grsail.com

Elektryczne okienne Świece świąteczne

Elektryczne okienne Świece świąteczne
Trzyosobowy Candolier z Christmas Lights Etc.

Przytulny, nostalgiczne blask świec w oknie może być powielany bezpiecznie i łatwo z Christmas elektryczne okna świece. Z różnych wzorów do wyboru i modeli na każdą kieszeń, każdy dom może mieć świecach okien w okresie wakacyjnym.

Gdzie kupić

Wielu sprzedawców oferuje różne style świec elektrycznych do okien i ozdób świątecznych. Gdy lokalni kupcy zaczynają gasił sezonowe dekoracje, świece elektryczne są podstawowe pewnością będzie częścią zaznaczenia, ale szersza gama stylów często jest dostępne online. Poniższe kupcy oferują elektryczne okna świece:

Elektryczne okienne Świece świąteczne

Mosiądz Izba Świeca z Christmas Lights Etc.

Christmas Lights, Etc.

Firma ta oferuje spory wybór elektrycznych okien świec. Wiele z ich wyborów oferują rustykalny, wygląd kraju.

 • Trzyosobowy Candolier: To dziewięć cali wysoka, trzy candolier pasuje w każdym oknie. Ma trzy żarówki i każda świeca jest koloru kości słoniowej z antykami. Cynamonu kolorowe wersja jest również dostępna. Każda świeca kosztuje 26,99 dolarów plus koszty przesyłki.
 • Pojedyncze świeca lampy: Jeśli szukasz jednej świecy elektrycznej, za to jeden stożek w antycznej kości słoniowej. Każda świeca stoi dziewięć centymetrów i kosztuje 12,99 dolarów plus koszty przesyłki.
 • Mosiądz Izba Candle: Ten tradycyjny, siedem-calowy wysokiej Świeca posiada bazę z mosiądzu i żarówkę silikonową. Każda świeca kosztuje 9,99 dolarów plus koszty przesyłki.

Brookstone

Brookstone niesie świec elektrycznych, które świetnie wyglądają w oknie. Każdy z nich oferuje tryb czujnika i wygodny timer, który włącza się przez sześć godzin i wyłącza się automatycznie.

 • Regulowana wysokość świeczki: Jeśli kiedykolwiek walczył ze znalezieniem świecę, aby pasowały do ​​szyby, to jest świeca dla Ciebie. Ta wyjątkowa świeca dostosowuje się od 10 do 12 cm wysokości. Wybierz z mosiądzu, brązu lub bazie cyny; każda kosztować 14,99 dolarów plus koszty przesyłki.
 • Trzyosobowy Candelabra: Ten piękny świecznik posiada trzy żarówki i jest w swoim wyborze mosiądzu, cyny i brązu bazy. Możesz kupić ten produkt na 49,99 dolarów plus koszty.

Christmas Tree Hill

Firma jest znana z ogromnego wyboru produktów świątecznych, a ich okna świece nie są wyjątkiem. Oto kilka opcji do rozważenia:

 • Cambridge Electric Light: Ta świeca jest do okien z wąskich półkach, które nie posiadają tradycyjnych okien świece. 11 1/2-calowy, mosiądzu wykończone Świeca posiada uchwyt, który pasuje do każdego okna i czujnik, który włącza świecę na w słabym świetle lub ciemnym i wyłączania po wykryciu światła. Każda świeca kosztuje 19,99 dolarów plus koszty przesyłki. Tańsza opcja jest dostępna bez czujnika do 12,99 dolarów plus koszty.
 • Chadd Ford Pewter Electric Light: Ten 12-calowy, elegancki Świeca posiada bazę cyny i akcenty. Ma funkcji bez końcówki, wyściełane podstawy i jest wyposażony w kabel sześć cali. Koszt każdej świecy jest 19,99 dolarów plus koszty przesyłki. Opcja dostępna jest również w czujnik do 22,99 dolarów plus koszty.
 • Bayside Electric Light: Ten klasyczny elektryczne okna świeca oferuje oryginalne kolonialnym i posiada wykończenie z mosiądzu. Świeca stoi 12 cali i kosztuje 17,99 dolarów plus koszty przesyłki. Wersja zawiera czujnik jest dostępny dla 20,99 dolarów plus koszty.

BatteryOperatedCandles.Net

Firma ta oferuje spory wybór elektrycznych okien świece na Boże Narodzenie. Oto kilka z ich wyboru:

 • Kraj Candolier: Jeśli lubisz dekoracje kraju w okresie Bożego Narodzenia, to świeca będzie prawdopodobnie do gustu. Oferuje on realistyczny wygląd, migający żarówkę silikonową i siedzi na ciemnym lesie zielone bazy. Świeca stoi osiem centymetrów i kosztuje 6,95 dolarów plus koszty przesyłki.
 • Elektryczne Świeca z Black Pytanie: Jeżeli dekorowanie poza pole jest częścią tradycji wakacje, za ten piękny świecę. Stoi dwanaście centymetrów i ma srebrną bazę i czarny trzpień. Świeca może pozostać sam w głębokim parapecie w czasie wakacji, i można dodać abażur i przenieść go do tabeli na wyświetlaczu przez resztę roku. Świeca kosztuje 9,95 dolarów plus koszty przesyłki.
 • Plac Świeca Podstawa: Może wolisz podstawę kwadratową świeca z tradycyjnym rundzie. Ta wersja jest siedem centymetrów i ma dwa i pół cala, pozłacane kwadratową podstawę. Każda świeca posiada również poręczny / wyłącznika. Koszt jest 7,95 dolarów plus koszty przesyłki.

Elektryczne Korzyści Candle

Świece elektryczne mają wiele zalet. Bez wosk, są czystsze niż tradycyjnych świec. Nie trzeba wymieniać świece spalić. Produkują mniej ciepła niż otwartego ognia (świece LED wytwarzają prawie żadnego ciepła) i są bezpieczniejsze w użyciu na całym dzieci i zwierzęta.

Świece elektryczne mogą być łatwo umieszczone w miejscach, gdzie zwykłe świece mogą być bardziej niebezpieczne, takie jak: w pobliżu zasłon, roślin lub innych materiałów łatwopalnych. Ich zasilane elektrycznie płomień jest również odporny na przypadkowych bryzy, które można łatwo zgasić tradycyjne świece na przeciągów zimowych nocy.

Boże Narodzenie elektryczne okna świece są piękne dodatki do każdego wnętrza wakacyjnym. Delikatne migotanie świecy w oknie jest przyjemny widok dla gości i członków rodziny po przyjeździe domu.