grsail.com

Edukacja seksualna: Porady Masaż

Masaże erotyczne dla mężczyzn

Dając człowiekowi naprawdę świetny masaż erotyczny polega na opóźnianie orgazmu tak długo, jak to możliwe. Jeśli wiesz, twój partner na tyle dobrze, by wiedzieć, kiedy jest tylko trafienie do punktu bez powrotu, dobre dla ciebie. Jeśli nie, twój partner powinien zrobić jakiś sygnał, aby zatrzymać przed wytrysk. Nie wycofać swoje ręce całkowicie, po prostu, spowolnić swoje ruchy lub przejść do głębokiej uda masażu, stosując ten sam rytm, jak właśnie na tym korzysta penisa. (Zmiana rytmu może być zbyt rażący i stracisz nastrój.) Dalej sekwencji stymulacji / odsunięcie co najmniej trzy razy. Powstały orgazm będzie bardziej intensywny.

Masaż erotyczny 101

Masażu Erotic jest podobny do typowej masa ciała, z tym, że narządy płciowe są także w ramach leczenia. Dla mężczyzn i kobiet, masaż zaczyna się tak samo - z wolna, kojące pociągnięcia i otarcia wzdłuż pleców, nóg, ramion, szyi, brzucha, twarzy i głowy.

Podczas masażu erotycznego, jednak wprowadzenie genitalia tak subtelnie, jak możesz. Czy to poprzez szczotkowanie je delikatnie opuszkami palców (lub długie włosy, jeśli masz go), jak się w dół do nóg, i kopii zapasowych. Ma to na celu wzbudzić podniecenie, przygotowując organizm do zainteresowania seksualnego. Trzymaj ruchy powolne i spokojne. (Uwaga: Jeśli twój partner zasypia, nie denerwuj się, to jest największy komplement jaki masz Zawsze można spróbować znowu innym razem!).

Bonus Wskazówka: Im dłużej "drażnić" -by szczotkowanie lub faktycznie masowania wewnętrznej stronie ud i pozwalając palec lub dwa bezpańskie przed genitaliów, jak to zrobić, tym bardziej podekscytowany, twój kochanek będzie, gdy zaczynasz bardziej bezpośrednią stymulację.

Porady Oil Slick

Skąd wiesz, co oleje i płyny są dla masażu?

Oleje: Olejki do masażu są w wielu odmianach, od bezzapachowa szerokiej gamie zapachów kwiatów, drzewiastych i cytrusowych. Co wybrać naprawdę zależy od gustu jako para. Istnieją również oleje na rynku, zaprojektowane specjalnie do zmysłowego masażu (czyli można lizać je ciało kochanka). Bądź ostrożny z nich, jak niektórzy ludzie mają reakcje alergiczne na nich. Skontrolować oleju pierwsze, zarówno na skórę nawzajem i na swoje języki. Niektóre oleje, które nie mogą być stosowane w połączeniu z produktami lateksu, aby pamiętać o tym.

Balsamy do ciała: Są doskonałą alternatywą, jeśli nie chcemy mieć do czynienia z plamy eteryczne mogą zrobić. Ponadto płyny nie powoduje wyprysków skórnych oleje sposób można, szczególnie jeśli Twoja skóra jest tłusta, aby rozpocząć. Jak oleje jednak, płyny nie mogą być stosowane do produktów lateksowych, takie jak prezerwatywy i zabawek, gdyż rozdzielić je.

Niezależnie od preferencji, uzyskać maksymalny wykorzystać smarowania masażu poprzez wlanie niewielkiej ilości do dłoni i otarcia godzin dłonie przed dotknięciem ciała kochanka. Dzięki temu, nie tylko rozgrzać olej / płyn do ładniejszy doświadczenia dotykowego, ale będziesz również lepiej przygotować swoje ręce na gładkie.

Narzędzia handlu

Aby dać masuj parom pełne leczenie, musisz się następujące elementy:

  • Płaska powierzchnia
  • Ręcznik
  • Ręcznik kąpielowy
  • Olej lub balsam
  • Woda pitna

Umieść płaski arkusz na łóżku w celu ochrony swoich arkuszy olejki do masażu lub płyny. Ręcznik, też jest przydatne do wycierania nadmiaru oleju z rąk. Użyj ręczników jest również przydatna do pokrywania kochanka na pokrycie twojego kochanka dolną połowę na początku masażu. To nie jest tak dużo za skromność jako ciepło. Ważne jest, że osoba otrzymująca masaż nie zawsze się zimno, jak to będzie przeciwdziałać kojące efekty masażu. Wybierz balsam lub olej odpowiedni do nastroju i gustu (patrz moja wskazówka na olejki do masażu w tej sekcji). Po każdym masażu, to dobry pomysł dla partnera odbiorczej pić co najmniej jedną szklankę wody o temperaturze pokojowej. To pomaga wypłukać toksyny, które zostały opracowane w czasie masażu.

Oczywiście, bardziej zmysłowy masaż może zawierać przebrania pomieszczeniu trochę świece, kwiaty, kadzidła, kojącej muzyki, itd. Są to obowiązkowe, jednak. Wszystko, co naprawdę ważne jest fizyczne połączenie między Ciebie i Twojego partnera.

Dlaczego masaż?

Większość par myśleć o relacji fizycznej tylko pod względem płci. Jednak kolejny cudownie intensywny sposób, aby być z tobą fizycznie intymne partner jest poprzez masaż. Masaż pozwala zwrócić szczególną uwagę na całym ciele kochanka bez ograniczeń czasowych i oczekiwań wobec postępującej do seksu.

Kiedy się kochamy, często w centrum naszej uwagi jest "celem" orgazmu. Oczywiście, nasza uwaga zwrócić się do narządów płciowych w wyniku. Wzajemnego masażu, ciśnienie do wykonania i ścieżka celowych są zarówno złagodzone. Masaż jest znakomitą alternatywą dla par wstrzymujących się od seksu z przyczyn zdrowotnych lub osobistych.

Masaż otwiera kanały energetyczne w ciele, pozwalając na przepływ naturalnej witalności swobodniej choć ciała. To może być relaksujące i ożywczy, w zależności od ciśnienia i przyspieszenia wyboru, a także rodzaje olejów lub płynów używanych.

Co najważniejsze, masaż przybliża do mate. Cicha wzruszające przynosi zupełnie nowy sposób komunikacji do relacji. Najlepsze jest to, pary mogą korzystać z masażu, gdy ich związek ma się dobrze, ale także wtedy, gdy sprawy nie idą tak dobrze, że jest to doskonały sposób, aby uzdrawiać podziały emocjonalne.

Masaże erotyczne dla kobiet

Zwróć uwagę na jej ciało, jak jej dotknąć. Ona wskazuje, że jest gotowy do bardziej intensywnego dotykania seksualnej poprzez otwarcie jej nogi (co daje lepszy dostęp), obracanie biodrami trochę, albo dając sygnały werbalne jak jęki lub bezpośrednio mówiąc, jak dobrze swoje akcenty czuję. Zaczynają się powoli, lekko głaszcząc poza jej pochwy. Przed każdym penetracji palcami, upewnij się, że odpowiednio je smarować. Uwaga: Nigdy nie należy używać olejki do masażu i płyny wewnątrz chyba butelkę wskazuje, że jest to bezpieczne. Naciskaj do innych części jej ciała, jak również. Nawet jak wzbudzić jej genitally, będzie również nadanie jej doświadczenie całego ciała.