grsail.com

Gigantyczne dziurkowania Kwiaty z papieru

Gigantyczne dziurkowania Kwiaty z papieru


Gigantyczne kwiaty dziurkowania papieru cały rok faworytów do scrappers. Z niewielkim wysiłkiem, duże kwiaty z papieru można dodać odmiany, oryginalność, głębię i wymiar do swoich stron notatniku.

O Giant Flower Paper Stemple

Kwiaty z papieru są bardzo proste do wykonania, dzięki narzędziu stempla. Kwiat cios jest podstawowym narzędziem, które może być używane przez każdego scrapper, ale jest szczególnie dla początkujących. Ponadto, duże stemple papieru są doskonałe narzędzia do scrappers z zapaleniem stawów lub z zaburzeniami wzroku.

Duże stemple kwiat papieru są w różnych rozmiarach, od półtora cala do dwóch i pół cala. Wszechstronne narzędzie stoi pionowo na łatwy dostęp i przechowywanie. Ponadto, ze względu na jego bardzo dużej kształt narzędzie Cinch użyciem. Naciśnięcie kciukiem tworzy ostre kształty kwiat za każdym razem. Narzędzie jest delikatne na ręce i mogą być stosowane w wielu różnych materiałów, w tym:

 • Papier kolorowy notatnik
 • Karton
 • Duża wstążką
 • Papier Budownictwo
 • Samoprzylepne etykiety

Standardowe vs Deluxe

Standardowe duże stemple kwiatowe tworzyć gigantyczne jednowymiarowe kwiaty z papieru do użytku na domowych kart, stron notatniku i innych rzemiosł. Jednak można również zakupić narzędzia, które deluxe gigantyczne dziurkowania papieru kwiaty. Niektóre deluxe stemple stworzyć wyskakujące wytłoczone dwa-calowe kwitnie i ma specjalne znaczniki wyrównania na zewnętrznej krawędzi do pomocy w odpowiednim standardzie cios position.Both i deluxe ciosów kwiatowych papieru mają plastikowe i trwałe fasadach pochodzą w kolorach tęczy, z hot pink do skromny zielony. Ponadto, większość posiada dno, które posiada łatwy do usunięcia jasne płytki, która przesuwa się tam iz powrotem. Małe sklepy kameralne każdy kwiat papieru cios.

Zastosowania Karkonoszy dziurkacza papierowych kwiatów

Popularność kwiatów papierowych wzrosła wykładniczo od narzędzia w kształcie kwiatów papier dziurkowanie weszła na rynek. Istnieje wirtualny ogród z różnych kwiatów można zrobić z narzędzi pracy dziurkowane, z stokrotki i tulipany na gwiazdy betlejemskie i petunie. Można również zakupić ciosów, które wyposażone są poszczególne części kwiatu w jednym ciosem. W części kwiatu się uderzył, a następnie montowane. Ten rodzaj stempla jest wielki dla doświadczonych scrappers, którzy mogą korzystać różne kształty, aby różne kwiaty.

Po dokonaniu ogród gigantycznych dziurkowania papieru kwiatów, można z nich korzystać, aby ozdobić stron notatniku w ciągu dróg odmian, w tym:

 • Zrób granic kwiatów na wiosnę i lato tematycznie stronach
 • Dodaj gigantyczne poinsettias do dziurkowania papieru zimą wakacje tematyczne strony
 • Utwórz lei z papierowych kwiatów, aby dodać do lata, rejs, Hawaje wakacje, lub luau tematyczne strona
 • Upiększyć dzień lub komunijne stron notatniku matki z rzędami dziurkowania papieru kwiatów
 • Zbierz gigantyczne kwiaty dziurkowania papieru tworząc bukiet i dodać je do albumy ślubne
 • Dodaj duże kwiaty do dziurkowania papieru zdjęcia dziewczyn, więc wydaje się, że dziecko ma na sobie kwiat we włosach

Zaawansowane scrappers mogą również korzystać duże kwiaty dziurkowania papieru do tworzenia wielowymiarowych kwitnie. Może to być wykonane przez wykrawanie kilka ogromnych Poduszki i układanie ich jedna na drugiej pod różnymi kątami tak, że wygląda ona jakby kwiat ma szereg płatków. Możesz również warstwa śniegu lub starbursts wycinanka pomiędzy warstwami kwiatów, aby stworzyć niepowtarzalny kwiat, który naprawdę sprawia, że ​​swoją stronę notatniku pop.

Gdzie kupić Giant kwiat papieru Punches

Gigantyczne stemple kwiat papieru są łatwo dostępne w sklepach notatniku i innych sklepów z rękodziełem i zazwyczaj sprzedać za 20 dolarów lub mniej. Ponadto, można kupić je online w następujących sprzedawców:

 • Amazon.com
 • Walmart.com
 • Etsy.com
 • Overstock.com