebie nienaruszonym. Jest to, jak rycerze termin panny młodej pochodzi. Przekształciła bridesmen a później do groomsmen.

W niektórych przypadkach, oczyszczenie rzeczywiście porwał pannę młodą przy pomocy swoich przyjaciół. Jeśli rodzina panny młodej był przeciwny ślubie przyjaciół pana młodego nie tworzą rodzaj armii odeprzeć wściekły tłum, podczas gdy pan młody się ucieczka z jego narzeczonej w ramionach.

Druhny lub Brideswomen

Matrona honoru kiedyś dalej starszy pokojówka. To był odpowiedzialny starszego służącej do udziału panny młodej na kilka dni przed wystąpieniem ślubu. Starszy pokojówka była również przez strony panny młodej w dniu ślubu, zapewniając, że wyglądała jak najpiękniej. Inni uczestnicy, dalej druhny lub brideswomen, miał kilka zadań. Mogą one pomóc narzeczonej w dekoracji na ślub, a oni zwykle pomógł jej sukienkę na ślub też.

W wielu przypadkach, druhny i ​​drużbowie obie ubrane bardzo podobny do pary młodej. Wierzono, że to jakieś złe duchy mylić, a nawet zawiść konkurentów, którzy mogliby uczestniczyć w ślubie z zamiarem krzywdy panny młodej lub pana młodego. Tradycja ta trwa do dziś w bardziej nowoczesnej formie. Druhny są zazwyczaj wybierane ze względu na ich ścisłej przyjaźni i więzów lojalności wobec narzeczonej.

Drużba lub Wygnany Przyjaciel?

Czy wiesz, że najlepszym człowiekiem kiedyś stała obok panny młodej przy ołtarzu? Legenda głosi, że najlepszym człowiekiem umieszczano tam kontynuować swoją ochronę nad panny młodej w całej ceremonii. Niestety, niektóre z najlepszych ludzi, wziął swoje role trochę zbyt poważnie, co powoduje zazdrość wśród kawalerów. Najlepiej zatem człowiek został wygnany z boku panny młodej na wesele i na wieki po dziś pozostaje na boku pana młodego.

Wedding Party Historia i Dzieci

Oczywiście drużbowie i druhny nie są jedynymi członkami wesele. Historia wesele obejmuje również dzieci. Dziewczyna kwiat tradycja rozpoczęła w epoce wiktoriańskiej. Rola dziewczynka kwiat było zabawiać gości weselnych. Widok maleńkiej dziewczynki niosąc kwiaty z wesela pomógł stworzyć bardziej spokojny i miły uroczystość zjednoczenia małżonków.

Młodzi chłopcy mieli konkretne role w historii wesele. Zwykle były używane do przechowywania pociąg panny młodej, a oni zazwyczaj w stroju stron z aksamitu i krótkie kurtki spodnie. Były one również wykorzystywane do przeprowadzania obrączkę, a to trwa do dziś w tradycji.

Więcej informacji na temat historii ślubu, sprawdź następujące strony:

  • Edyta Gilbert
  • Bliss Wesela rynku