grsail.com

Gresso Black Diamonds iPhone 4

Zawsze jest ten mały problem psychologiczny z iPhone: choć wcale przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, są oryginalnie gadżety męskie, służąc grać swoje rzeczowy, określony i skuteczny wygląd. Większość z nich wygląda w tym samym duchu: śliski, zabójcza funkcjonalne i dość surowy. Mogą one być łatwo uznać jako nowoczesny równoważnikiem pistoletu (wraz z kabury). Dla iPhone'a być wewnętrznie ladyish nadal nie jest bardzo powszechne. Ale są firmy, które starają się wymyślić telefon, które wyglądają dobrze tylko w ręce kobiety.

Gresso Black Diamonds iPhone 4

Gresso zrobiła więcej niż z nowym wspaniałym iPhone 4 - jest to luksusowy rzeczą, wyrafinowany, elegancki i subtelny sposób krąży poprzez odbicie kobiety pokusy. African Blackwood, że jest dwóch stuleci wywołuje nutą egzotycznych, starożytnych namiętności, z tajemnicą, która mieszka w każdym związku, żeńskie boginie, do których trzeba złożyć ofiarę. 18 karatowego różowego złota i platyny emanują czystą piękno i urok, a białe i czarne diamenty świadczą czarów pamiętnego nieodpartej atrakcyjności i.

IPhone 4 Gresso został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą obsługę i być potężną broń, aby zwiększyć swoje wdzięki kiedy jesteś na wygranej.