grsail.com

Fakty na temat antyoksydantów

Przeciwutleniacze to cząsteczki promujących zdrowie znaleziono naturalnie w owocach i warzywach. Dostępny w antyoksydantów są również. Badanie tych dodatków będzie odpowiedzieć na pytanie, można uzyskać te same korzyści dla zdrowia w pigułce, jak to zrobić z jedzenia przeciwutleniaczy w żywności?

Co to jest przeciwutleniacz?

Przeciwutleniacz jest cząsteczką, która utrzymuje się od innych cząsteczek utleniających. Gdy komórki wewnątrz ciała utlenienia, zaczynają się rozkładać. Jest to ta sama zasada, jak rdza, gdzie tlenu powoduje korozji, które nosi się powierzchnie. W organizmie, w tym noszenie od wytwarza wolne rodniki, które atakują zdrowe komórki. Wynik końcowy jest osłabiony system immunologiczny i szybciej starzenie. Utlenianie komórkowa również związane z różnymi chorobami, takimi jak zaćma, rak i choroby serca.

Przeciwutleniacze spajają niebezpieczne wolne rodniki i pomagają zmniejszyć ich wpływ. Istnieją również dowody na to można cofnąć niektóre szkody te szkodliwe cząsteczki spowodowane. Pytanie jest, można uzyskać te wyniki pigułki?

Nie FDA

American Heart Association i lekarzy związane z Mayo Clinic są zgodni, że antyoksydantów nie zwiększają zdrowia, aw rzeczywistości mogą zaszkodzić tym, którzy je podejmują. Suplementy nie są regulowane przez FDA, a zatem nie podlegają rygorystycznym testom bezpieczeństwa i skuteczności. Gdy są one podejmowane, mówi American Heart Association, badania wykazały, że organizm nie wydaje się, aby wchłonąć przeciwutleniacze w postaci dodatkowego, jak to robi się w żywności. Więc nawet jeśli arenâ € ™ t ci szkody, które mogą być, że arenâ € ™ t pomaga dużo, albo.

Mogą być niebezpieczne dla zdrowia

W ostatnich latach wiele badań dotyczących wpływu antyoksydantów na zdrowie ludzi. Niedawny artykuł zebrano wyniki 67 badań po ponad 232 tysięcy osób. 46 badań koncentruje się na ludzi, którzy byli już chorzy z chorobami i zaburzeniami, że przeciwutleniacze zostały zgłoszone do pomocy, takich jak rak i choroby serca. Pozostałe badania koncentrowały się na tym, co się dzieje, gdy ludzie zdrowi łykać suplementy z przeciwutleniaczami.

We wszystkich przypadkach, spożywanie suplementów antyoksydacyjne beta-karoten, witaminy A i witaminy E wzrosły szanse subjectâ € ™ s śmierci, nawet jeśli nie mieli wcześniej istniejących problemów zdrowotnych. Nie było żadnych znaczących korzyści zdrowotne do suplementów i byli w rzeczywistości niebezpieczne.

Jedz Przeciwutleniacze

Istnieją dowody na to, że ludzie, którzy jedzą dieta bogata w rodzaju żywności, która zawiera naturalne przeciwutleniacze, głównie owoce i warzywa, mają mniej problemów zdrowotnych i mniejszą częstość występowania chorób. Najlepszym sposobem, aby przeciwutleniacze i korzyści zdrowotne, które dostarczają jest jedzenie ich w postaci zdrowej żywności naturalnej. Te produkty mają często silne ciemny kolor, a to:

  • jagody
  • brokuły
  • szpinak
  • marchew
  • soja

Choć temat jest kontrowersyjny, większość dowodów wskazuje na całkowity brak korzyści w antyoksydantów. Jeśli nie ma korzyści, które można uzyskać w przeciwutleniacze, jest o wiele lepiej, aby je poprzez dietę, a spożycie świeżych owoców i warzyw.