grsail.com

Feministki są przeciwko Podziw dla "Perfect kobiecego ciała"

Wybitny feministka Germaine Greer nazywa kobiety do wysyłania swoje nagie zdjęcia do brytyjskiego krytyka kultury Stephen Bayley, by zaprotestować przeciwko jego nowej książki poświęconej kobiecego ciała.

Feministki są przeciwko Podziw dla "Perfect kobiecego ciała"

Nowa książka brytyjskiego krytyka kultury Stephen Bayley Kobieta jako projekt rozwścieczony australijskiego naukowca, który nazwał książkę "znaczenia" i pełna "dzikich pomysłów". Książka opisuje kobiece ciało jako arcydzieło projektowania i oferuje kilka ilustracje nagich kobiecych piersi.

Greer twierdzi, że zdjęcia Bayley podniósł jego wielu fetysz niestronicowane co poza piersi ledwo można nazwać do publikacji. W jej opinii kuratora gryzący książki napisała, że wszystkie zdjęcia wyglądały piersi w wysokiej, półkulisty, blado-nippled ... Arian. W to, że próbowała przekonać Bayley, że jego idea biust jest bycie rasistą, zachęca kobiety do Greer wysłać Bayley zdjęcia ich nagie piersi. Poprosiła kobiet wysłać mu zdjęcie swoich piersi do jego "absurdalnie próżny stronie" lub wysłać mu wszystkie swoje stare numery National Geographic.

Na poparcie swojej książce, Bayley powiedział, że nie miał nic przeciwko kobietom wysyłając mu zdjęcia swoich nagich piersi, ale chciał Greer nigdy nie wysłać mu jej. Powiedział razy, że ma nadzieję Germaine nie pomysł w głowie, aby wysłać mu obraz jej piersi, bo to byłoby straszne dla niego. Wezwał również Greer jak starzenie sklerotycznej feministka. Dodał, że trzy lata temu Greer opublikował książkę o nazwie Piękny Chłopiec zawierające nieprzyzwoite zdjęcia nagich nastolatków. Bayley powiedział również, że ktoś powinien powiedział Greer, że nowoczesny biustonosz został opracowany przez kobietę o imieniu Caresse Crosby (model biustonosza został opatentowany w 1914 roku przez Mary Phelps Jacobs).