grsail.com

Flagi dla dzieci do druku

Flagi dla dzieci do druku

Flagi dla dzieci do druku oferują rodzicom i nauczycielom prosty, lecz skuteczny sposób uczyć dzieci o historii własnej flagi, a także flagi należących do innych krajów.

Flagi druku

Flagi, ich kolorów i kształtów, są świetne narzędzia do nauki dla wielu różnych rodzajów działalności. Możesz drukować te flagi i mieć dzieci, sortować je w oparciu o ich kolory i kształty, można też uczyć dzieci o różnych regionach świata za pomocą flagi narodowe i globus lub mapa świata. Aby wydrukować pełną wersję w kolorze flagi danego kraju, kliknij na "kolor" pełne flag tekstu. Aby wydrukować czarno-białą wersję do barwienia, drukowania na "kolorowanie bandery" tekstu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku flag, sprawdź te pomocne wskazówki.


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Bangladeszu pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Bangladeszu


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Brazylii pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Brazylii

Flagi dla dzieci do druku

Chiny pełnym kolorze flagi
Chiny Flaga kolorowanki


Flagi dla dzieci do druku

Flaga kolorów Kongo pełna
Kongo kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Egipt pełny kolor flagi
Egipt kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Etiopia Etiopia pełna kolorystyka kolor flagi flagi


Flagi dla dzieci do druku

Francja pełnym kolorze flagi
Francja Flaga kolorowanki


Flagi dla dzieci do druku

Indie pełny kolor flagi
Indie Flaga kolorowanki


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Indonezji pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Indonezji


Flagi dla dzieci do druku

Japonia pełna kolorów flagi
Kolorowanka Flaga JaponiiMeksyk pełne kolorów flagi
Kolorowanka Flaga MeksykuFlaga Nigerii pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Nigerii


Flagi dla dzieci do druku

Pakistan pełne kolorów flagi
Kolorowanka Flaga PakistanuFilipiny pełne kolorów flagi
Filipiny kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Rosji pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Rosji


Flagi dla dzieci do druku

Tajlandia pełna kolorów flagi
Tajlandia kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Turcji pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga TurcjiWielka Brytania pełny kolor flagi
Kolorowanka Flaga Wielka BrytaniaFlaga Stanów Zjednoczonych w pełnym kolorze
Stany Zjednoczone kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Wietnamu pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Wietnamu

Kliknij na zdjęcie, lub "kolorowym" podpis, aby uzyskać wersji do druku kolorów flagi. Kliknij na "kolorowanie flag" podpisie dostać do druku czarno-biały kontur flagi, nadaje się do barwienia.

Dodatkowe Flagi do druku dla dzieci

Szukasz flagą nieuwzględnione powyżej? Od amerykańskich flag państwowych do flagi narodowe państw nie objętych tutaj następujące zasoby zawierają wiele dodatkowych printables flag dla dzieci.

Flagi państwowe indywidualne

Strona główna Szkoła Odwiedzin: doskonałe źródło do nauczania geografii Stanów Zjednoczonych, ta strona oferuje wydruku rysowanie linii z każdego stanu flag USA dla dzieci do koloru. Organizowany przez państwo, ta strona oferuje również informacje o krajach, arkusz o każdym stanie i różne dodatkowe materiały, z piosenkami do quizów, że zarówno rodzice, jak i nauczyciele mogą korzystać inspirować swoje dzieci, aby dowiedzieć się o USA i na świecie.

Zaczarowana Nauka: Na flag państwowych, obok informacji o stanie i historii za obrazowania flagi, w Zaczarowana Learning oferuje bogactwo informacji. Goście mogą uzyskać dostęp i drukowanie, wszystkich materiałów edukacyjnych na miejscu za darmo; jednak 20 dolarów / rok zapewnia reklama subskrypcji wolne nawigację witryny, jak również przyjazne dla numeracji stron wydruku. To tylko członkowie wersja serwisu tworzy wyższej jakości printables do kolorowania flagi, zbierania informacji, a przedstawiający flagę w swoich rzeczywistych kolorów.

Dodatkowe Flagi świata

Farbowanie Zamek: Jest to kolejna strona łatwe w użyciu szablonów z kilkoma pustymi flagi PDF na drukowanie bez żadnych opłat. Dzieci mogą następnie kolor flagi albo przez zgadywania jego barwy lub kopiowanie flagę z klucza kolorów, która jest dostarczana wraz z flagami barwiących.

Flagi świata

Po wprowadzeniu flagi do swoich dzieci, można wzbudzić ich ciekawość kultur poza ich własne. Flagi mogą pomóc uczyć dzieci o globalnej społeczności i doprowadzić nieznane światy, do ich domów i sal lekcyjnych. Każda flaga przedstawia pojętny chwile, które mogą mieć pojemność od rozmieszczenia geograficznego kraju historycznego znaczenia dla Amerykanów, kraju dla danego kraju lub regionu, lub na świecie. Niech dzieci wybrać, które kraje chcą poznać, a flaga będzie bramą do świata, kultury, wiedzy i doświadczenia.