grsail.com

Głośniki: Porady projektowe Głośnik

Zarezerwuj Smarty

Przed nurkowaniem w konstrukcji obudowy głośników DIY, należy pickup kilka z bardziej dobrze traktowane książek projektowania głośników (takich jak głośnik projekt Cookbook przez Vance Dickason i projektowania, budowy i testowania własny system nagłośnienia z projektów Davida Weems) ,

Niektóre ojczysty budynku jak do publikacji są ciężkie, na warunkach technicznych i matematyki (może to potrwać kilka czyta, zanim w pełni zrozumieć wszystkie wewnętrzne funkcjonowanie projektu-głośnik). Jest to korzystne, jednak eksperymentować z kilku prostych projektów do uzyskanie stopy mokre. Mail-order / firm internetowych, takich jak części Express, zaspokoić rynku DIY, a może dostarczyć książki, zestawy, a materiały, których potrzebujesz, aby rozpocząć swój pierwszy projekt.

Speaker Box Wolność

Jedną z zalet budowania własnych głośników jest wolność, aby obudowa głośników dokładny rozmiar, kształt i kolor chcesz. Nie jest ograniczona przez dolną linię, można użyć najwyższej jakości materiałów do budowy głośników, i zoptymalizować wielkość i kształt ich do użytkowania.

* Istnieją wielkie źródła egzotycznych forniru online i lokalnym, które dadzą głośnik obudowy wygląd, aby dopasować swoje brzmienie.

Gospodarka projektowania głośników

Podczas tworzenia własnych głośników, nie musisz się martwić o złej jakości.

Dużych producentów głośników zbudować wiele głośników, a niektóre decyzje projektowe są oparte na kosztach, a nie Sonics. W związku z tym, budując własne mogą dostarczyć o wiele lepsze wyniki (bo nie budujesz 1000 lub 10000 par głośników, możesz być bardziej wybredni, jeśli chodzi o elementy czterodroźnego, materiały obudów głośników oraz wybór głośników i ci kierowcy można umieścić więcej czasu na montaż). W DIY'er, nie są związane z pewnymi dostawcami (można mieszać i tweetery mecz i średniotonowe jak uważasz i dopasować głośniki do swoich potrzeb). Dlaczego nie to, co chcesz i zasługują?

Wyciąć Bliski Man

Otrzymasz również więcej za swoje pieniądze, jeśli wyeliminować pośredników. Wydać 1000 dolarów na sklepowych kupił głośniki, a część tych pieniędzy idzie do sprzedawcy (to nie jest rzadkością, aby zobaczyć znaczniki z 100% do 500% na głośniki "detalicznych"). Pomyśl, jak wiele głośników pieniądze kupi jeśli wyciąć w środku człowieka.

Na dzisiejszym rynku, można kupić każdy kawałek trzeba zebrać parę głośników światowej klasy. Niektóre firmy nawet sprzedać kompletne zestawy z małych głośników półkowych do dużych głośników wieży - wszystko, co musisz zrobić, to ich połączenie. Zestawy te zwykle zawierają wysokiej jakości obudowę głośnika w wyborze wykończenia, najlepszych głośników niskotonowych półki i wysokotonowymi oraz zwrotnicy zoptymalizowany dla całego pakietu.

DIY Mentality

Dlaczego chcesz zbudować własne głośniki, kiedy można pojechać do centrum handlowego, i wyjść z całym system głośników kina domowego w mniej niż godzinę?
Jest wiele rzeczy w życiu, które są warte zakupu fabrycznie produkowane (ponieważ są one zbyt skomplikowane i szczegółowe montaż bez odpowiedniego szkolenia) -speaker obudowy nie jest jedna z tych rzeczy.

Konstrukcja obudów głośników nie jest operacja mózgu, przy odrobinie umiejętności i odpowiednich narzędzi można zbudować jesteś właścicielem w żadnym momencie. Jeśli zdecydujesz się zbudować głośnik obudowa siebie istnieje wiele korzyści:

• Jest to tańsze niż zakup fabrycznie produkowane obudowy głośnika
• Możesz być pewien, że części o wysokiej jakości są stosowane
• Można zamówienie dostosowane swoją obudowę głośnika
• Istnieje pewne zadowolenie w coś buduje się

Dlaczego warto kupić gotowego obudowy podczas budowania z nich jest prosta i mniej kosztowna?

Narzędzia handlu

Więc zdecydowałem się spróbować swoich sił w projektowaniu obudów głośników, ale nie wiesz, jakie narzędzia będą potrzebne? Skromny zestaw narzędzi stolarskie będzie dobry początek, ale aby osiągnąć naprawdę profesjonalne rezultaty, warto zajrzeć do:

• przyzwoity stolikowa
• różne zaciski
• Stół routera

Piła tabeli zapewni idealnie prostych cięć (będziesz w stanie zbudować bardziej skomplikowanych i precyzyjnych wzorów skrzynki ojczysty). Dobry wybór zacisków pozwala na budowę kolumny głośnikowe tylko kleju, zamiast śrub (wielu audiofilów wierzą Obudowa głośnika wraz klejonego lepiej tłumione niż ten, który jest montowane za pomocą wkrętów lub gwoździ). Z tabeli routera (lub wspólne narzędzie obrotowego), można szybko się z cięcia otworów montażowych głośników. Routery umożliwiają również zbudować pole głośników z zaokrąglonymi krawędziami, lub boazeria stawów. Korzystanie z doskonałych narzędzi pozwoli Ci to zadanie w prawo.