grsail.com

Emocjonalne Oszukiwanie

Emocjonalne Oszukiwanie


Czy emocjonalne oszukuje sam jak romans? Dla niektórych osób, mając emocjonalną bliskość z przyjacielem płci przeciwnej jest nieszkodliwe. Inne osoby, w międzyczasie, wierzę emocjonalna sprawa jest równie katastrofalne jako fizyczny romans.

Co to jest emocjonalne Oszukiwanie?

Według dr Ann Langley, a małżeństwo i rodzina terapeuty w Kalifornii, "jeśli głównym emocjonalne zadowolenie jest poza stosunkiem i twój partner jest wykluczone" to jesteś oszukuje. To nie znaczy, że posiadanie przyjaciół płci przeciwnej jest oszukiwanie. Jeśli lubisz rozmawiać o pracy, sportu i innych tematów z kimś, że jest to tylko nieszkodliwe przyjaźń. Emocjonalne oszustwo, z drugiej strony, występuje wtedy, gdy konsekwentnie omówić swoje głębsze potrzeby emocjonalne i problemy z kimś innym niż twój partner.

Jak rozpoznać emocjonalny romans

Różnica między przyjaźni i partnerstwa emocjonalnej może być subtelne i trudne do odróżnienia. Możesz być wspaniałymi przyjaciółmi z kimś w biurze i cieszymy się widząc go lub ją, ale to nie znaczy, że oszukuje. M. Gary Neuman, psycholog na Florydzie i autor Emocjonalne niewierności, mówi, że emocjonalne oszustwa wymaga trzech elementów:

  • Emocjonalna bliskość, która jest większa niż w małżeństwie
  • Napięcie seksualne
  • Tajność

Brak jednego z nich oznacza, że ​​nie są obecnie oszustwo, choć może nadal masz problemy z relacjami i komunikacyjnych, które muszą być rozwiązane ze współmałżonkiem.

Jak Spraw Begin

Najczęstszym miejscem do spraw emocjonalnych do rozpoczynających się w urzędzie z współpracownika. Dwaj z was spędza dużo czasu razem w stresującej sytuacji, środowiska, które promuje wiązanie. Zaczynasz mówić o szefa lub projektu i wydaje się nieszkodliwe. W końcu twoje rozmowy rozszerzyć na inne tematy, takie jak filmy, polityki lokalnej drużyny sportowej itp W tym momencie czujesz się szczęśliwy, że ktoś w pracy, że lubisz widząc każdego dnia, ponieważ to sprawia, że ​​praca jest bardziej przyjemna.

Pewnego dnia czujesz się zestresowany o coś poza pracą. Być może jest to problem z Twoim dzieckiem lub współmałżonkiem, a może jesteś po prostu uczucie depresji i nie wiem dlaczego. Chcesz porozmawiać z kimś, kogo chce słuchać, że ktoś zna cię dobrze i rozumie, jak myślisz. Chcesz kogoś, kto pomoże Ci poczuć się lepiej.

Czy osoba, którą należy zwrócić się do małżonka, lub twój przyjaciel w pracy?

To kiedy zaczynasz chcą spełnić swoje potrzeby emocjonalne z osobą w pracy, które rozpoczynają proces emocjonalnego oszustwa. Twój małżonek jest pozbawiona możliwości pomóc, aby wiedzieć, jak się czujesz. Z biegiem czasu, może czuć się bardziej odsuniętą od współmałżonka, jak dążyć do jeszcze większej spełnienie od kogoś innego.

Oszukiwanie w Internecie

Dzięki pokoi internetowych i czatów, emocjonalne oszukiwanie jest również łatwy do uruchomienia w trybie online. Długie godziny spędzone na czacie jest tak, jak mówi w wypełnianiu osoby. Dla niektórych ludzi, doświadczenie jest nawet lepiej, ponieważ czują się bezpieczniejsze otwarcie emocjonalnie, gdy nie ma nikogo w pokoju. Mimo, że elementem napięcie seksualne może być brakuje w stosunku internetowym czacie, emocjonalne spełnienie i tajemnicy elementy mogą być tak silne, jak romansu biurowego.

Afera emocjonalna jest szkodliwy?

Niektórzy ludzie nie dostrzegają, jak emocjonalna sprawa jest szkodliwe dla ich małżeństwa lub związku. Rozmowa nie jest taki sam, jak płeć, będą mówić, więc to, co jest złego w otwarcie się na kogoś spoza związku.

Wszyscy pragną kogoś, kogo pokocha nas bezwarunkowo, który rozumie i wspiera nas. Wszyscy mają więc na emocjonalną zażyłość z co najmniej jednej osoby. To połączenie sprawia, że ​​wielkie małżeństwa i podtrzymuje nas więcej niż seks, czy cokolwiek innego. Bez emocjonalnej zażyłości, małżeństwa lub popełnione w związku staje się czymś więcej niż przyjaźń z korzyściami.

Z rozmowy, to niszczą bardzo rzeczą, która sprawia, że ​​dla miłości i trwały związek - emocjonalnej intymności. Będziesz dzielenia się z kimś, że serce nie dopuścił do długoterminowych relacji z tobą, i dzieląc swoje ciało z osobą, która ma. Poczujesz się podział między dwojgiem ludzi i niezadowolony z relacji z obu.

Jak rozwiązać ten problem

Często potrzeba znalezienia emocjonalnego szczęścia poza twój związek zaczyna się relacjami z zaniedbania. Możliwe, że z pracy i dzieci, dwóch z was po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu i energii, aby naprawdę połączyć ze sobą tak jak kiedyś. Aby rozwiązać ten problem, celowo czas dla siebie. Zaplanuj randkę lub zorganizować dla kogoś do opieki nad dziećmi i spędzić weekend sam na sam.

Jeśli są dobrymi przyjaciółmi z kimś w pracy i czuje się winny, mają współmałżonek lub partner spotkać znajomego. Zaproś go lub ją na kolację lub spotkać się w restauracji. Jeżeli współmałżonek nie wie o swojej przyjaźni, jesteś mniej prawdopodobne, aby przesunąć w emocjonalne romans z przyjacielem.

Wreszcie, jeśli okaże się, że łatwiej otworzyć się emocjonalnie podczas zapisu lub pisania, a następnie zwrócić się do małżonka do rozmowy z Tobą czat room. To może wydawać się głupie, na początku, ale czy to pomoże spełnić swoje potrzeby emocjonalne z partnerem, to warto spróbować.

Wniosek

Jeśli nie czujesz się emocjonalnie spełnione przez swojego partnera, jak kiedyś, nie czekać kolejny dzień rozpocząć rozwiązaniu problemu. Dodać do czasu i wysiłku, aby połączyć i zakochać się na nowo.