grsail.com

Hipnoza: Hipnoza i porady Dzieci

Jak Dzieci Odpowiadanie na hipnozę

Dzieci nie w pełni rozwijać procesy poznawcze, aż osiągną wiek 11 lub 12. Do tego informacje wieku jest bezkrytycznie doświadczane przez dziecko, a nie są przetwarzane i krytycznie ocenione. Dzieci nie martw się o tych samych teorii i faktów na temat świata. Z tego powodu są one łatwiejsze w stanie iść w trans niż dorośli. Ich celem jest bardzo płynne i mogą wchodzić i wychodzić z transu w sposób bardzo naturalny i zrelaksowany. Hipnoza może działać dobrze dla dzieci, ale tylko wtedy, gdy praktykowane przez dobrego hipnoterapeuty z jednolitym tle w psychologii.

Długość indukcji Dla Dzieci

To jest czasami postrzegane, że ponieważ wiele dzieci mają słabą zdolność uwagi, hipnoza może nie być skuteczne dla dzieci. W rzeczywistości, hipnoza i psychologia dziecko dobrze razem. Dzieci mogą iść w trans tak łatwo, że długie indukcyjności nie są konieczne. Często storytelling uczestniczy w sesji. Dzieci odpowiadają dość łatwo do historii hipnozy i tworzenia obrazów pożądanych rezultatów.

Opowiadanie historii i Hipnoza u dzieci

"Opowiadanie podczas hipnozy jest często stosowany w leczeniu dzieci krzywdzonych. Poprzez opowieść, zysków terapeuta możliwość korzystania pocieszające sugestie, symbolikę i metaforę, aby zapewnić dystans emocjonalny niezbędnych do radzenia sobie z traumą nadużyć. Hipnoterapia rozpoczyna budowę poczucia bezpieczeństwa. Stąd, opowiadanie może wprowadzić wyobraźni udostępnianie. Łatwiej jest przedstawić rzeczywistość w tym momencie. Ostatnim krokiem jest rozwiązanie złożonych problemów emocjonalnych strat, zaufanie, miłość i poczucie winy spowodowane przez nadużycia ,
"

Jak Hipnoza może pomóc Dziecka

Dzieci do czynienia z dużą ilością tych samych fizycznych dolegliwości, jak dorośli. Podobnie, mogą one korzystać z hipnoterapii w wielu tych obszarach zapalnych. Należą do leczenia bólu, astmy i leczenia raka. Podkreśla psychologiczne mogą być również pomógł, takich jak śmierć, rozwód, przyjmując nowe dziecko, i dostosowywania się do zmian w ogóle.

Hipnoza i Edukacja

Hipnoza jest dobrym narzędziem do wzmocnienia zaufania dziecka w użyciu naturalnych darów i talentów. Proste techniki można się nauczyć tak, że dziecko uczy się sposobów, aby pomóc sobie w szkole lub wykonania lub konkurencji. Za pomocą tych narzędzi może dzieciństwa łatwiej miejsce dla syna lub córki.

Czy to bezpieczne Hypnotize dzieci?

Należy pamiętać, że hipnoza wykorzystuje relaks i głębokie skupienie. Wyniki mają być korzystne dla jednostki. Nie ma powodu, dlaczego dzieci nie mogą doświadczyć tego samego inicjację jako dorosły, choć w jego / jej poziom rozwoju psychicznego. Jak w przypadku każdej formy hipnoterapii, to najlepiej, aby rozpocząć zabiegi z przeszkolonym hipnoterapeuty. Niektórzy terapeuci są specjalnie szkolone w hipnozie i dzieci. Ich szukać, aby mieć dziecko osiągnąć maksymalne wyniki.

Hipnoza tematy odpowiednie dla dzieci

Niektóre z typowych problemów dla dzieci może być również ułatwia stosowanie hipnozy. Lęki i niepokoje, jak zauważone zagrożenia dla domu i bezpieczeństwa są chyba najczęściej. Typowe dolegliwości z dziećmi może być przezwyciężona. Są to zwilżenie łóżko, ssaniu kciuka i koszmary. I nie zapominajmy, problemy w szkole! Radzenie sobie z zastraszanie, budowania zaufania, nawyki pracy i więcej są wspomagane za pomocą hipnoterapii.