grsail.com

Górne Powrót Tatuaże

Górne Powrót Tatuaże


Górnej części pleców tatuaże widoczne są w różnych rozmiarach i stylach. Ten obszar ciała stosuje się często dla większych kawałków techniki ciała. Górnej części pleców oferuje większą płaską powierzchnię płótna skóry, która pozwala miejsce na jeden duży tatuaż lub kilka mniejszych.

Wings 'n' Restauracje

Górne Powrót Tatuaże
Rzeczy darn mają skrzydła!

Obszar łopatka z górnej części pleców jest popularnym miejscem na kilka skrzydeł nasycone tuszem. Istnieje kilka rodzajów skrzydeł, które możesz chcieć rozważyć na skrzydło tatuaż.

  • Angel Wings
  • Skrzydła nietoperza
  • Skrzydła Gargulec
  • Wings Fairy

Obszar na ramię jest również dobre miejsce na skrzydlaty stwór tatuaż. Niektórzy ludzie lubią mieć swoje anioła stróża stałe inked spojrzeć przez ramię. Motyle są bardzo popularne tematy do górnej sztuki tyłu ciała, jak również.

Asian Inspiracja

Górne Powrót Tatuaże
Górnej części pleców Kanji

Górnej części pleców nadaje się również do Azji tematycznych, takich jak tatuaże chińskie pismo, smoki lub tatuaże Yin Yang. Duże kolorowe tatuaże Koi również doskonale nadają się do górnej części pleców miejsca. Delikatne azjatyckie kwiaty, takie jak rzadkim lotus i elegancki kwiat wiśni mogą być dodawane do tych tematów, gdy pożądane jest kobiecy dotyk. Smoki i kwiatowe motywy mogą również nadal w dół pleców lub ramion dla większych tatuaży azjatyckich.

Cała Miłość Lotta "

Górne Powrót Tatuaże
Irlandzki Claddagh Symbol

Duży obszar górnej części pleców jest często lokalizacja dla hołdzie wielkiej miłości w czyimś życiu. Jest to często miejsce nosicielem tatuaż wybiera do portretu lub pamiątkowej tatuaż. Nadaje się również do dużych kolorowych serc i banery wystarczająco duży, aby napisać całą miłosny poemat. Imię ukochanej osoby może również pojawić się z symbolu religijnego, takie jak krzyż lub gołębia.

Tradycyjne wzory tatuaży

Tradycyjne tatuaże, takie jak czaszki i skrzyżowane piszczele, hawajskich lub morskich tematów, pin up girls i tematów religijnych wszystkim wspaniałe projekty dla górnej części pleców tatuaże, jak również. Tradycyjne motywy również dobrze nadają się do kontynuowane do większego powrotem kawałek jeśli planujesz rozwinąć swój tatuaż w przyszłości.

Dbanie o Górny Back Tattoo

Bez względu na to, co projekt wybrać dla swojej górnej części pleców tatuaż, trzeba będzie ją chronić. Górnej części pleców jest obszar, który otrzymuje dużo tarcia od odzieży i włosów. Musisz go bandaż, gdy masz do noszenia ubrań. Twoje tatuażysta daje szczegółowe instrukcje opieki dla zaradczych. Kilka podstawowych kroków, które można podjąć, aby dbać o tatuaż to:

Górne Powrót Tatuaże
Chroń swój tatuaż

  • Myć ręce przed dotknięciem nowy tatuaż.
  • Przemyć tatuaż z antybakteryjnymi mydła do trzech razy dziennie.
  • Pozwól, aby tatuaż powietrze tak często, jak to możliwe.
  • Zastosuj i maści antybakteryjne do mycia tatuaż po każdym
  • Wymień swój tatuaż bandaż często

Gdy twój tatuaż jest uzdrowiony, chronić je przed szkodliwymi promieniami słonecznymi z filtrem przeciwsłonecznym. Użyj jednego, który ma współczynnik SPF i 30 lub powyżej. Słońce zgaśnie swoje prace, więc nawet jeśli używasz ochrony przeciwsłonecznej może chcesz na pokrycie tatuaże na górnej części pleców ekspozycji limitu słonecznym.