grsail.com

Dzienne spożycie witamin dla kobiet

Dzienne spożycie witamin dla kobiet

Co to jest zalecane dzienne spożycie witamin dla kobiet? Poniżej znajdą Państwo informacje na temat jakich witamin i minerałów, należy być coraz, a najlepszym sposobem na ich gdzie powinny być - w organizmie!

Minimalne dzienne spożycie witamin dla kobiet

Ponieważ nasze ciała są różne, mężczyźni i kobiety mają bardzo różne potrzeby żywieniowe. Chociaż dokładne wymogi żywieniowe kobiecego ciała może dosłownie wypełnić całą bibliotekę pełną książek, oto FDA zalecanego dziennego spożycia niektórych z najważniejszych witamin i minerałów, które trzeba zachować zdrowie.

  • Wapnia jest niezbędny dla zdrowia kości i komórek. Kobiety powinny spożywać 1000 mg dziennie.
  • Żelazo jest ważne nie tylko dla krwi, ale za to, że mało tlenu dostaje się do swojej masy ciała. Postaraj się, aby około 18 mg żelaza dziennie.
  • Witamina A pomaga zachować zdrową skórę i oczy, między innymi. 5,000 mg jest dzienna dawka zalecana przez FDA.
  • Cynk jest niezbędny dla zdrowia układu odpornościowego, gojenie się ran, a także pomaga utrzymać swoje zmysły węchu i smaku. Należy spożywać 8 mg cynku dziennie.
  • Witamina B6 i B12 są ważne dla wielu czynników, w tym w metabolizmie i mózgu. Zalecana dzienna ilość B6 1,3 mg, podczas gdy B12 jest 2,4 mcg.
  • Kwas foliowy jest niezbędny do utrzymania zdrowego układu nerwowego i poziom krwinek czerwonych zdrowia. Musisz 400 mcg dziennie.

Pierwsze Witaminy suplementami

W dzisiejszym zabieganym świecie, trudno jest uzyskać wystarczającą ilość składników odżywczych, których potrzebujesz, aby utrzymać ciało w doskonałym stanie. Znalezienie zdrowej żywności w podróży, nie mówiąc już czasu na gotowanie świeży, wyważony posiłek, nie jest łatwym zadaniem. Problemem jest to, że organizm nadal potrzebuje składników odżywczych, niezależnie od tego, jak mało czasu trzeba go karmić dobrze. w rzeczywistości, bardziej ruchliwe i bardziej stresujące swoje życie, tym więcej witamin organizm potrzebuje do uzupełniania swoich sklepów! Witaminy zostały stworzone, aby wypełnić lukę pomiędzy tym, co powinniśmy jeść, a czego właściwie jeść. Chociaż uzupełniające składniki odżywcze nie są tak łatwo przyswajalne, jak te, które pochodzą z żywności, są one na pewno lepsze to niż nic. Rzeczą do zapamiętania jest to, że nie można dostać wszystkich witamin i minerałów z butelki; jedzenie złą dietę i biorąc mnóstwo witamin nie będzie utrzymać zdrowe ciało.

To proste, aby Przeciążenie

Chociaż wiele osób tam nie dostaniesz tyle witamin, są pewne, że zbyt wielu. Pierwsze zbyt dużo witaminy jest prawie tak źle, jak się nie wystarczy. Jeśli zbyt wiele dodatków, można łatwo przeciążyć swoje ciało i doświadczenie negatywnych skutków ubocznych, a nawet przedawkować! Na przykład spożywanie zbyt dużej ilości witaminy C może spowodować poważne rozstrój przewodu pokarmowego i biegunka jeśli spożywać więcej niż twoje ciało może łatwo pozbyć. Jeśli bierzesz suplementy, upewnij się, aby obliczyć, ile trzeba w porównaniu ile bierzesz.

Pierwsze Twoje Witaminy staroświecki sposób - poprzez żywność

Najlepszym sposobem, aby dzienne spożycie witamin dla kobiet jest przez zdrowej, zbilansowanej diety. Świeże, naturalne produkty spożywcze zawierają wiele składników odżywczych, które są bardziej przyswajalny niż suplementy, co oznacza, że ​​organizm może wchłonąć je łatwiej. Pokarmy wykazują tendencję do witamin, które są synergicznie połączone, co czyni je jeszcze bardziej dostępne dla organizmu. Na przykład, szpinak zawiera zarówno żelaza i witaminy C, która, gdy spożywane razem, rzeczywiście zwiększa wchłanianie żelaza ponad biorąc sama żelaza.

Świeże owoce i warzywa zawierają również szereg składniki odżywcze, których medycyna jest znalezieniem są bardzo ważne dla naszego zdrowia. Natomiast pewne marki suplementów diety są jako zawierające składniki odżywcze, to zazwyczaj dodaje się przez zastosowanie suszone lub liofilizowane zieleni i nie są tak cenna jak te ze świeżych produktów spożywczych.

Uwagi na temat ciąży

Kobiety, które są w ciąży, karmienia piersią, albo mieć nadzieję na ciążę jeszcze więcej dokładne wymagania żywieniowe - generalnie trzeba więcej witamin, takich jak witamina B6, witamina B12, kwasu foliowego i żelaza. Stało się popularne podjąć prenatalnych witamin przed i podczas ciąży, jeśli twoje ciało będzie absorbować więcej składników odżywczych poprzez zrównoważoną dietę.

Jak zawsze, należy porozmawiać z lekarzem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w diecie i odżywcze. On lub ona może mieć cenny wkład o tym, jak pewne składniki odżywcze wpływają na Ciebie i Twojego dziecka.