grsail.com

Freeway Ubezpieczenia

Freeway Ubezpieczenia

Freeway Ubezpieczenia dostarczył sterowniki Kalifornii z niskich kosztów ubezpieczenia auto od 1987 roku oferują one różne polityki, aby zaspokoić różne potrzeby kierowców, w tym wysokich czynników ryzyka.

O Freeway Ubezpieczeń

Freeway Ubezpieczenia Usługi jest licencjonowanym brokerem Kalifornii różnego rodzaju ubezpieczenia, w tym pożaru, wypadku i samochód. Specjalizuje się w dostarczaniu wiele opcji do kierowców Kalifornii na niski koszt ubezpieczenia auto.

Jako pośrednik, Freeway nie tylko pracować, lub reprezentować jedną firmę ubezpieczeniową. Oni wybrano ponad 30 ubezpieczycieli, które ich zdaniem mogą stanowić doskonały zasięg i usługi dla swoich klientów. Freeway oferuje polityk z tych wybranych dostawców, często oferując wiele zasad z każdego przewoźnika ubezpieczenia. Ręcznie-picking tych przewoźników i polityk, Freeway może zaoferować polityk obejmujących szeroki zakres korzyści, cen, potrąceń i planów płatności. Ma także bardzo duży wybór programów ubezpieczeniowych dla wysokich kierowców auto ryzyka.

Kalifornia Wysokie ryzyko ubezpieczeniowe

Kierowca Kalifornia może być uważany za "wysokiego ryzyka" przez firmy ubezpieczeniowe na podstawie kilku czynników, w tym ich wieku, ich prowadzenia pojazdu i ich rekord jazdy. W szczególności, sterownik może być uważany wysokiego ryzyka w jednej z następujących okoliczności:

 • W wieku poniżej 18 lat
 • Zawieszonym prawo jazdy
 • Właściciel samochodu o wysokiej wydajności
 • Jazda po pijanemu przekonanie,
 • Wiele mandaty
 • Wiele wypadków w ciągu ostatnich trzech lat

Kierowca wysokiego ryzyka może się to bardzo trudne do uzyskania ubezpieczenia samochodu. Jest to bardzo często dla firmy ubezpieczeniowej, aby odmówić ubezpieczenia wysoki sterownik ryzyka. Albo, mogą być skłonni do pisania ograniczoną formę ubezpieczenia z bardzo drogie ceny w tym minimalny zasięg z bardzo dużą zaliczkę, duży odliczeniu i dużą premię.

Z drugiej strony, takie jak Freeway broker ubezpieczeń, która specjalizuje się w wysokiej ubezpieczenia ryzyka będzie mieć większy asortyment polityk z czego wybrać.

Opcje polityki Wystawiono

Przedstawiciele Freeway ubezpieczeniowe z klientami, aby znaleźć polityki dla ich specyficznych potrzeb. Na przykład, mogą one zaproponować sposoby na zakup mniej pokrycia lub zlecić większych odliczeniami w celu zmniejszenia ogólnych kosztów ubezpieczenia. Przedstawiciele mogą również pomóc polityki find klienta, które oferują zniżki dla których klient może kwalifikować takie jak edukacja kierowcy lub szkoły ruchu.

Istnieje wiele opcji pokrycia dostępne od firm ubezpieczeniowych reprezentowanych przez Freeway Ubezpieczeń. Opcje polityczne wahają się od jedynego państwowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej upoważniona do pełnego pokrycia. Odliczeniami Polityka może wynosić od zaledwie 100 dolarów do nawet 1000 dolarów lub więcej. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia, tym więcej zasięgu, który został zakupiony, wyższe składki pobierane.

Wspólne opcje pokrycia obejmują:

 • Odpowiedzialność obrażeń ciała - Chroni jeśli jesteś w wypadku obrażeń ciała i spowodować dla innych osób w wypadku.
 • Nieruchomość Uszkodzenie Odpowiedzialność - Chroni gdy wypadek powoduje uszkodzenie czyjegoś mienia.
 • Obrażeń ciała nieubezpieczonych kierowców - Płaci za urazy ty lub inni pasażerowie w samochodzie otrzymują w wyniku wypadku spowodowanego przez nieubezpieczony kierowca.
 • Płatności medyczne - Pays koszty leczenia wynikające z wypadku dla Ciebie lub innych osób, niezależnie od tego, który spowodował wypadek.
 • Kompleksowe - Płaci za uszkodzenia pojazdów spowodowane przez działania innego niż kolizji, takich jak kradzież, pożar, lub wandalizmu.
 • Kolizja - Płaci za uszkodzenia samochodu podczas kolizji z innym pojazdem.
 • Holowanie - Płaci za całość lub część swoich kosztów holowania po wypadku.
 • Wynajem Zwrot samochodów - Płaci za całość lub część swoich kosztów wynajmu samochodu, gdy samochód jest naprawiony po wypadku.

SR-22

Kalifornia wymaga, aby wszystkie sterowniki mają dwa rodzaje ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej: uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Zakład Pojazdów Samochodowych (DMV) może cofnąć prawo jazdy, jeśli kierowca nie może udowodnić, że on lub ona jest w rzeczywistości, ubezpieczony. Ten dowód jest poprzez złożenie wypełnionego formularza do DMV, zwany SR-22. Kierowca może odzyskać swoje prawo jazdy, gdy tylko otrzymał DMV zakończone SR-22.Freeway ubezpieczeniowa jest gotowa dostarczyć wypełnioną SR-22 formularz samego dnia, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest ustanowiony z ubezpieczeniowym. Dlatego, jeśli licencja została cofnięta rano, możesz być z powrotem na drogę przed końcem dnia, w przypadku zakupu ubezpieczenie przez Freeway w ciągu dnia.

Pierwsze kroki

Więcej informacji na temat Freeway Insurance, lub zażądać kosztorysu, możesz zadzwonić do firmy. Można znaleźć lokalne biura lub zażądać kosztorysu, wpisując swój kod pocztowy w FreewayInsurance.com.