grsail.com

Harley: Harley Wydarzenia Porady

Co to jest Harley Rally?

Rajd można określić jako duże zgromadzenie jak myślących osób. Dlatego Rajd Harley jest w zasadzie spotkanie osób, które mają interes w motocyklach Harley Davidson. Zdarzenia, które występują na wiecu Harley nie są standaryzowane, ale to logiczne założenie, te wydarzenia skupi się głównie na motocyklach. Wspólne działania, które mają miejsce w trakcie rajdów Harley obejmują eksponaty zabytkowe i niestandardowych Harleys, wyścigi Harley i przejażdżki demonstracyjne oferowanych przez dealerów Harley. Dodatkowo sprzedaż Harley Davidson pokrewnych przedmiotów, takich jak odzież i akcesoria będą prawdopodobnie sprzedawane w tych wydarzeniach.

Przewodnik insider do Biketoberfest

Biketoberfest to coroczna impreza, która zadebiutowała w 1993 roku i odbywa się w Daytona Beach na Florydzie. Impreza zwykle oferuje dobre jedzenie, dobra muzyka i oczywiście szeroką gamę motocykli na wyświetlaczu i imprez motocyklowych związane. Niektóre z ekscytujących wydarzeń, które zwykle odbywają się m.in. pokazy motocykli klasycznych i wykazujących niestandardowych rowery, wyścigów motocyklowych i rowerowych demonstracyjne oferowanych przez najlepszych producentów motocykli.

Użytkownicy, którzy zamierzają podróżować do tego wydarzenia proszeni są o rezerwację swoje hotele już impreza jest dość popularne i hotele w pobliżu mogą zarezerwować się dość szybko. Dodatkowo zaleca się domyślić chronić swoje kosztowności w każdym czasie i pozostają świadomi ich otoczenia. Pomoże to zapewnić przyjemny wizytę Biketoberfest.

Wymagania Abate

Wszystko co musisz zrobić, to płacić opłat i wyświetlić interes w promowaniu praw i bezpieczeństwa motocyklistów z tym uiszczeniu odpowiednich opłat.

WOW

Panie, szukasz wielkiej grupy, który przeznaczony tylko dla kobiet miłośników motocykli? Jeśli tak, warto zajrzeć do WOW To Women on Wheels. Nie przejmuj się, jeśli nie prowadzić własny rower; pillion zawodnicy są mile widziane w tej grupie!

Znalezienie Wydarzenia Harley Davidson

Znalezienie zdarzenie Harley Davidson jest niezwykle proste dzięki kalendarzu imprez interaktywnych oferowanych na oficjalnej stronie Harley Davidson. To interaktywne narzędzie umożliwia wyszukiwanie zdarzeń, w tym wielu różnych kryteriów. Opcje kryteria to kraj, stan, rodzaj zdarzenia i daty zakresu. Użytkownik może chcieć wypełnić kryteria wszystkie lub żadna z tych opcji, z wyjątkiem daty, które muszą być wypełnione. Kryteria domyślne dla każdego wyboru jest wyszukiwanie wszystkich zdarzeń. Jednak użytkownicy mogą osiągnąć więcej dostosowanych wyników wpisując konkretne miejsca lub wydarzenia.

Kalifornia Wydarzenia Harley Davidson

Entuzjaści Harley Davidson, którzy mieszkają w Kalifornii mogą znaleźć szeroką gamę imprez Harley Davidson dostępnych w ich macierzystym kraju. Zdarzenia te mogą obejmować wykłady informacyjne, takie jak wskazówki na zimowanie Harley, charytatywne imprezy, takie jak napędy do żywności, takich jak imprezy sportowe wyścigach drogowych, a nawet imprezy rodzinne, takie jak strony Halloween i dni aprecjacji klienta.

Jestem materiał klub?

Cóż, trzeba będzie sprawdzić klub i klub będzie musiał sprawdzić ciebie. Mimo to, oczywiście, są istotne klubu. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni klub! Pamiętaj, aby znaleźć klub, który pasuje do Ciebie i Twojego stylu życia. Nie daj się zbyt duże dla buty, babe. Jeśli materiał cholery anielski, to idź do niego. Jeśli jesteś Harley Instrukcja materiał grupy, przejść w ten sposób. Sam pan wie lepiej niż ktokolwiek inny, więc wybrać klub, który jest właśnie dla Ciebie.

Korzyści Abate

Dołączenie Abate jest to świetny sposób, aby spotkać innych ludzi, takich jak ty, które kochają się na wietrze. Istnieje wiele Abate co roku imprez sponsorowanych, które dostarczy Ci możliwości zabawy towarzysko. ABATE promuje edukację i bezpieczeństwo, ale to nie znaczy, ich członkowie nie wiedzą, jak się dobrze bawić!

Czat Szacunek

Jeśli wiesz, że wchodzimy zaplanowane gość głośnika czat późno, nie przerywaj. Niech przepływ czat dopóki istnieje oczywisty "w" za komentarz lub pytanie.
Jeśli jest to po prostu zwykły czat, wciąż być uprzejmy. Skomentuj dyskusji pierwsze, nie tylko skok i zmienić temat do własnych potrzeb.

Porady dla uczestniczę Wydarzenia Harley Davidson

Ważne jest, aby pamiętać, istnieje wiele różnych wydarzeń Harley Davidson dostępnych. Gdy większość ludzi myśli o wydarzeniach Harley oni wyobrazić rajdy motocyklowe z tysiącami uczestników, ale wiele imprez Harley są na znacznie mniejszą skalę. Lokalni sprzedawcy Harley sponsorować charytatywne imprezy, wydarzenia sportowe, a nawet zabawy, imprezy rodzinne. Uczestnicy tych wydarzeń nie trzeba właścicielem Harley uczestniczyć. Oni po prostu muszą mieć pozytywne nastawienie i przygód ducha.

Jednak, gdy udział dużych imprez, takich jak rajdy, ważne jest, aby wykonywać pewną ostrożnością, jak w każdej innej zatłoczonym imprezy. Zalecenia te odnoszą się w podróży z przyjacielem lub grupy przyjaciół, utrzymując kosztowności zabezpieczone i unikanie ciemnych obszarów. Dodatkowo, uczestnicy, którzy nie przynoszą ich motocykl do zdarzenia nigdy nie powinny opuścić pojazd bez nadzoru bez zabezpieczenia rower prawidłowo. Nie należy również pozostawiać wartościowych przedmiotów z rowerem, gdy jest bez opieki.

Korzyści z członkostwa Abate

Zobaczmy, to stosunkowo niedrogie, a otrzymasz miesięczny biuletyn, drut ratowanie, a naszywane łaty i członkostwa karty. Plus, pomagamy finansować lobbystów motocyklowych, którzy będą pracować o swoje prawa? Nie wiem ... należy dołączyć? To osobista sprawa, ale powiedziałbym, że wspieranie tych, którzy was, bros i siostry wsparcie!