grsail.com

Fajne Wyrób Świec

Fajne Wyrób Świec


Gdy szukasz świecy, że jest trochę inny, fajne pomysły świeca co Źródłem inspiracji do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego.

O produkcji świec

Rzemiosło produkcją świec stwarza dużą szansę, aby stworzyć naprawdę niezwykłe świece. Kilka kluczowych materiały świeca co to wszystko, co jest potrzebne, aby stworzyć cały wachlarz świec z świec stożkowych i modlitewnych świece do dokonywania Świeca sojowa tarty.

Tworzenie własnych świec to fantastyczny sposób, aby tworzyć projekty, które są dostosowane do własnych potrzeb. Jest to również doskonała okazja do tworzenia funky i fajne świece, które są nieco inne niż to, co można znaleźć w sklepie.

Fajne Candle Making Pomysły

Dokonywanie fajne świec jest proste do zrobienia. Istnieje wiele sposobów, że nawet najbardziej podstawowe świeca podejmowania przepis może być dostosowane do stworzenia jedynych w swoim rodzaju świec.

Kolor

Tradycyjnie, świece pozostały gładkie i niebarwione. Dlatego, świece były neutralny kolor i dalekie od wielu kolorowych świec, które można znaleźć dzisiaj. Funky kolory takie jak zielony wapna i szokujące różowy wspaniałe świece. To jest proste, aby wprowadzić kolor do receptury świec i dostosować świecę, aby dopasować do wystroju pokoju czy może temat kolorów strony. Istnieją specjalne barwniki świec, które są dostępne, czy to jest w ogóle możliwe, aby używać kredek woskowych.

Świece mogą być utworzone w pojedynczym kolorze, albo w bardzo zimnych efekty mogą być tworzone w warstwach. To działa szczególnie dobrze w kolumnie świec.

Zapach

Świece zapachowe to piękny sposób na wprowadzenie zapach do pokoju. Specjalne środki zapachowe świeczki są dostępne w szerokiej gamie zapachów od tradycyjnych zapachów, takich jak róż, lawendy lub sosny, poprzez bardziej niezwykłych zapachów, takich jak czekolada, banan lub świeżo skoszonej trawy nawet. Ważne jest, aby używać specjalnie przeznaczonych zapachowych świec, jak kilka innych olejów zapachowych może złapać wysiąść, gdy świeca płonie i stanowić zagrożenie.

Kształt

Istnieje wiele różnych form dostępnych, które są idealne na chłodne produkcją świec. Kształty takie jak tradycyjnych placów i filarów są szeroko dostępne od świec dokonywania dostawców, jak i stylów bardziej niezwykłe i współczesnych. Gotyckie i mistyczne wzory mogą niezwykłe i dramatyczne świece.

Oprócz specjalnie wykonane form, świece mogą być utworzone w innych artykułów gospodarstwa domowego. Doniczki, na przykład, można zrobić wielkie kontenerowce świece, jeśli nie ma otworów w dnie. Małe ciasto puszki są idealnym miejscem na pływające świece.

Porady dla Making Fajne Świece

Oto kilka porad dotyczących wspaniałe fajne świece:

  • Dodać stylu owocowy tutti świece. Zaoszczędź końce świec i innych kawałków kolorowego wosku. Włóż je do formy i przykryć gorącym woskiem. Różne kolorowe kawałki wosku będzie świecić przez świecy i daje ciekawy i niepowtarzalny efekt.
  • Dla "dziurawej" świecy, świeca wypełnienie formy z kostkami lodu. Wlać gorący wosk na kostki lodu i wosk będzie ustawione wokół kostki. Jako lód topi świecy ma szereg otworów.
  • Mieć go na świecy rzeźbiarskich. Jest to idealny sposób, aby wyprodukować kilka naprawdę fajnych projektów, które będą naprawdę jedyny w swoim rodzaju! Zapisz wszystkie wióry wosk do świec tutti owocowy mowa powyżej.