grsail.com

Firma Sharp Pantone Telefon z wbudowanym detektorem Promieniowania

Japonia po prostu cana € ™ t zatrzymać od montażu coraz więcej możliwości do smartfonów s, niektóre z nich dość out-of-the-way jedynek. Tym razem jest to detektor promieniowania wbudowane w Pantone 5 107SH firma Sharp. Wydaje się, że pierwsza kombinacja takiego rodzaju na świecie. Możemy zobaczyć, spojrzenie z powrotem do ostatniego yearâ € ™ s Fukushima tragedii w nim.

Firma Sharp Pantone Telefon z wbudowanym detektorem Promieniowania

Jeżeli chcesz wiedzieć, poziom promieniowania, idziesz na duży i okrągły przycisk w kolorze skoordynowane z przodu gadżetu. W ciągu 10 sekund Sharp Pantone 5 wyjdzie z odczytem poziomu promieniowania.

Teraz bardziej powszechne funkcje: telefon pracuje jednordzeniowy procesor 1.4 GHz z systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich; thereâ € ™ s 1 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci ROM, aparat 4MP tyłem do kierunku jazdy, Bluetooth i Wi-Fi włączone. Ekran jest 3,7-calowy romans z 854 x 480 pikseli. Przyjemnym dodatkiem jest odporność na kurz i wodę.

Nowy smartfon należy spodziewać się pod koniec lipca w Softbanku w gamie jasnych kolorach; cena nie została jeszcze ujawniona.