grsail.com

Gdzie można uzyskać pomoc na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej?

Gdzie można uzyskać pomoc na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej?

Niedoszły przedsiębiorca stoi wiele nowych i czasem trudne zadania, które są niezbędne do założenia działalności gospodarczej. Na szczęście, istnieje kilka różnych miejsc indywidualne rozpoczęciem działalności gospodarczej mogą zwrócić się o pomoc.

Pomoc Biznes Plan

To realistyczne jest oczekiwanie pomocy w tworzeniu biznes planu, aby być w formie wytycznych dotyczących tego, co biznes plan powinien zawierać. Bardzo mało, pod warunkiem pomoc ma formę rzeczywiście pisanie planu dla przedsiębiorcy, ale niektóre organizacje zapewniają programów czy narzędzi internetowych, które mogą wspierać proces.

Przedsiębiorcy mają niewiele zasobów może się zwrócić o pomoc:

 • Small Business Administration (SBA): strona tego organu, zawiera artykuły o biznes plan, co jest i co powinien zawierać. Agencja oferuje również Build narzędzia Biznes plan, który pomaga użytkownikom w tworzeniu planu ich konkretnego rodzaju działalności i celów.
 • Bplans.com: strona internetowa tej firmy zawiera informacje o tym, co biznes plan jest i co powinien zawierać. Oferuje on trochę wolnego oprogramowania, aby pomóc użytkownikom w tworzeniu planu, ale również sprzedaje pełne oprogramowanie do tego celu.
 • WYNIK: Organizacja ta oferuje dodatkowo warsztaty online, koncentrując się na tworzeniu biznes planu. Seminarium omówiono Celem biznes planu, przygotowanie do stworzenia jednego, a dokumenty uzupełniające niezbędne do sporządzenia dokładnego planu.

Pomoc Finansowanie

Pomoc w finansowaniu jest w dwóch głównych typów: bezpośredni związek pomiędzy przedsiębiorcami i kredytodawców lub poradę, gdzie szukać i jak ubiegać się o finansowanie.

Podłączanie Przedsiębiorcy i Kredytodawcy

Pomoc ta pozwala dopasować potrzeby finansowe Twojej przyszłej spółki do kredytodawców, które zapewniają finansowanie typu działalności.

 • Przedsiębiorcy mogą znaleźć lokalnej pomocy zwracając się do aniołów, które są osoby lub grupy osób, które chcą zainwestować środki na nowy biznes dla udziałów w firmie. "Anioł" określa ilość będą pożyczki i warunki kredytu. Anioł Capital Association znajduje się lista prywatnych inwestorów w krajach i regionach Stanów Zjednoczonych.
 • SBA Kredyt Programy: Agencja ta oferuje wiele rodzajów kredytów dla nowych firm. Niektóre kredyty są dla dedykowanego celów, takich jak urządzenia ustalające, podczas gdy inne są dla celów ogólnych, takich jak pomoc w nowe przedsiębiorstwa, które spełniają szczególne wymagania oderwać się od ziemi. Strona agencji oferuje także pożyczki i dotacje narzędzia wyszukiwania, które umożliwia użytkownikom znalezienie oferowanej pomocy finansowej dla których mogą kwalifikować.
 • AngelList.com: Ta strona internetowa pozwala przedsiębiorcom na zbieranie funduszy w Internecie przez szczegółowo, ile potrzebują, a ich biznes plan.

Detailing Jak ubiegać się o finansowaniu

Z tego rodzaju pomocy, to oczekiwać pomocy zrozumienia rodzaje finansowania, które są dostępne, główne elementy tego finansowania, i jak ubiegać się o tego typu finansowania. Ten rodzaj pomocy zazwyczaj nie zapewnia pomocy faktycznie znalezienie kredytodawców.

 • Entrepreneur.com udziela porad na temat podstaw mikro-kredytów i pożyczek na bazie aktywów, a także podstawy finansowania uruchamiania biznesu. Jego pomoc jest przede wszystkim oparte na informacji, co oznacza, że ​​nie ma bezpośredniego połączenia przedsiębiorców do kredytodawców.
 • Inc.com zawarto wytyczne dotyczące rodzajów pomocy dostępnych, gdzie okaże się, że pomoc i jak ubiegać się o pomoc.
 • Strona wynik zawiera artykuł dogłębną o rodzajach finansowania dostępnych i jak znaleźć tego finansowania.

Lokalny Pomoc dla finansowania

Przedsiębiorcy szukający pomocy dowolnego typu mogą znaleźć pomoc lokalnym poprzez urzędy Rozwoju Gospodarczego. Biura te znajdują się w miastach w całym kraju oraz zapewniania finansowania lub pomocy ze znalezieniem finansowania. Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego oferuje katalog biur i urzędów państwa te pokrywają.

Pomoc Zakładanie firmy

Niektóre firmy wymagają ustanowienia osoby prawnej do używania, czyli spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC), Professional Corporation (PC), lub podobny podmiot. Pomoc w tworzeniu biznesu może być w postaci porady na temat, jaki rodzaj podmiotu w celu ustalenia, w jaki sposób ustalić, że podmiot, lub pomóc w tworzeniu podmiotu.

Z dwóch pierwszych rodzajów pomocy, to uzasadnione jest oczekiwanie, wskazówki na temat tego, co każda jednostka zawiera i jak chroni jej członków. Ten ostatni rodzaj pomocy zapewnia taką samą pomoc, ale także pomaga przedsiębiorcom w tworzeniu podmiotu, zgodnie z wymogami prawa, co oznacza złożenie prawidłowego formalności niezbędną państwa lub agencji federalnej.

Znajdź Pomoc

Przedsiębiorcy mogą znaleźć pomoc lokalnym poprzez jej sekretarza urzędu państwowego, który zarządza największą instalację jednostki gospodarczej i funkcjonowania. Lokalny sekretarz biura Członkowskiego dostarcza informacji na temat rodzajów podmiotów ujętych w stanie i jak tworzyć te podmioty na rzecz pomocy osobom w tworzeniu jednego.

Spółka handlowa podmiot-startup adwokat lub lokalny może zapewnić przedsiębiorcom pomocy lokalnej. Ten rodzaj pomocy normalnie kosztuje, jednak. Przed wynajęcie firmy, sprawdź w jego tle i klientów opinii.

Przedsiębiorcy mogą również spojrzeć na:

 • SCORE oferuje funkcji "Kreator", że Wprowadzanie pomaga użytkownikom w określeniu typu podmiotu powinny ustanowić. Strona zawiera również dokument, który omawia niektóre z popularnych rodzajów jednostek stosowanych w małej firmie.
 • Strona SBA zawiera wskazówki na temat najczęstszych sposobów struktury gospodarczej, co te struktury oznacza i jak się chronić właściciela i jak tworzyć te struktury.

Uzyskanie licencji i zezwoleń

W zależności od ich usługi lub produktu, niektóre przedsiębiorstwa mogą być wymagane licencje lub dozwolone przed rozpoczęciem operacji. Zazwyczaj, pozwoleń i obowiązkiem licencji są ustalane przez poszczególne państwa. Pomoc w zakresie pozwoleń i licencji zwykle ma formę wyjaśnienia rodzajów, które są dostępne i jak ubiegać się o nich, i zazwyczaj nie pomaga przedsiębiorcom określenia lub ubiegać się o zezwolenia lub licencji, której potrzebują.

Przedsiębiorcy mogą zwrócić się do swojego kraju, zezwolenia na prowadzenie działalności i pozwalającym biura konkretnych informacji na temat rodzajów licencji, które są dostępne, rodzajów licencji lub zezwolić biznesu mogą być zobowiązani do posiadania i jak ubiegać się albo.

Przedsiębiorcy mogą również spojrzeć na:

 • Firma Corporation oferuje bezpłatny seminarium zatytułowane "Biznes licencje 101", która opisuje typy licencji dostępne i jak ubiegać się o tych pozwoleń.
 • Strona SBA szczegóły wspólnych rodzajów zezwoleń i licencji nowy biznes może potrzebować. Osobny artykuł obejmuje te informacje dla przedsiębiorców z domu,.

Pomoc systemu rachunkowości

Pomoc w konfiguracji system księgowy dla nowej firmy może przyjść w postaci udzielania porad, w jaki sposób przedsiębiorca może to zrobić na własną rękę, a właściwie konfiguracja systemu dla przedsiębiorcy. Z wcześniejszej pomocy, to oczekiwać, instrukcje na temat rodzajów systemów, które są dostępne i wady i zalety tych systemów. Z pierwszego, to oczekiwać, że taką samą pomoc oraz pomoc w stworzeniu systemu i samouczek dotyczące jego funkcjonowania.

Pobierz Pomoc

Przedsiębiorcy mogą znaleźć pomoc lokalnym poprzez Krajowe Stowarzyszenie Księgowych. Stronę stowarzyszenia pozwala na wyszukanie profesjonalnego księgowego, który prawdopodobnie może pomóc w konfiguracji systemu rachunkowości.

Przedsiębiorcy mogą również zwrócić się do:

 • SBA zapewnia porady jak stworzyć system wynagrodzeń dla nowej firmy. Proces 10 etap obejmuje wszystko, od zbadania możliwości systemu do przechowywania ewidencji podatku od wynagrodzeń. SBA zapewnia również pomoc o tworzeniu i zarządzaniu kont systemu płatne.
 • IRS Publikacja 583 zawiera informacje na temat tego, co nowe właściciele firm muszą wiedzieć, w zakresie podatku dochodowego, płac, wydatków biznesowych oraz prowadzeniem dokumentacji.

Rozpoczęcie nowego biznesu

Mnogość dostępnych bezpłatną pomoc na utworzenie nowego przedsiębiorstwa oznacza, że ​​nie jest prawdopodobne, że jest typu oferowane idealne dla Ciebie i Twoich potrzeb. Nie bój się do uzyskania różnych form pomocy.