grsail.com

Feng Shui Projekt: Porady Romance

Jak mogę zwiększyć South East

Jeśli Twój osobisty obszar romans Południowy wschód, to małe czerwone światło w południowo-wschodniej części sypialni. Następnie powiesić Windchime w północno-wschodniej i umieścić kolejną czerwone światło w północno-zachodniej.

Jak zwiększyć North East

Jeśli Twój osobisty kierunek romans North East, umieścić na czerwonym świetle lub kryształy w północno-wschodniej i dekoracji na wschód i południowy wschód od sypialni w kolorach metalicznych lub szarych.

Jak zwiększyć North West

Jeśli Twój osobisty obszar romans Północny zachód, to srebrny ramki na zdjęcia, w północno-zachodniej. Następnie udekorować wschód i południowy-wschód w metalowych lub szary.

Udekoruj sypialnię dla romansu

Udekoruj pokój w obu czerwone, różowe lub brzoskwini w pierwszych latach małżeństwa, w celu doprowadzenia pasję do relacji. Biały kolor jest dobry na pościel, ale nie niebieskie. Użyj świeczki lub stonowane oświetlenie promowanie intymności i przede wszystkim utrzymać wszystko w parach!

Jaki jest Twój osobisty kierunek romans

Kiedy już obliczyć swój numer Kua (patrz Feng Shui-kompas szkoły) można następnie określić, jaki jest twój kierunek romans. Poniższy wykres pokaże, w którym liczba Kua odpowiada którym kierunku.
1 South zarówno dla mężczyzn i kobiet
2 Northwest zarówno dla mężczyzn i kobiet
3 Southeast zarówno dla mężczyzn i kobiet
4 Wschód zarówno dla mężczyzn i kobiet
5 Northwest dla mężczyzn, kobiety i Zachodu
6 Southwest zarówno dla mężczyzn i kobiet
7 Northeast zarówno dla mężczyzn i kobiet
8 West zarówno dla mężczyzn i kobiet
9 Północna zarówno dla mężczyzn i kobiet

Jak zwiększyć South West

Jeśli Twój osobisty kierunek romans Południowy zachód, to czerwone światło lub kryształy w południowo-zachodniej części sypialni. Place kryształy w rogu Północnej i udekorować Wschód w metalicznych kolorach.

Jak zwiększyć Wschód

Jeśli Twój osobisty obszar romans jest na Wschodzie, to małe czerwone światło na Wschodzie. Następnie udekorować Zachód swojej sypialni z czymś czerwonym, a na południowym zachodzie z czymś czarnym.

Jak zwiększyć Północ

Jeśli Twój osobisty kierunek romans Północna, wyświetli coś małego, który jest pomalowany na czarno w północnej części sypialni. Następnie udekorować zachód i południowy zachód, w kolorach metalicznych lub szarych.

Jak zwiększyć Południe

Jeśli twój kierunek romans Południowa, powiesić jasne światło w rogu Południowej swojej sypialni. Następnie umieść małe czerwone światło w północno-zachodniej i powiesić gongu wiatr w północno-wschodniej.

Unikaj wody w sypialni

Unikaj wszystkiego, co sugeruje, woda w sypialni. Nie masz akwarium w sypialni, ponieważ promuje argumenty i bezsenne noce.

Jakie lekarstwo mogę używać, aby przyciągnąć odpowiedniego partnera dla dorosłego córki

W celu pozyskania odpowiednich partnerów do dorosłego córki, można umieścić wewnątrz kamyki szkła lub kryształu płytkiej miski, napełnić go wodą, pływać kwiaty na szczycie, jeśli masz jakieś, i umieścić pływające świece w centrum. To łączy kosz elementów i zapaleniu świecy każdego dnia przyciągają energię życiową na południowo-zachodnim rogu. Jeśli używasz kwiaty, zmienić zarówno ich i codziennie wody.

Jak mogę zwiększyć mój romans szczęścia

Istnieje wiele sposobów, aby zwiększyć nasz romans szczęście, jeden z nich jest powiesić obraz moutains w obszarze Kun lub południowo-zachodniej. To powiedział, aby przynieść niezwykłe romantyczny szczęścia.

Symbole Romance i Miłości

Istnieje wiele symbole miłości, ale po to najczęściej używany:

Para gołąbków
Para kaczek
Piwonia lub Mou Tan Kwiat

Jak zwiększyć Zachód

Jeśli Twój osobisty kierunek romans jest Zachód, ma złote lub srebrne kolorowe narzuty i powiesić SIVER-ramce zdjęcie na zachodniej ścianie sypialni. Następnie umieścić kryształy w rogu Północnej.