grsail.com

Gdzie Pobierz MP3 Free Music

Gdzie Pobierz MP3 Free Music

Szeroki wybór renomowanych firm, które oferują usługi pobierania dowodzi, że wysoki popyt na mp3 nadal istnieje. Sztuką jest wiedzieć, gdzie znaleźć dobre strony. Spróbuj niektóre z tych miejsc dla wszystkich wolnych potrzeb muzycznych pobierania.

Top Sites do pobierania muzyki darmowe

Następujące strony najwyższej klasy są najlepsze źródła bezpłatne pliki do pobrania muzyki:

Soundcloud

Soundcloud daje niezależnych artystów możliwość przesyłania ich muzykę i, w wielu przypadkach, pobrać za darmo pieśni innych. Posiada również główne artystów label, który czasami oferują bezpłatne pliki do pobrania. To jest wolny, aby się zarejestrować, utworzyć profil i przesłać muzykę do dzielenia się z innymi. Jak skonfigurować swój profil możesz wyznaczyć sobie po prostu jako "fan / słuchacza", jeśli nie chcesz, aby wgrać własną muzykę. Witryna posiada szeroką mieszankę gatunków z każdego zakątka branży muzycznej, zarówno indie i nurtu. Darmowe członkostwo pochodzi z 100 pobrań i dwie godziny przestrzeni wysyłania. Jeśli chcesz więcej, trzeba będzie uaktualnić do swoich płatnych "za" członkostwo.

Last.fm

Last.fm, która oferuje bezpłatne pliki do pobrania dla wielu piosenek, korzysta z tego, co firma nazywa "Audioscrobbler", aby dostosować rekomendacje piosenki dla słuchaczy. Ich darmowe strony do pobrania jest zorganizowany według gatunku, a znajdziesz każdy styl muzyki można sobie wyobrazić, a nawet style z ostatnich dziesięcioleci, takie jak 50-tych, 60-tych, i tak dalej. Jednak większość wolnych pobrania z aktualnymi artystami są od artystów indie. Prawdopodobnie najlepszy cechą jest strona na swoim profilu informującego o do pobrania za darmo, kiedy dostępne stały się z artystą, które zostały oznaczone jako ulubione. To jest wolny, aby zarejestrować się i nie ma limitów pobierania.

MP3.com

MP3.com, należąca obecnie przez CNET, jest jednym z najstarszych miejsc wolnych mp3 i nadal oferuje jedną z najlepszych kolekcji indie i niepodpisane artystów. Mimo, że nie posiadają znaczących nazw na etykiecie, to ma dużo pobrań dla zespołów indie, które czekają na odkrycie. To nie wymaga, aby zarejestrować się w profilu, a nie ma limitów pobierania. Ogromną zaletą jest "darmowe mp3 dnia", który jest widocznym miejscu na stronie głównej każdego dnia.

Amazonka

Amazon oferuje szeroki biblioteki wolnych, nieograniczonych mp3 downloads. Bardziej eklektyczna mieszanka, znajdziesz wszystko, od artystów indie do ustalonych gwiazd uwolnić kompilacjach z niezależnych wytwórni płytowych. Możesz przeglądać darmowe mp3 według albumu, wykonawcy lub ich "Artyści na Rise" funkcji. Aby pobrać piosenkę należy najpierw zapisać się na bezpłatny profilu na Amazon.com i pobierz ich oprogramowanie "Amazon MP3 Player", która dostępna jest w trakcie pobierania.

Jamendo

Prawdopodobnie jednym z najbardziej przyjemny i najłatwiejszy w obsłudze z indie-centered witryn pobierania, Jamendo oferuje tysiące darmowych, nieograniczone pliki do pobrania z niezależnych artystów. Kiedykolwiek pobrać muzykę zgadzasz się, aby Twój adres e-mail dostępne dla artysty, tak, że mogą wysyłać komunikaty promocyjne. Aby wziąć udział w Jamendo musisz zalogować się na bezpłatny profil. Witryna jest bardzo łatwy w obsłudze i nie wymaga dodatkowego oprogramowania do pobrania, więc można zacząć odkrywanie nowych artystów i pobieranie darmowej muzyki w ciągu kilku minut od rejestracji.

Free Music Archiwum

Podobnie jak MP3.com i Jamendo, FMA oferuje muzykę tylko z niezależnymi artystami, i to jest tak prosta, jak może być miejsce pobrania: przeglądać do muzyki i kliknij przycisk pobrania za darmo mp3 - żadnych wymagań zapisywania się i nie limity pobierania. Jakość muzyki jest wysoka, ponieważ FMA zatrudnia kuratorów do ekranu artystów, którzy złożą muzyki. Ta cecha odróżnia je, ponieważ inne indie-tylko miejsc pozwalają każdemu założyć profil i udostępnić ich muzyka. Mimo wszystko jest za darmo, strona ma zachęcić darowizny, aby pomóc w ich kosztach eksploatacji.

ReverbNation

ReverbNation oferuje także niezależnych artystów tylko, ale skupia się bardziej na górę i najbliższych artystów z każdego gatunku muzycznego, który może zostać podpisane do głównego nurtu etykiet i są na skraju wyrwanie. Prawie każdy artysta na tej stronie oferuje bezpłatne pliki do pobrania, a nie ma limitów pobierania. To jest wolny, aby utworzyć profil i zarejestruj się, nawet jeśli nie jesteś artystą nagrywania. Przeznaczony przede wszystkim jako narzędzie promocyjne dla artystów, strona daje wiele możliwości, aby wspierać swoje ulubione nowych artystów, nawet podarowanie pieniędzy bezpośrednio do nich poprzez ich stronie Reverbnation.

Nowe trendy w legalnego pobierania

Na szczęście, prawnych pliki do pobrania muzyki są obfite w Internecie. Niektóre witryny oferują bezpłatne pliki do pobrania, zwłaszcza tych, które wyposażone są w niezależnych artystów, ale większość stron pobierają miesięczną opłatę, a następnie przyznać nieograniczony dostęp do ich pobierania bibliotek. Oprócz tych renomowanych witryn, wiele zespołów, w tym najważniejszych artystów wytwórni, będzie rozpoczynać pobieranie od swoich stronach jako narzędzie promocyjne. Niektórzy, w rzeczywistości miały takie podejście krok dalej.

Jadąc Rewolucja licencji Creative Commons

Mimo, że ściąganie muzyki z jednego z wyżej wymienionych źródeł jest legalne, nielegalne jest dzielić się muzyką pobrać, chyba że artysta zarejestrował piosenkę z licencji Creative Commons. Trent Reznor, wokalista Nine Inch Nails i jak zabić Anioły, jest ostatnim przykładem artysty, który wydaje licencji Creative Commons z jego piosenek i pozwala swoim fanom swobodnie dzielić się swoją muzyką. Pomimo, że nie opłat za jego pobrania, on sprawia, że ​​miliony dolarów rocznie sprzedaje kolekcjonowania towary powiązane z prezentów muzycznych. Ponieważ jego fani mogą swobodnie dzielić się swoją muzyką, tysiące z nich stworzyli filmy z YouTube do jego piosenek, które produkuje darmową reklamę dla Reznora.

Nowa era w muzyce

W 2000 roku wytwórnie walczyła przeciwko ludziom, którzy nielegalnie pobranych piosenek. Mimo, że wciąż zwalczania czarnego rynku dzielenia utworów, wiele etykiet dały się i przyjęli zmianę paradygmatu. Wraz z pojawieniem się YouTube i Pandora, słuchacz może przesyłać muzykę prawnie za darmo i uniknąć pobierania lub zakup całkowicie. W rezultacie, nowy model biznesowy dla muzyki staje. Etykiety powoli odchodzi od sprzedaży płyt jak ich epicentrum. Zamiast tego, to wszystko o oferując dodatkowy towar a także przedmioty kolekcjonerskie pakiecie z muzyką dać wentylator powód do zakupu. W przyszłości, poszukaj jeszcze niższych opłat abonamentowych z witryn pobierania muzyki, jak ten nowy model biznesowy gromadzi pary.