grsail.com

Golden Gate Fields

Golden Gate Fields


Golden Gate Fields toru wyścigów konnych w San Francisco Bay Area w Kalifornii. Utwór jest po drugiej stronie zatoki z San Francisco, wzdłuż linii brzegowej, w pobliżu autostrady Eastshore, i zajmuje 154 akrów ziemi w obu Berkeley i Albany. Dawniej bagnisty teren hipodrom spoczywa teraz na był własnością rolników i kupców przed budową torów wyścigowych na koniec 1930 roku. Podczas gdy Stany Zjednoczone były zaangażowane w II wojnie światowej, ziemia była wykorzystywana przez Navy do przechowywania desantowych.

Słynne wyścigi w polach Golden Gate

Wiele znanych ras wystąpił na tym torze poza San Francisco. W 1950 roku, konie Odniesienie i Noor rywalizowali z Noor wyprzedzania Citation. Noor był legendarny koń, który startował na arenie międzynarodowej, a kto skończył pokonując Citation cztery z pięciu razy, że ścigał się ze sobą. Odniesienie był w dużej mierze popularny amerykański hodowli koni, który był jednym z najlepszych w kraju. Po utracie wyścig, Steve Brooks, dżokej Odniesienie za, orzekł, że Noor prostu nie do pobicia.

Silky Sullivan był inny legendarny koń, który często startował na Polach, i jest jednym z niewielu koni być tam pochowanych. Silky był znany na come-z-za styl wyścigów, w których miałby najlepsze jego zawodnicy w ostatnich minutach wyścigu. Nowsza legendarny koń i tylko drugi pochowany na Fields jest Lost in the Fog, który zmarł w 2006 roku Lost in the Fog sprzyjała w prawie każdym wyścigu prowadził i był oparty na pola, jak również.

Inne wydarzenia godne uwagi to pierwsze 2 miliony dolarów dziennie w 1974 roku w Północnej Kalifornii orzekł są tu na California Derby Day i wałach John Henry ustanowił rekord kursu zwycięską Golden Gate Derby na Polach dziesięć lat później w 1984 roku.

Zwiedzanie torze

Żadna wizyta w San Francisco nie będzie kompletna bez wizyty na torze, szczególnie dla tych, którzy lubią hazard, wyścigi konne i konie w ogóle. Jako motto obiektu mówi, że pola są "gdzie Bay przychodzi do gry." Zwiedzanie pól jest prosta. Dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej, istnieje również kilka hoteli bardzo blisko powierzchni. San Francisco Bay Trail, ścieżka dla pieszych i rowerzystów, również łączy się przez pola.

Golden Gate Fields zawiera również wiele miejsc do jedzenia z różnych kuchni do wyboru. Tor znajduje się pub, restauracja włoska, grill i mięsa carving punkty gastronomiczne. Wiele osób go do pola, nawet gdy rasy nie jest. Premiera Lokal ten tutaj jest Turf Club Restaurant. Z pięknym widokiem na okolicę Bay, owoców morza specjalności, ekskluzywnej dorywczo strój i ładny wybór piwa i wina, jedzenie tutaj jest częścią doświadczenia tego toru przez Bay.

Rabaty

Dla konserwatywnego ekonomicznie, pola są również doskonałym miejscem na promocje. W "Dollar Days" są popularne wydarzenie, które są organizowane okresowo. Podczas Dollar Days, prawie wszystko z parkingu, hot-dogi, przyjęcia, piwo, napoje gazowane to tylko jeden dolar. Wiele imprezy odbywają się także na torach, a jednostki mogą wydarzenie wynajem obiektu, jeśli chcą utrzymać imprezę własnych na Fields.

Hazard w Fields

Jak w przypadku wszystkich miejsc wyścigi konne, hazard jest bardzo popularny w czasie w przeszłość przy torze wyścigowym Fields. Pola rozszerzyliśmy ten popularny działalności, pozwalając ludziom licytować i postawić na wyścigach konnych w Internecie, większość z niewielką jeden lub dwa dolara minimalnego zakładu. W przeciwieństwie do innych urządzeń, Pola nie mieścić inne formy hazardu innych niż wyścigi konne.

Doświadczenie Race Track

Ze wszystkich udogodnień dostępnych, Golden Gate Fields jest popularnym miejscem dla miłośników wyścigów konnych, aby wspólnie i wina, zjeść obiad i dopingować swoich ulubionych koni (lub te, które oni wkładają swoje pieniądze na). Obecnie własność Magna Entertainment Corp, spółki, która jest właścicielem również Santa Anita Park, ten tor wyścigowy jest dostępny dla Bay Area jako miejsca do obserwacji i zabawy. Jest to jedna z najlepszych rzeczy do zrobienia w San Francisco. Ponadto, ten utwór jest obecnie jedynym dużym torze wyścigowym w Północnej Kalifornii.