grsail.com

Gdzie można oddać krew

Gdzie można oddać krew


Wiedząc, gdzie do oddawania krwi jest bardzo ważne. Wielu ludzi jest w stanie oddać krew, ale nie mogą tego uczynić, ponieważ nie wiedzą, gdzie i jak się do tego procesu. Z biegiem lat, coraz więcej organizacji stały się dostępne, aby pomóc osobom, aby oddać krew łatwiej.

Dowiedz się Gdzie oddać krew

Fakty dotyczące oddawania krwi są bardzo niepokojące. Według Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, tylko trzech na każde 100 osób w kraju oddawania krwi. Jednak każdą minutę dnia, są ludzie z całego kraju, które potrzebują na pobranie krwi.

Liczne organizacje krwiodawstwa są dostępne. Osoby, wystarczy tylko wiedzieć, które organizacje są lokalne dla nich, aby zacząć darowizny. Niemniej jednak ważne jest, aby również sobie sprawę, że można pomóc poprzez sponsorowanie dyski krwi w lokalnej społeczności. Z pracy wolontariuszy, więcej organizacji może wydostać się do wspólnoty, aby zebrać datki.

Organizacje Przyjmowanie oddawania krwi

Organizacje, które zbierają krew muszą przestrzegać bardzo ścisły protokół. Z tego powodu, nie tylko każda grupa może zebrać oddawania krwi. Następujące organizacje są dobrze znane i szanowane organizacje, w którym można oddać krew.

  • Amerykański Czerwony Krzyż: organizacja jest jednym z największych zebrać oddawania krwi. Aby oddać krew do Czerwonego Krzyża, osoby mogą odwiedzić jeden z lokalnych Czerwony Krzyż krwi biur regionalnych organizacji. Osoby fizyczne mogą skontaktować się z organizacją pod numer 1-800-dać-LIFE (1-800-448-3543) lub odwiedzić RedCrossBlood.org również. Proces jest szybki, bezpieczny i bardzo zorganizowana.
  • Centra krwiodawstwa Ameryki: Organizacja ta działa w Krajowym Rejestrze Dawców Krwi. Organizacja zbiera krew, podobnie jak Czerwony Krzyż, ale także działa na rzecz utrzymania osoby fizyczne są świadome, gdy istnieje potrzeba oddawania krwi. Osoby fizyczne mogą zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia o tym, kiedy organizacja potrzebuje typ krwi i gdzie znaleźć najnowsze dyski lokalne krwi. Aby skorzystać z tej usługi w celu oddania krwi, odwiedź stronę internetową organizacji i lokalne centrum lub dysk krwi w danym obszarze.
  • Gulf Coast Regionalne Centrum Krwi: Lokalne organizacje są również idealne miejsce do oddawania krwi. Jednym z przykładów jest Regionalne Centrum Krwi Gulf Coast. Organizacja ta zbiera oddawanie krwi z lokalnych jednostek do wykorzystania w leczeniu miejscowych osób. Osoby pomagają ludziom w ich własnej społeczności. Osoby fizyczne mogą oddawać co trzy miesiące, a organizacja może ostrzegać o potrzebie krwi po zalogowaniu się. Strona Gulf Coast Regionalnego Centrum Krwi oferuje narzędzia, aby znaleźć lokalne miejsca darowizny.
  • Nowy Jork Krew Center: Dla osób mieszkających w regionie Nowego Jorku, istnieje kilka centrów krwiodawstwa dostępne przez organizację o nazwie New York Centrum Krwi. Organizacja ta sponsoruje wiele imprez na celu podniesienie świadomości i zwiększenie oddawania krwi. Ma potrzebę zaangażowania ponad 2000 dotacji na dzień. Osoby fizyczne mogą otrzymać bezpłatną towar i zarejestrować się na wpisów nowych opcji krwiodawstwa na stronie internetowej spółki.

Organizacje te są jednymi z największych dostępnych, choć nie jest to wyczerpująca lista opcji. Rozważyć skontaktowanie się te organizacje, aby dowiedzieć się, co jest dostępne w Twojej okolicy.

Skup się na lokalne Darowizny

Jeśli wziąć pod uwagę, gdzie do oddawania krwi, należy pamiętać, wartość darowizny lokalnie. Chociaż wiele z tych organizacji mają lokalne centra darowizny dostępne, często są mniejsze organizacje, które są tak samo w potrzebie.

  • Kontakt z lokalnych szpitali, aby dowiedzieć się, czy przyjąć oddawania krwi bezpośrednio.
  • Biura i pomieszczenia jakiegoś lekarza podjęcia oddawania krwi.
  • Lokalne kościoły i domy kultury często sponsor dyski krwi do lokalnych organizacji potrzebujących darowizn.
  • Lokalne urzędy mogą również dostarczyć informacji na temat dostępnych miejsc dawstwa.

Oprócz tych środków, również rozważyć przeglądanie stron internetowych jak BloodBanker.com. Tutaj możesz dołączyć do społeczności ludzi pracujących razem w celu zwiększenia krwi świadomości darowizny. Można również użyć narzędzia stronie internetowej, aby pomóc w znalezieniu lokalnych organizacji zbierania i potrzebuje darowizn.Oddawanie krwi jest kluczem do zdrowia całej społeczności. Dzięki pomocy wielu osób, nie ma ludzi wątpienia w potrzebie krwi może mieć szansę utrzymania zdrowych, dłużej.