grsail.com

Formuła dziecko bez żelaza

Formuła dziecko bez żelaza

Korzystanie z formuły dziecka bez żelaza może powodować problemy dla Twojego dziecka. Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca, aby wszystkie dzieci użyć formuły wzbogacone w żelazo, jeśli nie pije mleka.

Zapotrzebowanie na żelazo

Niemowlęta muszą żelaza, ponieważ jest to niezbędne dla prawidłowego wzrostu i żywienia. Niedobór żelaza może powodować opóźnienia rozwojowe i może wiązać się z mniejszą inteligencją, gdy dziecko wchodzi do szkoły. Brak żelaza może prowadzić do niedokrwistości z niedoboru żelaza, gdzie rośnie dziecko nie może wytwarzać wystarczającej ilości czerwonych krwinek. Większość pediatrów do krwi do badania na niedokrwistość w powołaniu dziecka pierwszy rok lekarza.

Możliwe problemy z żelaza w Formule

Zaparcia lub inne rozstrój żołądka zostały obwiniać żelaza w mieszankach dla niemowląt. Wielu rodziców przez lata szukał wolnego żelaza formuł ze względu na problemy trawienne podobno wywołanych przez żelazo. Badania obaliły żelaza i relacje zaparcia, ale neutralizujące dowody związku przyczynowego pozostają i mogą być dość powszechne.

Ponieważ żelazo jest tak ważne dla rozwoju dziecka, nie powinno się zmieniać z wzorem z żelaza do wersji żelaza lub o niskiej żelaza bez uprzedniej konsultacji z lekarzem pediatrą dziecka. Nie mogą być inne sposoby obsługi zaparcia w tych niemowląt, takich jak:

  • Dodatkowe wody lub soku z suszonych śliwek
  • Mniej ryż, banany, lub jabłkowym
  • Więcej brzoskwinie, śliwki, śliwki i gruszki,

Rodzaje Formuły

Karmienie piersią jest zalecane przez American Academy of Pediatrics, ale nie wszystkie matki są w stanie karmić piersią wyłącznie z różnych powodów. Podczas karmienia piersią nie jest opcją, występują liczne preparaty dla niemowląt dostępne w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych Twojego niemowlęcia. Zmiana na inny typ wzoru może pomóc karmienia lub z wszelkimi problemami, że jelita niemowląt może mieć, że może wydawać się być związane z żelaza we wzorze.

Wzory na bazie mleka

Preparaty na bazie mleka są najczęściej polecane wzory. Zawierają one poddane obróbce cieplnej białka mleka krowiego i laktozy z mleka krowiego. Preparaty te zawierają także dodatkowe witaminy i składniki mineralne, porównywalne co zawarte jest w mleku matki.

Na bazie soi i laktozy Wzory

Dla dzieci, które nie tolerują laktozy lub mają alergię na wzorze żadnego mleka krowiego, formuła na bazie soi jest dostępna. Jeśli Twoje dziecko jest wybredna lub ma biegunkę po karmieniu, możesz rozważyć zmianę formuły; zmianie na sojowego może złagodzić objawy. Formuła bez laktozy, że nadal zawiera białka mleka krowiego może również rozwiązać ten problem u niemowląt, którzy są z nietolerancją laktozy; kilka wersji laktozy są również dostępne. Niektórzy rodzice zaczynają te formuły pierwszej, ponieważ nie jest historia alergii pokarmowej lub nietolerancji laktozy w swoich rodzinach.

Preparatów do żywienia wcześniaków

Większość preparatów do żywienia wcześniaków są krowy mleczne i są opracowane dla potrzeb wcześniaka. Wzory te mają więcej kalorii, białka, witamin i minerałów, aby umożliwić niemowląt umieścić na dodatkowy ciężar i utrzymywać jego / jej wzrost.

Formuły dla niemowląt z problemami Metabolicznych

Niektóre niemowlęta mogą mieć rzadkich zaburzeń metabolicznych, w którym nie są w stanie strawić ani tolerować różne elementy typowego wzoru. Wzory są tworzone specjalne dla dzieci z warunków, takich jak na fenyloketonurię (PKU) i tyrozynemii. Ponieważ warunki te są rzadkie, te wzory często muszą być zamówione w firmie farmaceutycznej. Twój lekarz i dietetyk doradzi Ci o wykorzystaniu tych formuł.

O odżywek bez żelaza

Kilka wzory są dostępne w żadnym żelaza lub wersji low-żelaza w Stanach Zjednoczonych w chwili obecnej. Ten typ wzoru jest prawie niemożliwe, aby kupić w kasie; jednak można ewentualnie dostać wzór dziecka bez żelaza w aptece z receptą od lekarza. Lekarz prawdopodobnie przeprowadzić wiele testów i oceny, aby upewnić się, że formuła o niskiej zawartości żelaza jest naprawdę potrzebne, przed podjęciem tej determinacji.

Formuła nie zawiera wszystko, co mleko robi, ale z biegiem lat firmy farmaceutyczne próbowały naśladować mleka jak najdokładniej. Chociaż istnieją pewne substancje, takie jak przeciwciała, które przedsiębiorstwa są w stanie naśladować, w tym inne związki, takie jak DHA i ARA -which są długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które można znaleźć w z mleka kobiecego w mieszance dla niemowląt wynosi myśl, aby pomóc w rozwoju.

Porozmawiaj z pediatrą

Jeśli obawiasz się o swoje odżywek, należy omówić te pytania z pediatrą. Nie mogą być inne taktyki, które można wypróbować przed umieszczeniem dziecka na odżywek bez żelaza. Zmiana do wzoru bez żelaza bez wiedzy twojego lekarza może zostawić swoje dziecko, bez składników odżywczych, że on lub ona potrzebuje.