grsail.com

Empire State Building

Empire State Building

Obserwatorium Empire State Building jest jedno miejsce w Nowym Jorku, gdzie zwiedzający mogą dosłownie zobaczyć to wszystko. Z widokiem 360 stopni, zapierających dech w piersiach zabytków, Empire State Building okazuje się być jednym z najbardziej spektakularnych miejsc w Nowym Jorku. W rzeczywistości, około 3,5 mln odwiedzających, aby wyprawa do 86. piętrze, aby podziwiać widok każdego roku. Empire State Building oferuje również wycieczki audio, aby zapewnić gościom dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o regionie i budynku.

Zwiedzania

Windy szybkobieżne w pasażerów rakietowych Empire State Building aż do 86. piętrze, co zapewnia najbardziej szczęki upuszczając widoki na miasto. Bezcenne chwile rodziny pochodzą z wyrażeń na twarzach dzieci, jak wyglądają nad miastem. Ponadto lornetki są dostępne za niewielką opłatą. Istnieje również niedawno ponownie otwarty Obserwatorium na 102. piętrze, do którego można dojechać za dodatkową opłatą.

Światła, światła i więcej światła

Wielu powie, widok z Empire State Building jest wystarczający powód do podróży do Nowego Jorku. Inni mówią, widok z zewnątrz budynku jest równie wspaniała. Światła na Empire State Building są energooszczędne i poleceń, jak wiele uwagi, jak widoki budynku zapewnia. Skoordynowane kolory światła reprezentują różne imprezy i uroczystości. Ponadto światła na Empire State Building stały się symbolem świadomości na różne przyczyny i celebracji wielu imprez. Dzieci mogą bawić się rozwiązywać zagadki światła podczas wizyty w Nowym Jorku.

Rodzina i Empire State Building

Podczas gdy na Empire State Building, rodzice i dzieci będą zachwycone Skyride. Ten symulowany helikopterem odbywa się w wirtualnej rzeczywistości filmu i teatru zapewnia gościom widok z lotu ptaka na miasto. W próbie dostosowania się do młodszego pokolenia wizyty Empire State Building, są również specjalne działania stale się zmienia i oferowane dla zwiedzających. Jest też wystawa sztuki i fotografii w holu głównym, który jest szczególnie interesujące dla całej rodziny.

Przed przybyciem na Empire State Building, to jest dobry pomysł, aby złapać coś przekąsić. W zależności od pory roku, linie w wielu restauracji w okolicy i restauracji może być długi. Jest to również dobry pomysł, aby spakować kilka przekąski dla dzieci, aby zapewnić, nikt nie dostaje głodny i zepsuty podczas wizyty. Jeśli rodziny znajdują się głodny po przyjeździe do Empire State Building, jednak istnieją dwie restauracje, bar sushi, i trzy kawiarnie znajdujące się wewnątrz. Sklepy z pamiątkami zapewniają również przekąski, aby zaspokoić ostatniej chwili wrzucić coś na ząb dla tych rodzin, nie są w stanie wypełnić swoje brzuszki przed wyruszeniem do tej atrakcji.

Empire State Building FAQ

Jak wysoka jest Empire State Building?

Empire State Building jest 1454 metrów wysokości 443 metrów, czyli w tym szczycie jego piorunochronu. Wysokość 86. piętrze obserwatorium to 1050 stóp (320 meters.There 1860 kroki w budynku, przechodząc od pierwszego do 102-ci piętrze.

Co to jest Adres Empire State?

Empire State Building znajduje się przy 350 5th Avenue w Nowym Jorku, Nowy Jork. Możesz również odwiedzić go praktycznie na oficjalnej stronie internetowej, Empire State Building.

Empire State Building i Znani ludzie

Empire State Building jest tłem dla wielu scen w znanych filmach. Z Meg Ryan i Tom Hanks w "Bezsenności w Seattle" do Cary Grant i Deborah Kerr w "Niezapomniany romans". Wraz z robienia filmów na Empire State Building, wiele znanych osób strzał do 86. piętrze złapać glimps w poglądach. Niektóre z tych sławnych ludzi m.in. Tom Cruise, księcia Andrzeja, a nawet Ronalda McDonalda.

Wydarzenia specjalne w Empire State Building

Zawsze jest coś dzieje się na Empire State Building. Zachęcanie sztuki, Empire State Building jest forum dla kreatywności. Z obrazów olejnych, na wykałaczki rzeźby, do stock eksponatów, jest coś dla każdego członka rodziny, aby zobaczyć i być może zostać zainspirowany. Również na 34. ulicy korytarza, można dostrzec szereg wykonawców i spektakli. Daty, godziny i zdarzenia różnią.