grsail.com

Filtr do wody: Woda pitna i Astma Porady

Jakość powietrza i Astma

Astma jest wyzwalana przez złej jakości powietrza, ale nawet te bez astmy cierpi, gdy powietrze jest zanieczyszczone. Aby ułatwić zmęczone płuca każdego z nas, utrzymać powietrze w domu i biurze, jak czyste, jak to możliwe poprzez eliminację tych wspólnych zanieczyszczeń:

1. Dym papierosowy - uznanie strefy wolnej od dymu tytoniowego, aby wyeliminować najczęściej astma drażniące domu.

2. Opary toksyczne - dają opary z płynów czyszczących, pestycydy, nowe dywany i innych źródeł sposób na ucieczkę, utrzymując swoje miejsce dobrze wentylowane.

3. Stojąca woda - oczyścić mokre dywany, i oczyścić swój nawilżacz często, aby uniknąć drażniących astmy, takich jak pleśń i wirusy, które rosną na mokrej nawierzchni.

4. Chlor - astma i chloru nie mieszają. Chlor może dostać się do powietrza w dowolnym momencie korzystania z ciepłej wody. Użyj filtra do wody chloru do zmniejszenia tego zagrożenia.

Trzy Szybkie leków homeopatycznych w leczeniu astmy

Oto kilka homeopatyczne recopies do wypróbowania dla 1. Express, soku z czosnku. Mix 10-15 kropli w ciepłej wodzie słodkiej i przyjmować wewnętrznie do łagodzenia astmy. 2. Wymieszać lukrecji i imbir razem. Weź ½ łyżka na 1 szklankę świeżej wody do zwolnienia z astmą. 3. Dodaj 30-40 liści Bazyli na litr świeżej wody, odcedzić liście i pić wody w ciągu dnia skutecznego w leczeniu astmy.

Astma i Basen

Rodzice dzieci z astmą powinni być ostrożni podczas przyjmowania dzieci do publicznych basenów. Niektóre badania wykazały, że produkty uboczne reakcji spowodowane przez zmieszanie chloru z potu cząstek skóry, moczu i innych substancji organicznych może pogorszyć astmy. Aby zmniejszyć wpływ tych produktów ubocznych na dzieci, zabrać dzieci do odkrytych basenów lub upewnij się, że kryty basen można często jest dobrze wentylowane i czyste.

Astma i parowa

Wdychanie pary wykonane z chlorowaną wodą zwiększa ryzyko wystąpienia astmy przez co powoduje podobne reakcje płuc, jak pływanie czy do skóry i włosów. Chlorowana pary przedostaje się do powietrza poprzez wspólne działania gospodarstwa domowego, takich jak prysznic, mycie naczyń, a nawet spłukiwania toalety. Ponieważ Agencja Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych wymaga wody należy traktować z chloru, większość gospodarstw domowych będzie miało chloru w powietrzu. Aby zmniejszyć poziom astmy i chloru w domu, filtrować wodę z całego filtra wody do domu.

Woda i astmy u dzieci

Dzieciństwo stopy astmy wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Wielu ekspertów i badania sugerują, że jest to częściowo ze względu na dzieci zwiększonej ekspozycji na toksyny środowiskowe i ich zmniejszoną zdolnością do Detox. Dziecko zużywa trzy razy tyle wody na kilogram masy ciała niż dorosły robi. Oznacza to, że dostać większą dawkę środków chemicznych w ich wodzie, a ich ciała rozwijające się są bardziej wrażliwe na trudnych skutków. Wszyscy dorośli muszą podjąć kroki, aby pić czystą wodę, a dzieci potrzebują go trzy razy tyle!

Sól i woda Leczenie astmy

Niektórzy eksperci sugerują, że osoby cierpiące na astmę używać soli i wody leczenia astmy. Aby spróbować tej metody, zużywają 1/4 łyżeczki soli morskiej rozpuszczonej w kwartę przefiltrowanej wody pitnej. Sól jest powiedziane, aby służyć jako naturalny lek przeciwhistaminowy i zarządzania dystrybucją wody. To również może kierować korki śluzu w płucach, aby umożliwić przepływ powietrza bardziej swobodnie.

Woda Filtracja Produkty zapobiegania chorobom

Ponieważ astma i inne choroby były związane z poziomu dziecka narażenia na działanie chloru i innych substancji chemicznych, z picia i kąpieli w wodzie wodociągowej, dodatkowo należy dołożyć starań, aby zachować zasoby wody czyste. Nie tylko dzieci, są to ryzyka dla tych chorób. Osoby starsze są również bardziej podatne. Produkty filtracji wody do domu są nie tylko mądry wybór, że naprawdę stały się koniecznością.

Jak woda i astmy Connected

Wielu nie zdaje sobie sprawy, jak blisko wody pitnej i astma są połączone. Astma dotyka milionów ludzi rocznie, a zabija kilka tysięcy z nich. Choroba to powikłanie odwodnieniu organizmu. Jest to spowodowane przez programy zarządzania ryzykiem wystąpienia suszy w organizmie. W astmie swobodny przepływ powietrza jest utrudniony, tak aby woda nie opuszcza ciało w postaci pary. Zwiększone spożycie wody będzie zapobiegać atakom astmy. Chorych na astmę powinny również wziąć więcej soli złamać korki śluzu w płucach, które utrudniają swobodny przepływ powietrza w mieście i pęcherzyków.

Wspólne Astma Wyzwalacze

Astmy wyzwala różnią się od osoby do osoby, a nawet przed atakiem na atak. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko, co ma wpływ na twoje drogi oddechowe może wywołać atak. Dowiedz się więcej o wspólnych wyzwala astmy i zabiegi na astmę.

1. Chlor: Niektóre badania wskazują, że chlor wysusza płuca. Użyj filtra chloru wyeliminować chloru z wody pitnej.

2. Odwodnienie: Suche płuca prowadzić do trudności w oddychaniu. Pamiętaj, aby pić dużo wody.

3. Alergeny: Wszystko, co wyzwala inne alergie (pleśni, pyłki, kurz i niektóre pokarmy) może mieć wpływ na astmę.

4. Ćwiczenie: Przejdź do ćwiczeń, ale być świadomi zmian zachodzących w organizmie, które mogą sygnalizować zbliżający się atak astmy i spowolnić lub uzyskać pomoc.

5. Dym: Należy unikać miejsc, w których ludzie są palenia. Jeśli musisz być w pobliżu papierosy, usiąść w pobliżu otwartego okna na świeże powietrze.

6. Stres: Ponieważ stres osłabia układ odpornościowy, astmy mogą być wywołane przez emocjonalnym przymusem. Medytacja praktyki lub preferowanym techniki relaksacyjne.

Astma i chloru

Związek między astmą i chloru jest bardziej znacząca w perspektywie długoterminowej. Niektóre badania wykazały, że pływacy kariery mają znacznie wyższy wskaźnik astmy niż w populacji ogólnej. Oznacza to, że duże ilości ekspozycji na chlor w czasie może rzeczywiście powodować, że ludzie na rozwój astmy. Na szczęście, te skutki są odwracalne. Osoby z astmą wywołaną chloru będzie zauważyć poprawę po zmniejszeniu ekspozycji na chlor.

Astma Zabiegi profilaktyczne

Ponieważ ataki astmy mogą być wywołane przez przeziębienia i grypy, jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na astmę, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby uniknąć tych wirusów. Zapobiegawcze leczenie przeziębień i grypy podwójne leczenie astmy jako zapobiegawczych. Zmniejszyć ryzyko przeziębienia i grypy poprzez uzyskiwanie grypa strzał każdy upadek, regularne mycie rąk, i wystarczająco dużo odpoczynku. Jest to również konieczne, aby zatrzymać dobrze nawilżona przez picie 8 do 10 szklanek czystej wody dziennie.

Jak unikać ataków astmy

Jeśli masz astmę, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby uniknąć zaostrzenia astmy. Po pierwsze, dowiedzieć się, co wywołuje astmę. W ten sposób można podjąć wysiłek w celu kontroli tych wyzwalaczy. Można również określić, co się dzieje tuż przed atakiem astmy, tak aby można było szybko reagować w razie wystąpienia tych objawów ostrzegawczych. Skonsultować się z lekarzem w celu opracowania planów leczenia zarówno codziennej kontroli astmy objawy - jak się odpowiednią wilgotność w organizmie, pijąc tyle świeżej wody - i plan, który daje ty i twoi bliscy umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych podczas wszelkich ataków astmy.

Astma i powodzie

Jeśli twój dom został uszkodzony przez powódź, ściany i meble nie są tylko rzeczy doświadczają zalania. Ponieważ woda stojąca jest pożywką dla szkodliwych wirusów, bakterii i czarnej pleśni, osób cierpiących na astmę są bardziej narażone na ataki astmy po powodzi. Ograniczyć ekspozycję na zatopionego terenu, jeśli to możliwe. Zatrudnić specjalistę lub skorzystać z pomocy innych, aby oczyścić skażone miejsce. Jeśli trzeba czyścić obszary siebie, ograniczyć czas poświęcany na obszarach dotkniętych. Prysznic po ekspozycji na potencjalnych miejsc pleśni i prać ubrania starannie. Bądź przygotowany na preferowane leczenia astmy i pamiętaj, aby zachować swoje płuca dobrze nawilżona pijąc dużo wody filtrowanej, aby zapobiec atakom.

Astma i histaminy

Jeśli masz astmę, podjąć środki w celu poprawy odpowiedzi organizmu na histimines. Odwodnienie prowadzi do zwiększenia poziomu od histimines i sygnałów ciała, aby wyłączyć dróg oddechowych, co prowadzi do ataków astmy. Woda pitna może skutecznie pomóc organizmowi uporać się z histimines. Dołącz dużo czystej wody filtrowanej w programie leczenia astmy, aby zapobiec wzrostowi poziomu histaminy.

Bądź Astma unikać hydratyzowane

Ostatnie badania wykazały, że odwodnienie odgrywa znaczącą rolę w astmie. Jeden z badaczy uważa, że ​​brak pary wodnej w płucach powoduje zwężenie dróg oddechowych i płuc astmatycznego do produkcji śluzu, dwa czynniki, które wywołują atak astmy. Osoby z astmą należy pić co najmniej osiem uncji 10 szklanek wody każdego dnia, wraz ze szczyptą soli. Soli reguluje wody w organizmie. Astmatycy powinni również unikać kofeiny, ograbia organizm z potrzebnej wody.

Leczenie astmy Naturalnie

Leczenie astmy może być przeprowadzone przez konwencjonalną medycynę zachodnią, homeopatycznych i naturalnych metod leczenia astmy. Dwa ostatnie mogą obejmować dodanie witaminy C, B6 i magnezu do codziennej suplementów. Jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie drogi oddechowe wilgotne i płynów jest zwiększenie spożycia wody. Dążyć do ośmiu szklanek dziennie, jeśli to możliwe.

Baseny i astmy

Zgodnie z wynikami ostatnich badań, chlor stosowany w basenach czysta może zwiększać ryzyko dziecka w rozwoju astmy. Badaczy przeprowadził testy na 226 zdrowych dzieci, którzy regularnie startowali w celu określenia poziomów białka płuc we krwi. Wzrost tych białek wskazuje, że komórki wyściełające płuca zostały uszkodzone, co może prowadzić do rozwoju astmy. Zmniejszenie ilości chloru w wodzie do picia, a następnie, jest kolejnym krokiem w celu zapobiegania chorobie rozwijających się dzieci.

Zapobieganie Astma Wodą & More

Formy rośnie na wilgotnych materiałów w domu i mogą stać się wyzwalacze astmy. Użyj wentylator wyciągowy lub otwarte okna podczas kąpieli lub gotowania. Czyste formy off twardych powierzchni z mieszaniną wody i wybielacza. Fix nieszczelnego kanalizacji lub innych źródeł wody lub wilgoci. Usuń roślin doniczkowych, które mogą się gromadzić formy.

Bezpieczne Ćwiczenia z astmą

Basen jest ćwiczenie najrzadziej wywoływać ataki osób cierpiących na astmę. Niestety, astma i chlor Wykazano zbieżne. Jeśli obawiasz się o natychmiastowy wpływ chloru na astmę, wstępnie leczyć się z leków przeciw astmie przed wejściem na basen. Zmniejszyć narażenie na chlor z innych źródeł przy użyciu filtr do wody chloru w domu.

Woda jako Leczenia Astmy

Odwodnienie prowadzi do lepkiego śluzu w płucach, które wyruszyły atak astmy. Prosta i tania leczenia astmy jest utrzymanie uwodniony. Zmniejszyć częstość i nasilenie ataków astmy przez picie co najmniej jedną szklankę wody filtrowanej, co dwie godziny.

Chlor i wody pitnej

Chlor może skutecznie wyleczyć skażoną wodę. Wybielacze domowego zawierają chlor i mogą być stosowane w sytuacjach awaryjnych do przygotowania wody do picia. Niektóre wybielacze będzie miał instrukcje do oczyszczania wody na etykiecie. Po dodaniu odpowiedniej ilości wody wybielacza, obejmować wodę i odstawić na okres kilku godzin. Można również zakupić tabletek chloru w sklepach zaopatrzenia dla łatwego zewnątrz dezynfekcji wody. Ponieważ połączenia zostały wykonane między astmą i chloru, osoby z astmą powinny rozważyć prowadzenie alternatywne środki czystości wody, takie jak filtry do wody z ich sprzętu kempingowego i zestawów ratunkowych.