grsail.com

Fundraising Pomysły na raka

Fundraising Pomysły na raka


Nie musisz być szefem dużej organizacji non-profit, aby obawiać się o idei raka funduszy. Rodzina i przyjaciele mogą pomóc w podróż raka łatwiejsze dla bliskich z rakiem, pomagając im w znalezieniu źródeł pomocy finansowej.

Dlaczego rak Fundraising

Po wykryciu nowotworu, życie człowieka zmienia się diametralnie. Codzienne problemy muszą zająć drugie miejsce na zakończeniu wszystkich testów, wizyt lekarskich i dokumentacji, które są potrzebne w celu zaplanowania leczenia raka. Gdy leczenie jest rozpoczęte i ogólny plan jest umieścić w miejscu, uwaga pacjenta może zwrócić się do pytania o finanse.

Podczas leczenia raka jest drogie, to nie tylko leczenie, które jest kosztowne. Diagnozowania raka może mieć wpływ na finanse rodziny w jeden z następujących sposobów:

  • Utracone zarobki od osoby zdiagnozowane, jeśli dana osoba nie jest w stanie pracować przez leczenie
  • Utracone zarobki, jeśli głównym opiekunem nie jest zdolny do pracy, gdy osoba z rakiem jest leczenie coraz
  • Wzrost składki ubezpieczeniowe
  • Członkowie rodziny mogą ponosić koszty podróży coraz iz powrotem do leczenia
  • Osoby w trakcie leczenia może być konieczne specjalne jedzenie, pocieszyć przedmioty i bez recepty, aby pomóc w leczeniu skutków ubocznych

Wszystkie te koszty się w czasie, gdy rodzina ma ani energii emocjonalnej, ani czasu na zajmowanie się dodatkowych czynników stresowych finansowych.

Środki z Organizacjami

Jeśli próbujesz połączyć kilka pomysłów raka pozyskiwania funduszy, pierwsze połączenie powinno być American Cancer Society. Organizacja posiada infolinię, która jest czynna 24 godziny na dobę, jak również dostęp do obszernej bazy danych lokalnych, krajowych i międzynarodowych organizacji, które mogą pomóc osobom z rakiem.

Drugie połączenie należy zrobić to do żadnych organizacji diagnoza specyficznych. Na przykład białaczki i chłoniaka Społeczeństwo i Susan G. Komen Fundacja na raka piersi obie mają programów pomocy finansowej, które mogą pomóc w co płaci, składki ubezpieczeniowe, a czasami inne koszty leczenia związane. Zawsze upewnij się, aby skontaktować się z lokalnymi rozdziałach tych organizacji i innych organizacji charytatywnych raka.

Rak specyficzne osoba Fundraising Pomysły

Fundraiser impreza

Jednym z najbardziej zabawnych sposobów pozyskiwania funduszy dla jednostki jest przez lokalne imprezy. Najlepszym sposobem, aby zapewnić dobrą frekwencji jest, aby zdarzenie trapezowych z interesami osoby, dla których jesteś Fundraisingu. Na przykład, jeśli pacjent rak jest singer / songwriter, ułożyła muzyczny koncert i zadać to czy jej singer / songwriter znajomych do oddawania swojego czasu, aby grać na tej imprezie. Jeśli osoba jest zapalonym Knitter, przytrzymaj knit-a-Thon w lokalnym domu kultury. Jeśli pacjent kocha zwierzęta, posiadać pokaz talentów zwierząt. Nie ograniczył swoje wysiłki tylko wstęp do zbierania funduszy ładowania. Można również zorganizować loterię lub cichy aukcji, sprzedaży napoje i inne organizacje społeczne do reklamowania w programie.

Internet

Drugi prosty sposób pomóc zebrać fundusze jest za pośrednictwem strony internetowej lub blogu. Jeśli twój przyjaciel lub członek rodziny jest już kronikę jego leczenia podróż na osobistej stronie internetowej, można zaproponować dodanie linku do czytelników, by bezpośrednie dotacje i pomóc ustawić go. Jeśli blog jest regularnie aktualizowana i ma znaczące przeboje, może nawet być w stanie znaleźć lokalne firmy, które chciałyby reklamować się na nim. Banery reklamowe są zazwyczaj sprzedawane przez okres jednego miesiąca. Jeżeli jedno lub więcej przedsiębiorstw do zaangażowania się w okresie sześciu miesięcy, osoba ta będzie miała uspokajający obietnicę ciągłej pomocy finansowej.

Zmiany Jars

Jeden bardzo droga niskiego ciśnienia podnosić niewielkie kwoty pieniędzy jest dostarczenie zmian słoiki z przyjaciółmi i rodziną. Możesz zrobić to w bardzo prosty sposób, zbierając plastikowe słoiki z rodziną i przyjaciółmi (wielkości, że masło orzechowe jest w jest idealny). Udekoruj słoiki ze zdjęciem osoby, której zbiera pieniądze dla i przypomnienie, że słoik może być wypełniony wolnym zmian na koniec dnia. Możesz przekazać te obecnie do znajomych, członków rodziny i sąsiadów, a następnie wrócić, aby opróżnić je kilka tygodni później. Weź odpowiedzialność ciągnięcia zmiany dół do banku, aby mieć to przeliczone na rachunki lub czeku. Nickels i dimes może naprawdę dodać!

Godność Ponad Wszystko

Gdy przyjaciel lub członek rodziny ma raka, może to być kuszące, aby natychmiast rozpocząć starania pozyskiwania funduszy, jeśli wiesz, mają zamiar być przywiązany do finansów. Niektórzy ludzie mogą czuć się zakłopotany o przyjęciu tego rodzaju pomoc. Można wygładzić proces przedstawiając osoby z kilku różnych pomysłów raka pozyskiwania funduszy i pozwalając mu lub jej wybrać jedną. Jest to świetny sposób, aby zaangażować jednostkę, bez konieczności angażowania się w działania, które są zbyt odprowadzanie energii lub opodatkowania.