grsail.com

Fontanny Fontanny pływające Porady:

Pływające fontanny

Wbrew nazwie, pływające fontanny, znany również jako pływające aeratora fontanna, nie oznacza, że ​​rzeczywista pływająca fontanna w ogóle. Zamiast tego, pływające fontanny rzeczywiście odnosi się do samoistne głębinowej pompy z urządzeniem typu float, które wytwarza strumień wody. Ten spray wody może być tylko kilka metrów do powietrza do kilkuset metrów w powietrze. Pływające fontanny dysza rozpylająca i pływak fontanny pływaka przebywania tuż nad powierzchnią wody, a elastyczny wąż, pompy zatapialnej i wodę przewodem leżą pod wodą. Lina kotwiczna zabezpiecza pływające fontanny w miejscu. Możesz umieścić jeden pływający napowietrzacz fontannę w centrum funkcji wody lub umieścić kilka z nich na różnych wysokościach spray dramatyczny efekt.

Rodzaje Wzory Fontanna aerator pływający

Fontanna pływająca może być cechą wody spektakularne. Jedną z korzyści płynących z fontanny pływającej jest, że możliwości są nieograniczone wzorców aerator napowietrzający strumień wody. Wzory aerator może być pojedynczy strumień wody lub kilku strumieni, tworząc wielowarstwową wzór. Zebraliśmy kilka pomysłów dla pływające fontanny tutaj.

Fan - Fontanna pływająca zaczyna się od jednego strumienia wody i wentylatory w jednym arkuszu wody przed przychodzi w delikatny wzór natrysku.

Spider - liczba aeratorów skupiają się w kręgu i spray na zewnątrz w serii niskich strumieni, które schodzą do basenu.

Gejzer - liczba klastra aeratorów w centrum i wysłać wytrysk wody do powietrza. Efekt jest niczym spektakularnym gejzer.

The Arches - Łuki cechuje wielu strumieni wody oprysków w górę i na zewnątrz, co w końcu należą do wód.

Poziom - tier ma wiele warstw wody płynącej z różnie ustawionymi pod kątem aeratorów. Dolna warstwa może być mglisty szum wody. Warstwa środkowa może być wzór łuk. Warstwa wierzchnia może być jedno-, rozpylanie w górę strumienia.

Pięć miejsca do używania Fontanny pływające

Pływające fontanny mogą tworzyć uderzające świat wodny do wielu środowiskach. Możesz przekształcić dowolny inny sposób spokojny wód w arcydzieło. Albo, możesz podać praktyczne rozwiązanie ekosystemu swojej funkcji wody. Oto kilka pomysłów na miejscach do korzystania pływające fontanny.

Naturalny zbiornik wodny - pływająca fontanna może być praktyczne rozwiązanie, aby dodać ruch, gdzie nie jest zmienną poziomu wody.

Parki rozrywki - Tworzenie nocy spektakularne show z pływających fontann, wraz z oświetleniem i pióropusze wody 100 metrów do powietrza.

Fontanna - Tworzenie klasyczny wzór trójwarstwowej lub bardziej niepowtarzalny strumień wody z dostosowanym projektem.

Staw lub basen - Dodaj tlenu do stawu lub basenu z aeratora powierzchniowego. Możesz zapobiec rozwojowi glonów i idealne środowisko wody dla ryb i roślin.

Funkcja wody Home - Tworzenie zapierające dech w piersiach funkcji wody w domu fontanny. Z dodatkiem świateł do gry szereg strumieni wdziękiem tańczy w powietrzu, będziesz mieć piękny centralny dla Twojego domu.

Prosta instalacja z pływającą Fontanna

Jeśli rozważasz pływającą fontannę, będziesz zadowolony wiedzieć, że montaż jest prosty proces. Jednostki pływające fontanny są różne, ale można dostać gotowe urządzenia, które wymaga jedynie niewielki zespół ręcznie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią dyszę i nakręcić go na górze urządzenia. Ustaw całą jednostkę w obszarze basenu chcesz. Następnie zakotwiczyć fontannę pływającą w pozycji z liny kotwicy, która powinna pochodzić z zespołem. Podłącz fontanny pływającej i to wszystko trwa do obsługi. Modele zazwyczaj albo przyjść w 120 wersjach volt, wymagające trzech płaszczyznach wtyczkę elektryczną lub wersja 240 V, wymagających połączenia do skrzynki z bezpiecznikami lub zdalnego przełącznika.

Dołącz lekki zestaw do Twojej Fontanna Pływający

Chociaż piękno strumienia fontanny pływającej oto jest coś na własną rękę - szczególnie, jeśli umieścić kilka w basenie stworzyć zapierające dech w piersiach pokaz wody, można dodać akcesoria do zwiększenia piękno samej wody.

Lekki zestaw jest idealnym dodatkiem Do każdego pływającą fontannę. Światło Zestaw podkreśla wygląd pływające fontanny, a może szczególnie dramatyczny wygląd po zmroku. Można je uzyskać z jasnymi obiektywami lub kolorowych soczewek, jak również. Lekki zestaw typowo przychodzi okablowany z podwodnego kabla zasilającego. Wielu po prostu potrzebują dostępu do źródła zasilania 120 V. Instalacja jest prosta i wymaga jedynie śrubokręt do mocowania.

Fontanna Utrzymuje Pompy pływające Przenoszenie wody

Pływające fontanny spoczywa na wodach nadal oczku wodnym. Bez pompy głębinowej nie ma cyrkulacji, brak ruchu, a nie wieczne. Rozmiar ma znaczenie. Aby wybrać najlepsze pływający staw fontanna należy znać objętość wody funkcji. Duże stawy funkcje wymagają więcej niż małych pojemności pompy stawów. Pompa niewymiarowe produkuje strużkę rozczarowujący w ponad wielkości stawu i pompy ponad wielkości przytłacza mały basen w ogrodzie.

Większość dostawców systemów pływających fontann polecam wybierając fontanny pływającej z pompą, która będzie poruszać się o połowę całkowitej objętości funkcji wody na godzinę. Zatem, 100 galonów wody wymaga pompy, która krąży 50 galonów wody na godzinę; 500 galonów potrzebuje pompy przenieść 250 galonów na godzinę. Rozważając pływającą fontannę dla funkcji fontanna wygląd ogrodu staw dla GPH skrót. To oznacza litrów na godzinę. Kalkulator wybór fontanny jest również pomocny dla zapewnienia, że ​​na zewnątrz fontanna spełnia oczekiwania.

Przyciągnięcie Chi z pływającym Fontanna Bell

Oprócz fontann, które unoszą się na powierzchni wód, są też wewnętrzne i zewnętrzne fontanny fontanny pływające elementy, które z zasady Feng Shui używają do produkcji efektów miłe i przyciągnąć pozytywną energię.

Zapłon czyste przenoszenie wody związane jest z pożywienia i bogactwa-akcesorium. Dzwony i kuranty kąpać metalowe przestrzenie zrównoważonej energii yin i yang i przywołać dobre wieści i chi. Dzwon dzwonek fontanna przynosi każda z tych dobrych elementów szczęścia i równowagi yin i yang do gry wewnątrz domu.

Pęcherzyki wody od centrum eleganckiej czarnej miski akrylowego z kuranty mosiądz dzwon. Sześć mosiężne kuranty stacjonarne dzwon są umieszczone w fontannie. Cyrkulacja wody porusza dwa dodatkowe mosiądz dzwon kuranty wśród stacjonarnych kuranty produkujących kojący melodyjny symfonię wody i muzyki. Dodatkowy bonus: pływająca fontanna dzwon gongu może być również stosowany na zadaszonym patio lub balkonem dla przyjemności na świeżym powietrzu.

Przynieś Pływające fontanny życia w nocy

Za dnia, pływające wody fontanna błyszczą w słońcu. W nocy, dźwięk pozostaje miłe, ale atrakcyjność wizualną jest stracone. Oświetlenie włącza zewnątrz fontanny wody do olśniewających monitorów do nocnej zabawy. Niektóre fontanny pływające pochodzą z wbudowanym oświetleniem; Inne wymagają zestawu światła w wodzie.

Serenity Zdrowia Sunjet Magia 290m pływające fontanny słonecznej to przykład małego stawu pływające fontanny ogrodowe z wbudowanym oświetleniem. Oświetlone w nocy przez jego naładowanych bateriach słonecznych, to cechy wielu kolorowy wyświetlacz w nocy z maksymalnie 20 "spraye fontanny.

Na pływającej fontanny bez wbudowanym oświetleniem, pływające fontanny światła dodaje zestaw dramat z białym, kolory, a nawet efekty specjalne. Ze względów bezpieczeństwa, przestrzegać wytycznych producenta i instrukcjami starannie podczas dodawania oświetlenia w wodzie z fontanny pływającej. Chyba, że ​​masz doświadczenie w pracy z energią elektryczną, opłaca się zatrudnić wykwalifikowanego elektryka, aby zainstalować oświetlenie zanurzony pływającej fontanny. Jeśli światła Zestaw nie zawiera timer i pilota do wnętrza domu, oba są mądre inwestycje. Automatyka oszczędzanie energii i pozwala na sterowanie pracą fontanny bez wychodzenia na zewnątrz w nocy lub przy złej pogodzie. Czujniki kontroli ruchu również dodać warstwę bezpieczeństwa i ochrony na zewnątrz obszaru stawu w nocy. Intruzi (zwierzęce lub ludzkie) są zwykle odstrasza nagłych występów światła.

Znalezienie Objętość zewnątrz fontanny wodne

Znalezienie objętość funkcji ogrodzie jest pierwszym ważnym krokiem w wyborze najlepszego pływającą fontannę. Jeśli w trakcie tworzenia oczku wodnym jest łatwy do obliczenia zdolności. Wystarczy sprawdzić licznik wody po uruchomieniu węża ogrodowego z systemem do pustej stawie. Uwaga na odczyt. Kiedy staw jest wypełniony, należy natychmiast zwrócić uwagę miernik ponownie czytanie i przekonwertować metrów sześciennych wody używane w galonach. (Pomnożyć przez 7,48 metrów sześciennych do konwersji).

Znalezienie objętości istniejących pływających fontann staw wymaga więcej kreatywności, szczególnie dla nieregularnych formach, takich jak kształty nerek i Oblongs i środowisk. Z prostokątów i kwadratów, po prostu pomnożyć długość przez szerokość w stopach, aby uzyskać powierzchnię. Kręgi wymagają znalezienia promień (długość w stopach od środka na zewnątrz) i pomnożenie jej promień przez siebie i ponownie 3,14 do powierzchni. Podobnie do owalu środka od środka do najbardziej odległego krawędzi i środka do najbliższej krawędzi. Na obszarze, mnożenie liczb i łącznie ponownie 3,14. Przerwa podłużny kształt w kwadrat i dwóch półkoli. Zmierzyć plac i traktują dwie połówki koła jako cały okrąg, aby uzyskać powierzchnię. Leczeniu nerek i inne nieregularne kształty odpowiednio, złamać je w standardowych kształtach geometrycznych i do matematyki dla obszaru każdego kształtu. Końcowy etap klucz pomnożyć powierzchnię każdej fontanny zewnętrznej o średniej głębokości, w celu uzyskania konwersji w przybliżeniu wielkość i stóp sześciennych litrów.

Tworzenia różnych wzorów pływające Fontanna

Jedną z atrakcji na świeżym powietrzu fontanny wody jest wiele rozpylanego strumienia fontanny. Różne rodzaje strumienia wody są wytwarzane poprzez zmianę dysz Fountainhead, zwany także głowica natryskowa. Różne rodzaje strumienia wody mają estetyczny wygląd i ustawić dźwięk formalności lub szarej, relaksu lub stymulacji.

Przy wyborze dyszy fontanny, za średnicę i wysokość sprayu. Zbyt dużo sprayu przytłacza niewielką powierzchnię wody. Strużka jest zagubiony w dużym stawem. Dla efektu najbardziej przyjemny, pasuje do wzorca natrysku do kształtu wzorca sadzawek czy basenów i atmosfera ogrodzie.

Próbki zraszania popularne fontanny: dysze Gejzer oferują dramatyczne i spektakularne pokazy fontanny tryskającej w górę wody przypomina Old Faithful bełkotek zawsze są nieformalne i zabawy. Dysze wirujące mieć stymulujący nieformalne i zdecydowanie olśniewający nowoczesny efekt. A, grzyby, Fleur d 'Lis, jet dzwonek i wielopoziomowego dysze stworzenie bardziej formalnego uczucie i uzupełniają okrągłe stawy / baseny.

Rodzaje Fontanny pływające

Istnieje kilka rodzajów pływające fontanny odkryte używane w ustawieniach komercyjnych i mieszkaniowych.

  1. Wytrzymałe handlowych fontanny pływające są zazwyczaj wykorzystywane do napowietrzania bardzo duże jeziora i stawy i na wzrok odwołania. Wymagają więcej koni mechanicznych to typowe mieszkalnych fontanny pływające i wymagają profesjonalnego montażu i konserwacji. 5.1JF SERENITY Health jest przykładem regulowany pływającej fontanny w większych stawach. Z 5HP i sześć dysz wymiennych wzorów fontanny, fontanna w zakresie od wysokości 26-50 metrów średnicy.
  2. Mieszkaniowe stawów ogrodowych zazwyczaj wymagają pływające fontanny, od 1/2 do 3 koni mechanicznych (KM). Większy staw ogrodowy, więcej koni mechanicznych jest konieczne do uzyskania odpowiedniego przepływu wody. Odwrotnie, mały staw jest przytłoczony zbyt dużą przepływu. 2400VFX pływające fontanny oferuje piękny napowietrzające wzór Regulowana 5'-15 'szerokości. Oddzielne zdjęcia oczu zapewnia stoper i oddzielne światła oferuje nocy z forum.
  3. Solar fontanny pływające są idealne do oczek wodnych w nasłonecznionych miejscach. Większość zasilane energią słoneczną fontanny pływające są zarówno funkcjonalne, jak i dekoracyjne. Niektóre zasilany energią słoneczną fontanny pływające panele słoneczne wbudowane w ich powierzchni; inni używać zdalnego panelu i baterii stacji słonecznej. Na przykład, Pływające Lily Solar Staw Fontanna wykorzystuje naturalne światło słoneczne do zasilania pompy sześć-V za pomocą panelu słonecznego na powierzchni panelu. Nie jest wymagana specjalna instalacja; Fontanna jest gotowe do użycia prosto z opakowania.

Jakie są Pływające fontanny?

Wielkie fontanny zewnątrz łaski możliwości wodnych pałacowych posiadłości na całym świecie. Pływające fontanny są wykorzystywane do tworzenia spektakularnych efektów wodnych z hoteli, parków rozrywki i biur. Są one popularne dodatki do stawów i jezior w miejskich parkach. W przeciwieństwie do tradycyjnych stacjonarnych fontanną, że siedzą mocno w jednym miejscu, pływających staw fontanna spoczywa na powierzchni stawu, jeziora lub basenu, przesuwając w górę lub w dół z poziomu wód zmian. Pływające fontanny są obsługiwane przez zanurzoną pompą poprzez energii elektrycznej lub energii słonecznej.

Dzisiejsze przystępne fontanny pływające oferują wiele korzyści dla stawów domu na ogród. Fontanna pływająca podwórku nieruchomy staw ożywia z Feng Shui pomyślny właściwości ruchu wody. Wody Taniec z pływającego ogrodu fontanny są hipnotyzujące i relaksujące. Pływające fontanny tworzy bardziej zdrowe środowisko dla dzikich zwierząt przez utleniaczy wodach stawów ogród ryb. Pływające fontanny napowietrzania zapobiega stagnacji wody, że jeszcze komary rodzi i pomaga zapobiegać rozkwit glonów. W lecie, a pływające asyst fontanna w chłodzenie ogrzewany słońcem ogród stawy. A w zimie, obieg pływające fontanny pomaga zapobiegać tworzeniu się lodu na powierzchni stawu.

Korzyści wynikające z zastosowania Fontanna pływająca

Istnieje wiele powodów do korzystania z pływającą fontannę w przeciwieństwie do fontanny ze standardowym pompy głębinowej. Fontanna pływająca produkuje nie tylko spektakularne efekty wizualne, które produkują inne korzyści, jak również.

Tlen - Korzystanie z pływającą fontannę produkuje wodę bogatą w tlen. Bogata w tlen woda stanowi idealne środowisko dla ryb i innych organizmów w funkcji wody.

Glony sterowania - Korzystając pływającą fontannę napowietrzać swoją funkcję wody, można zminimalizować glonów. Falujący ruch wody rozprasza światło słoneczne, co utrudnia glonów rośnie w funkcji wody.

Jakość wody - Napowietrzanie poprawia kolor wody, jak również pomaga usunąć niechciane zapachy. Pomaga to regularnej konserwacji do swojej fontanny łatwiejsze.

Rozporządzenie ekologiczne - Korzystanie z pływającą fontannę pomaga przyspieszyć rozkład materiałów organicznych, takich jak liście. Zapobiega to zabarwienie, które może pojawić się w wodzie przed zanieczyszczeniami.