grsail.com

Ekspert & Q: Dlaczego Branding Sprawy dla osób poszukujących pracy

Ekspert & Q: Dlaczego Branding Sprawy dla osób poszukujących pracy

Czy zastanawiasz się, dlaczego jest tak wiele dyskusji na temat brandingu dla osób poszukujących pracy? Jeśli szukasz pracy - lub jeśli masz nadzieję na postęp w aktualnej pozycji - lepiej sprawdzić. Mark Stevens, najlepiej sprzedającym się autorem swojej Marketing Sucks i szef globalnego marketingu i zarządzania MSCO, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na ten ważny temat z czytelnikami LTK.

Ekspert Branding Mark Stevens Porady

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Dlaczego jest to ważne dla osób poszukujących pracy, aby zajmować się brandingu?

Mark Stevens (MS): osobista marka jest o wiele ważniejsze niż CV. To aura -a persona- które emanują, że prosi pracodawcę myśleć o tobie jako promienna, genialny, oryginalny, itp Naprawdę nie sprzedają swoje statystyki tła pierwszy; sprzedajesz siebie.

LTK: Jakie są dwa najczęstsze błędy branding pracy osób ubiegających się o tendencję do?

MS: nie marki. Co oznacza, że ​​przez kolejne etapy, nie zadawać dociekliwe pytania i nie ma nic niezwykłego do powiedzenia. Są to po prostu inna osoba w kolejce.

LTK: Co uważasz za dwa najważniejsze etapy projektu w zakresie brandingu dla osób poszukujących pracy?

MS: Dowiedz się wszystkiego na temat firmy i zrobić trzy zalecenia do zmiany czegoś związanego z pracy, którego szukasz. Po drugie, nosić coś charakterystycznego i rozbijając: czarny żywotny garnitur dla mężczyzny lub sukni pucharowej dla kobiety. Niestety, ale wygląda liczą. Wow je!

Co znajduje się Twoja marka?

Pomyśl o poradę Marka w zakresie tego, jak się prezentujesz. Czy Twoja marka, co chcesz potencjalnych pracodawców, aby zobaczyć? Jeśli nie, to jest czas, aby rozpocząć koncentrując się na budowaniu marki, które chcesz i potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele zawodowe.