grsail.com

Florida Wakacje na plaży

Florida Wakacje na plaży
Spróbuj Panama City na odprężający urlop Florydy Beach

Florida Wakacje na plaży może być wiele rzeczy. Są ciche wypady na Sanibel, rodzinnej zabawy na Florydzie Zachodnia nadmorskich kurortów i działania non-stop na plażach południowej Florydzie. Florydy 1200 mil wybrzeża i prawie 700 kilometrów plaży przyciągają ponad 70 milionów odwiedzających każdego roku państwa.

Miami Beach i East Coast na Florydzie

Południowa Floryda jest znana z tętniącej życiem, pod wpływem łacińskiego klubów, pięknych ludzi i ekskluzywnych sklepów. Florida Beach wakacje w tej części stanu krążą wokół atrakcji na plaży w godzinach popołudniowych i restauracji i klubów tanecznych w trakcie wieczoru. Najważniejszym z tych miejsc jest obszar South Beach w Miami. Tutaj musującego białego piasku łączy się z uderzające architektury w stylu Art Deco, modnych butików i kafejek. Jeśli masz szczęście, będziesz w odpowiednim miejscu, aby zobaczyć jeden z wielu filmów pędów mody i sprzyjające obszar.

Florida Wakacje na plaży
Stylowa Miami Beach

West Coast Wakacje na plaży

Na zachodnim wybrzeżu Florydy, z Marco Island do Tampa, oferuje turystom bardziej zrelaksowany, cichszą wakacjami niż kurortów na wschodnim wybrzeżu. Nacisk położony jest na plaży i od niechcenia zajęć eleganckich restauracji, a nie kluby. Goście Sanibel Island, na wybrzeżu na południe od Petersburga, są nagradzani szerokim odcinku piasku, idealny do ostrzału; Bogactwo niskim wzrostem, przy plaży mieszkanie, i jedne z najlepszych zachody słońca na Florydzie.

Floryda Zachodnia

Floryda Zachodnia wybrzeże, z Panama City do Pensacola wita Floryda wczasowiczów przez dziesięciolecia. Ostatnio obszar stał się popularny wśród turystów z północy i nowych kurortów, mieszkań i domów przy plaży pojawiło się. Powierzchnia zachowuje się "Old Florida" stylu, z dostatkiem świeżych restauracji rybnych, parków państwa dla rodzin, i mnóstwo piasku.

Space Coast na Florydzie

Florida tzw "Space Coast" - to fragment wschodniej Florydzie od Juno Beach do Daytona Beach - jest wyłożona małych wspólnot przy plaży z niedrogich hoteli dla rodzin i kurortów. Obszar ten jest także domem dla Kennedy Space Center, homebase do Kosmicznej wahadłowców. Jeśli masz szczęście wystarczy, aby być w okolicy w dzień startu, można zobaczyć strumieniowo-off od plaż na całym wybrzeżu.

Klucze

Klawisze wystają z Florydy Miami 129 mil do Key West. Zbiór małych wysp, połączone autostrady 1, obejmuje Key Largo, Islamorada i Marathon Key oraz Key West. Każda z wysp ma swój własny tempo i smak, ale większość z nich oferuje doskonałe plaże, światowej klasy rybołówstwa sportowego i dorywczo, beztroski styl życia.

Planowanie Florida Wakacje na plaży

Florida Wakacje na plaży nie musi być drogie. Loty z większości miast w USA do wielu miast ośrodków na Florydzie jest jednym z najlepszych okazji Podróży. Loty bez przesiadek do Miami, Orlando i Tampa podłączyć "Sunshine State" z miast w całej Ameryce Północnej i wielu innych miastach może osiągnąć poprzez podłączenie Floryda hubów lotniczych loty z, jak Atlancie, Dallas, Houston, Chicago, i Newark.

Noclegi od luksusowych hoteli przy plaży, takich jak Ritz Carlton Neapolu lub wyłącznika w hotelu w Palm Beach uspokoić nadmorskie kurorty, z których wiele znajduje się wzdłuż Florydzie "Space Coast" do współwłasności wszystkich kształtach i rozmiarach.

Wynajem samochodów jest niemal koniecznością na plaży wakacje na Florydzie - dla dotarcie do plaży, sklepów, wyjściem na kolację, i jazdy w głąb lądu do parków rozrywki i innych atrakcji.