grsail.com

Facebook Inspired Makeup Collection przez YSL

Hedi Slimane, podczas gdy przygotowuje się do przedstawienia własnej wizji Yves Saint Laurent estetyki, (następna wiosna-lato 2013 YSL kolekcja zostanie oficjalnie przedstawiona publicznego), francuski dom jest zadowolić swoich fanów o ograniczonych zbiorów kapsułek. Jednym z nich jest bardzo nietypowy pomysł Facebook inspirowane makijażem.

Facebook Inspired Makeup Collection przez YSL

Warto zauważyć, że współpraca z największych marek kosmetycznych i odzieżowych z sieci społecznych nie jest nowa rzecz: specjalne promocje i nawet Facebook-specyficznych aplikacji z dobrze znanych marek regularnie zabawić użytkowników o ogromnej sieci. Ale to jest pierwszy raz, że Facebook stał się prawdziwym źródłem inspiracji.

Co jest faktycznie ograniczona a-la Facebook kolekcji od Yves Saint Laurent? Jest palety cieni do powiek z oryginalną nazwą Czystych Chromatics poświęconych Fani, których kolory są kolory Facebook marek, niebieski i biały. Yves Saint Laurent wydała tylko 1650 zestawów, które można zakupić na Branda € ™ s Facebooka stronie od 19 lipiec.