grsail.com

Farba do włosów Can Kill

19-letnia Angielka Rachel Dowley kupił Garnier farbę do włosów, na 5,49 PLN, w miejscowym sklepie w celu barwnika włosy wygodnie w domu. Następnego dnia była w szpitalu. Po użyciu barwienia włosów wygląd dziewczyny zmienił się tak bardzo, że jej własna matka nie mógł jej rozpoznać.

Farba do włosów Can Kill

Twarz Rachel połknięcia tak bardzo, że wyglądało to tak, jakby został pobity. Ona nawet otrzymał jakieś trwałe blizny. Lekarze ostrzegali ją, mieszkaniec miasta Essex w Anglii, że inny farbowanie włosów może doprowadzić do kolejnego wstrząsu anafilaktycznego, który prawdopodobnie nie będzie ona w stanie przetrwać.

Ciekawe mało, dziewczyna dowiedziała się o jej reakcji alergicznej do farbowania włosów w 2005 roku, kiedy starał się henny tatuaż w salonie. Od tego czasu była ostrożnym w wyborze jej farbowania włosów w celu uniknięcia się reakcja alergiczna na niego. Tym razem nie był wyjątkiem. Zrobiła test alergiczny przed śmiercią jej włosy przez farbowanie małą część włosów. Ona nie zauważył reakcję i przyjąć, że jest to bezpieczne do koloru jej włosów.

Następnego dnia doświadczyła szybkiego i bolesne połykanie do jej twarzy. Rachel została dostarczona do szpitala, gdzie lekarze medycznego leczonych objawy alergiczne i wstrząs anafilaktyczny. Ona potrzebuje cię tygodni, aby w pełni odzyskać i usunąć wszystkie efekty zewnętrzne. Została ona wtryskuje koktajlem steroidów, środków przeciwbólowych, antybiotyków, leków przeciwzapalnych, a nawet traktowano hydrokortyzon śmietany.

Rachel apeluje, aby ostrzec kobiety, które mają do koloru włosów: "Chcę tylko siebie zrobić testy płatkowe i upewnić się, że utrzymanie ich na przez całe 48 godzin przed aplikacji, bo nikt ich nie znam, aż mi się stało. Nie chciałbym się emocjonalnego i fizycznego bólu na nikogo, nawet mojego najgorszego wroga. "