grsail.com

Glow-in-the-Dark Tattoo Ink

Glow-in-the-Dark Tattoo Ink
Creative czarne światło ramię tatuaże

Wyróżnij się z tłumu z blask-in-the-Dark tatuaż! Czy szukasz jakiegoś "niewidzialnego atramentu" lub tatuaż, który zapala się w kolorach dzień-Glo, gdy jesteś w klubie, glow-in-the-ciemne tatuaże (określanych również jako tatuaże UV) zdecydowanie się oświadczenie.

Dwa typy

Istnieją dwa rodzaje glow-in-the-dark tatuażami. Choć żaden z nich nie świeci się na własną rękę, oba typy zapala się pod wpływem światła UV (znany również jako Blacklight). Inne niż to podobieństwo, jednak wyglądają one zupełnie inaczej, gdy patrzy się na własną rękę.

Atrament UV

Większość tatuaże glow-in-the-dark są technicznie niewidzialne, choć może wydawać się lekko podniesiony lub czerwone na skórze, aż czarne światło pokazane jest na nich. Jest to możliwe do warstwy niewidzialny atrament tatuaż nad lub pod regularnych farb tatuaż uzyskać świecące efekt. Farby UV są wykonane z atramentem fluorescencyjnym, a jeżeli wykonane poprawnie i bezpiecznie, że nie zawierają one luminofory lub innych toksycznych substancji chemicznych.

Kolorowy atrament UV

Kolorowy atrament UV wygląda dokładnie jak zwykły tatuaż, patrząc w naturalnym świetle. W świetle UV, jednak tusz będzie się świecić, zamieniając kolory na bardziej florescent palety. Tusz kolorowy UV są często stosowane w połączeniu z niewidocznej farby z efektami znaczące.

Pomysły konstrukcyjne UV Ink

W zależności od tego, co rodzaj tuszu UV używasz w swoim tatuażem, masz wiele różnych pomysłów do wyboru dla swojego projektu. Należą do nich takie rzeczy jak:

 • Glow-in-the-Dark Tattoo Ink

  Szkielet czarny tatuaż światła

  Całkowicie "niewidzialne" tatuaże z części swojej szkieletu, z wyszczególnieniem kości ramion i rąk tak będą wyświetlane, kiedy w nocnych klubach

 • Kondolencje tatuaże chcesz pozostać niewidoczny dla innych, ale zawsze dostępne mają być widoczne, gdy chcesz
 • "Normalne" tatuaże ze świecącym zarysie podkreślić tatuaż w świetle UV
 • Małe "ukryte" obszary sympatycznym atramentem UV w regularnych tatuaż, który zmieni tatuaż, gdy postrzegana w świetle UV, jak płomienie wychodzące z czaszką
 • Szczegóły i akcenty wykonane w kolorowym świetle UV na "zwykłej" tatuaż, tak że pojawi akcenty patrząc w świetle UV

Umieszczenie

Podobnie jak wszystkie tatuaże, tatuaże UV podlegają blaknięcie pod wpływem słońca i elementów. Oczywiście, umieszczając tatuaż UV, będziesz chciał się upewnić, że jest łatwo dostępne, gdy światła są na czarno. Uważają, że te obszary stażu dla najlepszych wyników:

 • Broń: Twoje ramiona są idealnym wyborem dla "szkielet" niewidzialnych tatuażami. W górnej części ramienia jest szczególnie dobrym wyborem, ponieważ można lepiej chronić swoje tatuaże od słońca.
 • Łopatki: tatuaże na ramię są łatwe do ukrycia i ochrony przed żywiołami, ale łatwo pokazać w ciemnym klubie, gdzie czarne światła przyniesie je.
 • Cielęta: Zwróć uwagę na nogi z tat UV w tym obszarze. Rozważmy kilka "mięśniami" tatuaże, a może niektórzy grinning twarze, które pojawią się w świetle UV.
 • Dolna powrotem: dolna część pleców jest doskonałym miejscem na tatuaż, który chcesz chronić przed słońcem. Jest to również obszar, często prezentowana się w klubach, więc będziesz mieć pewność, aby uzyskać rodzaj ekspozycji, którą chcesz.
 • Szyja pod długimi włosami: To jest miejsce do zabawy dla ukryty tatuaż jakiegokolwiek rodzaju. To sprawia, że ​​szczególnie duży wybór dla tatuaż UV, które peek przez włosy, co ludzie patrzą dwa razy.

Plusy i minusy

Podobnie jak wszystkie tatuaże, atrament UV ma swoje plusy i minusy. Upewnij się, że uważają je uważnie przed wyjazdem, by się podpisał.

Glow-in-the-Dark Tattoo Ink

Skrzydła anioła UV blacklight tatuaż

UV Ink Przedsiębiorcy

 • Podczas korzystania z niewidzialnymi promieniami UV atramenty wyłącznie do tworzenia tatuażu, nikogo, kto widzi w zwykłym świetle nigdy Podejrzewam, że masz. Może to być korzystne dla tych, którzy pracują w biurach firmowych.
 • Farby UV może naprawdę zrobić tatuaż projektowania "pop", zwłaszcza dla tych, którzy często klubów, które wykorzystują światło UV.
 • Tatuaże tuszem UV są niezwykłe; podczas normalnego tatuażu nie odróżnia cię, tatuaż świecących w ciemności na pewno będzie.

Atrament UV Wady

 • Glow-in-the-ciemnym tuszem tatuaż jest częściej odrzucane przez skórę niż farb użytych w zwykłych tatuaży. W niektórych przypadkach, te tats tak niewygodne i podatne na podrażnienie, które mają zostać usunięte.
 • To może być trudne, aby znaleźć sklep tatuaż, który zrobi to rodzaj tatuażu, lub że prowadzi odpowiedni rodzaj farby.

Gdzie kupić UV Tattoo Ink

Ultrafiolet tatuażu atrament, który jest niewidoczny dopóki nie jest pod światłem UV nie jest szeroko dostępny, ale jest od około sklepów specjalistycznych. Kilka dostawcy obejmują:

 • Cukierki skóry: Cukierki skóry dostarcza niewidzialny atrament, który dostaje tatuaż podświetlenie bardzo wysokie recenzje od jego użytkowników. Tusz jest zalecane do zaprezentowania i podkreśla. Firma prowadzi również osiem kolorów atramentu UV, które są widoczne, ale będzie świecić pod światło.
 • Joker Tatuaż: Joker Tatuaż czyni zestaw glow-in-the-ciemny tatuaż farb, jak również. Ich wybór obejmuje siedem kolorów i niewidzialny atrament, który pojawia się tylko pod światłem UV.
 • Millennium Mama: atrament UV jądrowa Millennium mama jest dostępny w ośmiu kolorach, które świecą pod lampami UV, jak i niewidzialnego atramentu świeci się tylko pod UV.

Get Inked

Z nowszych i lepszych farb i kolorów tatuażu, możliwości, co można zrobić z jakimś tuszem UV są niemal nieograniczone. Załóż sobie tatuaż z jakimś tuszem glow-in-the-dark jedyny w swoim rodzaju rachunku i uzyskać zauważony.