grsail.com

Gladiator GarageWorks

Gladiator GarageWorks
Lou Ann Schafer

Szukasz unikalnego podejścia do organizacji garażu? Lou Ann Schafer z Gladiator GarageWorks omawia linię innowacyjnych produktów zaprojektowanych, aby włączyć zwykłą przestrzeń w coś spektakularnego w tym ekskluzywnym wywiadzie.

Wywiad z Lou Ann Schafer, Senior Marketing Manager

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Czy możesz nam krótkie tło na Gladiator GarageWorks?

Lou Ann Schafer (LS): Gladiator jest doskonałym przykładem rozwiązań napędowych innowacji konsumenci szukają. Ponieważ nasza firma macierzysta, Whirlpool, jest firma urządzenie, szukali w lodówce, aby określić, co mogą zrobić, aby zwiększyć działalność chłodniczy. Garaż jest drugim najczęściej miejsce w domu dla lodówek. Niestety, lodówki domowe nie są przeznaczone do efektywnej pracy w trudnych warunkach w garażu, gdzie jest przedmiotem ekstremalne temperatury zimnej i ekstremalnych. Ideą było stworzenie lodówkę, zaprojektowane specjalnie do garażu. Jak oni badania nad garażu chłodnictwa, zidentyfikowali ogromny niezaspokojone potrzeby w przestrzeni. Garaże większości konsumentów były pełne bałaganu. W ten sposób marka urodził się rozwiązać nie tylko wtórna chłodniczy klienta wymaga jednak, aby pomóc im odzyskać tę cenną nieruchomość, aby mogli użyć garażu zgodnie z przeznaczeniem lub jako dodatkowe miejsce do domu.

Trendy w Organizacji

LTK: Jakie są trendy w organizacji garażu?

LS: Ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z alternatywnych zastosowań garażu, są bardziej podekscytowany niż kiedykolwiek, aby dostać rzeczy z podłogi i skorzystać z miejsca na ścianie. Widzimy, że ludzie, płyty gipsowo-kartonowej i zakończyć swoje garaże, a następnie dodać spójny wizerunek produktów do ściętych wygląd bałaganu.

LTK: Jakie są niektóre z najbardziej popularnych produktów z linii?

LS: Nasze większe szafki do obsługi dużych przedmiotów, takich jak sezonowe pozycji magazynowych, wyposażenia kempingowego, takie jak latarnie i śpiwory, a nawet tych, którzy potrzebują luzem przechowywania żywności zarządzać swoją podróż zakupy z klubów. Nasza piłka caddy jest również bardzo popularny element wiszącą naszego systemu zasilania i zapewnia łatwy dostęp do wszystkich piłek w koszyku.

LTK: Czy możesz omówić kilka unikalnych cech produktów?

LS: Gladiator został zaprojektowany do trudnych warunków panujących w garażu. Nie przystosowano z roztworu w warunkach domowych do pracy w garażu. Przeznaczony jest do obsługi dużych obciążeń z konstrukcji stalowej z naszych szaf i haków.

Wzór treadplate na drzwiach i teksturowane malowane boki pomagają ukryć brud i kurz, które jest nieuniknione w tym środowisku. Jesteśmy jedynym rozwiązaniem pamięci masowej, który oferuje również skoordynowane urządzeń dla środowiska garażu. Chillerator garaż lodówka posiada funkcje wbudowane w produkt, aby pomóc mogło pracować w tych ekstremalnych temperaturach i jest normą ENERGY STAR®.

Porady Organizacja

LTK: Jakie wskazówki na temat organizacji można podzielić?

LS: uporządkować rzeczy, które nie muszą i używać przedmiotów z rzeczy potrzebnych do utrzymania. A następnie pozbyć się lub przekazać rzeczy, które nie są używane. Jeśli pominąć ten krok w organizacji, nigdy nie uda się utrzymać miejsca zorganizowaną.

Pomyśl o tym, jak i gdzie można skorzystać z elementów przechowywanych w garażu. Jeśli trzymać się zabawki dla dzieci w kierunku tylnej części garażu, ale nigdy nie będzie odłożyć, ponieważ chcą, aby upuścić je na pierwszym miejscu ich znalezienia, a ponieważ gry na zewnątrz, należy przechowywać te elementy w pobliżu zewnętrznej bramy.

Pomyśl o świeżą warstwę farby tam. Jeśli masz gotowy garaż, ale nigdy nie malowane płyt kartonowo-gipsowych lub masz brudnożółty białe ściany, kolor na ścianie sprawia, że ​​myślisz o tym miejscu inaczej i sprawia, że ​​chcesz zachować porządek.

Znalezienie produktów

LTK: Gdzie można konsumenci zakupu produktów?

LS: Dla tych, które są poręczne i chcą zająć się projektu, zakupu naszych produktów w sklepach takich jak Lowe czy Sears. Można je również kupić w sklepach sprzętu lub regionalnych w Internecie bezpośrednio z GladiatorGarageWorks.com.

Dla tych, którzy chcą, aby ktoś przyjść i zrobić projekt do nich, mamy sieć dealerów garażowych i profesjonalnych organizatorów w USA, które mogą zapewnić tej usługi. Aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie - odwiedź stronę internetową Gladiator GarageWorks i wybierz opcję Znajdź dilera.

Jak widać na

LTK: Czy Gladiator GarageWorks był opisywany na wszelkich programów telewizyjnych?

LS: Jesteśmy często używane na wystawach od Dom nie do poznania do DIY Network i HGTV. Nasze własne rzecznik marki Karl Champley, pracował z Gladiatora wiele razy na jego występów Wasted Spaces i DIY na ratunek. Byliśmy używane na Garage Mahal na remont samochodu i kierowcy testowego garaż. Mamy wyposażony garaż w Orange County Choppers, podczas gdy oni zbudowali nam własny helikopter w jednym z odcinków American Chopper. Mamy już opisywany na makeover garaż na osobistego trenera, pilota i rodzina stara się zwiększyć swoją wartość startowej na Sweat Equity podłubać w. Dodatkowo, ludzie na NBC Chuck pewne produkty Gladiator oraz zestaw Big Brother używane Gladiatorem w pokoju żywności.

Gladiator GarageWorks

Zastosowania w garażu i więcej

LTK: Co jeszcze chciałbyś podzielić się z naszymi czytelnikami?

LS: Powinny one naprawdę spojrzeć na wartości i wszechstronność ich garażu. Jest to zazwyczaj jeden z największych pokoi Powierzchnia w domu i przy użyciu go na więcej niż tylko farsz niechciane, niepotrzebne lub rzeczy nie wiesz, co zrobić z przynosi ogromną szansę, aby odzyskać tę przestrzeń. Myślę też o innych obszarów domu, że Gladiator mogą pomóc im się zorganizować. Dodawanie nasze rozwiązania ścienne do miejsca w piwnicy lub na strychu może dać więcej miejsca do przechowywania rzeczy. Tworzenie sypialni chłodnym dzieci "za pomocą naszego modułowego przekładni jako nocnym stoliku lub przy użyciu naszego warsztatu w biurku można dodać" cool "czynnik.

Dzięki Gladiator GarageWorks

Lou Ann dzięki Zakład Logiki Stosowanej na ten informacyjny Schafer i życzy jej wywiad i Gladiator GarageWorks dalszych sukcesów.