grsail.com

Fotografia Stock: Korzystanie Witryny Fotografia Seryjna Porady

Fotoamatorów można zarobić Zdjęcie dochodowy

W ostatnich latach wiele nowych stron internetowych stock photo weszły na rynek stock photo. Ze względu na zaawansowanie sprzętu fotograficznego, amatorzy mogą wymienić swoje zdjęcia w Internecie, czasem nawet za darmo. Ale to, co dzieje się na tym zdjęciu? I ile może zarabiać fotografia buff? To wszystko zależy od tego, jak dobre miejsce jest i ile razy dany obraz zostanie kupiony. Renomowane stock photography witryn zapłacić około 10, 20 lub 30 centów za każdym razem zdjęcia zostaje zakupiony przez kogoś odwiedzającego witrynę. To nie może się wydawać dużo, ale wielu fotografów, zarówno amatorów jak i profesjonalistów podobne, odkryli, że te małe opłaty można dodać do dużych dolarów w czasie. Jeśli lista obrazów z witryny stockowych, może się okazać, że zdjęcie pojawiające się w wielu miejscach, w tym stron internetowych, raportów rocznych, broszur i desek rachunków. Pamiętaj, że za każdym razem obraz jest używany, można zarobić dochód, więc wymieniając swoje amatorskie zdjęcia w Internecie może okazać się znaczne dochody z boku.

Obrazy do składania stron internetowych

Więc myślisz, że jesteś dość dobrym fotografem. Twoja rodzina i przyjaciele zawsze pytają o kopie swoich zdjęć, ponieważ można uzyskać najlepsze wyrażeń, najpiękniejsze zachody słońca i najsłodsze zdjęcia dzieci. Prawdą jest, że wszystkie te rodzaje zdjęć mają potencjał, aby być sprzedawane na stronach stock photo, ale należy pamiętać, że wiele osób, są dobrzy w robieniu zdjęć niemowląt i zachody słońca, więc złożenie strzały rodziny i przyjaciół, że są dobre, może, nie okażą się skuteczne na placu. Oto kilka porad dotyczących składania zdjęć do serwisów giełdowych:

* Nie należy się nostalgiczny. Wybierz zdjęcia, które oferują nowe perspektywy typowego strzału. Albo, jeszcze lepiej, studiować kilka udanych fotografów akcji (można to zrobić on-line) i zobacz, jakie obrazy mają tendencję, aby strzelać. Robić notatki, z których te sprzedają.

* Nie wystarczy skopiować to, co można zobaczyć na innych stronach internetowych stock photo. Wielu fotografów, zdesperowani, aby uzyskać zdjęcie akceptowane, właśnie do tego.

* Zastanów się, co sprawia, że ​​twoje życie wyjątkowy. Jakie miejsca masz dostęp do tego wiele innych nie? Jakie masz hobby? Co z hobby tych blisko ciebie?

* Czy znasz dowolnego typu sprzętu specjalnego? Ciekawe kąty takich przedmiotów może być tylko zdjęcia nikt inny nie ma.

* Wreszcie, nie zniechęcaj się odrzucenia. Przeczytaj uważnie odrzucenia można uzyskać z stock photography stron. Będą one oferować wskazówek co do tego, co brakuje w portfelu stock photo.

Spędzić czas Rejestracji Stock Photo Miejsca

Dobre strony stock photo dumni oferując wysokiej jakości zdjęć o wysokiej rozdzielczości, za symboliczną opłatą. Znajdują się w nich również, że ci, którzy muszą kupić takie obrazy mogą to zrobić szybko. Internet przyspieszył tempo biznesu dziesięciokrotnie, wprowadzenie ludzi, którzy produkują materiały marketingowe w napiętych terminach. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zalogować się na tle stock miejscu i dowiedzieć się, czego potrzebujesz, aby spędzić czas rejestracji do korzystania z witryny przed kwalifikują się do zakupu zdjęć. Większość stron ma pewne formy rejestracji i czas potrzebny do ukończenia im będzie się różnić od witryny. Najlepiej zrobić, jeśli już postanowiłem zbadać zakupu zdjęć online jest zarejestrować się w kilku miejscach, tak aby nie stracić cennego czasu na termin. Możesz zarejestrować się w 4:57 takich miejsc; w ten sposób będziesz w stanie szybko uzyskać dostęp do innego jeśli wyszukiwania nie wytwarza obrazy, które chcesz.

Naukowcy mogą znaleźć wykwalifikowanych Obrazy Szybciej

Jednym z najlepszych zalet korzystania z witryny jest stock photography, że dosłownie miliony obrazów są na swoich palców. W związku z tym, musi być łatwe do znalezienia tylko odpowiedni obraz, prawda? Nie zawsze. Ponieważ każda strona może skatalogować i wskaźnik jego zdjęcia inaczej, można wpisać jedno słowo, takie jak "słońce" i uzyskać obraz kogoś, kto jest opalony! Jeśli jesteś właścicielem małej firmy poszukuje zdjęć i grafik wektorowych w celu zwiększenia swoich materiałów marketingowych, można spędzić cały dzień na odkrywaniu indywidualnych dziwactw z różnych stron internetowych stock photo. Dlatego być może warto poświęcić chwilę, aby wynająć biuro stock photography kto ma rozległą wiedzę na renomowanych witryn, i jak najlepiej do szybkiego sortowania niezliczonych zdjęć już dostępne w sprzedaży online. To będzie kosztować więcej pieniędzy z góry, ale pozwoli Ci zaoszczędzić wiele godzin swojego cennego czasu. Graficzne firmy projektowe są dość wykwalifikowanych w znalezieniu zdjęcia stockowe szybko, ponieważ pracują z nimi na co dzień.