grsail.com

Dzwoneczek Kostiumy

Dzwoneczek Kostiumy


Jeśli potrzebujesz, aby stworzyć kostium Tinkerbell na Halloween, zabawa lub muzyczne, Piotruś Pan kostiumach lub inne wydarzenie zabawa, nie ma potrzeby, aby znaleźć źródło magiczny pył. Zaskakująco, to łatwo zrobić własną Tinkerbell kostium lub kupić gotowego stroju. Tak czy inaczej, można uchwycić inspirujące magię popularnej bajki Disneya.

Wykonywanie Tinkerbell Costume

Podstawowym kostium Tinkerbell ma kilka głównych elementów, z których każdy jest dość łatwe do wykonania, jeśli masz twórczy. Baw się, tworząc swoje bajki idealny kostium i wyrażając swoją kreatywność.

Zielona sukienka

Głównym elementem każdego stroju Tinkerbell jest zielona sukienka. Powinno być bez ramiączek (lub bez rękawów, dla dziewczynek), krótkie i mają podobne do liści nierówny brzeg. Możesz stworzyć ten wygląd poprzez zakup krótki zieloną sukienkę i cięcia nierówną, trójkątny rąbek nożyczkami.

Dzwoneczek Kostiumy

Prostota Wzór 1925

Jeśli masz problem ze znalezieniem w zieloną sukienkę w wielkości, stylu i koloru, który chcesz, możesz zrobić to od podstaw. Wystarczy wybrać dowolny wzór sukni z lokalnego sklepu rzemiosła i wybierz zieloną tkaniną, która spełnia kryteria, na kopercie wzór i jest podobny do koloru sukni Tinkerbell jest. Poniższe wzory to wspaniałe kostiumy Tinkerbell wszyte blado, jeśli zielony:

 • Prostota 1876 jest idealnym bez ramiączek Tinkerbell sukienka dla dorosłych. To nawet oferuje wielopoziomowe spódnicę.
 • Prostota 1925 jest w rzeczywistości opiera się na sukni Tinkerbell i jest idealny dla niemowląt i dzieci.

Tinkerbell Tutu

Wariacja na temat tworzenia całą sukienkę byłoby zrobić prosty Tinkerbell Tutu i nosić go z wierzchu rury lub szczycie zbiornika w odcieniu zielonym. Możesz łatwo tworzyć własne bajki inspirowane tutu z następujących materiałów:

 • Dwa m żółty koronki
 • Dwa m zielony tiulu
 • Biała elastyczna, szeroka jeden cal
 • Zielona wstążka satynowa
 • Jedwabne kwiaty
 • Nożyczki, igły ręczne szycia, nici, pistolet do klejenia na gorąco i
 1. Pokroić w paseczki, że tiulu mają sześć cali szerokości i około dwa i pół razy pożądana długość tutu.
 2. Wytnij elastyczna, aby zmieścić się w pasie, i ręcznie szyć końce razem bezpiecznie.
 3. Rozpocznij wiązania tiulu na elastyczne, na przemian żółte i zielone. Kontynuuj, aż cała elastyczna jest zadaszony i tutu jest tak pełna, jak chcesz.
 4. Tie zieloną wstążką w dziobie i uszyć ją na tutu w talii.
 5. Gorący klej kwiaty na dowolnie.

Wings Fairy

Dzwoneczek Kostiumy

Można tworzyć własne skrzydła wróżki z następujących materiałów:

 • Cztery metalowe wieszaki na płaszcze
 • Cztery metry zielonego tiulu
 • Gumki i taśma
 • Jedwabne kwiaty
 • Dwa duże agrafki
 • Nożyczki i pistolet do klejenia na gorąco
 1. Postać wieszaki metalowe płaszcza do czterech kształtach skrzydłami. Dwa górne skrzydła powinny być bardziej spiczaste, a dwie dolne powinny być zaokrąglone.
 2. Chwyć jedno skrzydło drutu i owinąć szczelnie w tiulu, gromadzenia tiulu w miejscu, z drutu kończy się łączą. Zabezpieczyć ją gumką i odetnij nadmiar tiulu. Dodatkowo zabezpieczyć swoją pracę z gorącego kleju. Powtarzać z pozostałymi skrzydłami.
 3. Umów skrzydła jako pożądane i zabezpieczyć je razem taśmą.
 4. Bezpiecznie zaklejać agrafki w pobliżu miejsca, w którym skrzydła przyłączyć. Piny te będzie można przymocować skrzydła do sukni.
 5. Użyj gorący klej na pokrycie taśmę z kwiatów jedwabiu.

Różdżka

Nie Wróżka kostium jest kompletna bez magicznej różdżki. Różdżka Tinkerbell jest tradycyjnie biały lub zielony kij, ale można dodać trochę więcej magii poprzez zanurzenie go w brokatem. Aby utworzyć własną, kupić długość kołka, i spryskać go pomalować biały lub zielony. Przed różdżka jest sucho, zostaw to w dużej torbie z luźnym złotym brokatem. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed rozpoczęciem magii pracy.

Zakup Tinkerbell Costume

Jeśli nie czujesz się jak tworzyć własne Tinkerbell kostium, trzeba jeszcze wiele wspaniałych sklepów. Poniższe kostiumy zmieści wróżki w różnych rozmiarach:

 • HalloweenCostumes.com ma wielką dorosłych wielkości Tinkerbell strój. Oferuje on skrzydła i ruched zieloną sukienkę. Różdżka Tinkerbell jest sprzedawane oddzielnie.
 • Toysrus sprzedaje wersji glam tradycyjnego stroju Tinkerbell dla kobiet. Sukienka z cekinami to idealny odcień bajki zieleni.
 • Macy oferuje uroczą Tinkerbell kostium dla małych dziewczynek, wyposażony w skrzydła i zielonym i fioletowym bajki sukni.
 • Fantasy Kraina zabawek ma również słodki Tinkerbell strój dla dzieci. Sukienka wykonana jest z zielonym i fioletowym tiulem.

Zakończenie Look

Nie zapomnij dodać parę zielonych mieszkań na strój Tinkerbell, jak również mnóstwo kwiatów. Jednak najważniejszym dla zespołu akcesoria Tinkerbell jest słynny Fairy zadziorna osobowość. Z tego i prawej kostium, będziesz zdobyły wygląd idealnie.