grsail.com

Dziecko Znaki prysznic

Dziecko Znaki prysznic


Jeśli hosting baby shower, że to dobry pomysł, aby używać znaków stoczni powiedzieć gościom, że są na właściwym miejscu. Można również umieścić zabawy powitalną na drzwiach, lub dodać baner na baby shower dekoracji do zwiększenia świąteczny nastrój swojego zgromadzenia. Istnieje wiele środków na zakup tych znaków, lub możesz zrobić znak, jeśli czujesz się przebiegły.

Yard Signs dla niemowląt Prysznice

Jarda znaki są duże markery, które mówią goście, gdy strona jest lub informowania ich o najlepsze miejsce do zaparkowania. Jeśli masz temat baby shower, można kupić znak stoczni, aby przejść z nim. Alternatywnie, można wybrać znak, że reklamuje płeć dziecka i ma ładny motyw. Istnieje wiele wspaniałych możliwości.

Zakup Yard Zarejestruj

Jeśli planujesz zakup znak, za jeden z tych wielkich opcji:

Dziecko Znaki prysznic

Bocian wiatr znak koło stoczni

 • Create-a-Yard Sign - Zwyczaj ten znak od Shindigz jest zabawa, najlepszy wybór. Dwustronne baby shower znak jest 18-cali na 22 cali szerokości. Możesz wybrać tła, obrazy i tekst i to wydrukowane i dostarczone do Twoich drzwi. Zwyczaj ten znak, kosztuje około 10 dolarów.
 • Prysznic Yard Sign - Na proste, niedrogie wyboru, wybrać znak, że nie trzeba się dostosować. Ten 12-calowy o 15-calowy znak stoczni, sprzedawanego przez Amazon, posiada neutralne kolory płci i słodkie misie. To brzmi: "Baby Shower". To tylko $ 3.
 • Bocian Wiatr Koło Yard Sign - Jeśli naprawdę chcesz, aby złapać uwagę ludzi, ten bocian znak od Stronę w Lewis to najlepszy wybór. Dostępne w kolorze różowym lub niebieskim, wyposażono go w 31-calowy o 48-calowy bociana białego z ogonem, który obraca się na wietrze. Cena detaliczna to 13,50 dolarów.
 • Niestandardowe Lawn Sign - Zwyczaj ten projekt z VistaPrint posiada schemat kolorów neutralnego płciowo i bociana białego. Możesz wybrać wiadomość, jak również dostosować znak z nazwą mama-to-be. Jeśli chcesz, możesz nawet dodać zdjęcie. Znak jest 12-cali na 18 cali i sprzedaje za około 6 dolarów.

Wykonywanie Rustic Yard Zarejestruj

Dziecko Znaki prysznic

Tamtejsze znak baby shower

Jest to łatwe do wykonania malowane stoczni znak. Wszystko czego potrzebujesz to jakiś złom 1 x 4 graty i post, farby w sprayu, biały kolorze farby, pędzle i młotek i gwoździe. Nie trzeba być szczególnie przydatna w narzędzia, ponieważ pomysł jest do tego oznaczenia, szorstki, rustykalny wygląd.

 1. Pokroić 1 x 4 graty na trzy paski, każdy około 18-cali. Nie ma potrzeby, aby być dokładne w swoich pomiarów lub mają swoje kawałki być czyste.
 2. Nail jeden z tych elementów w pobliżu górnej części postu, gwoździ mniej więcej przez środek planszy. Będziesz potrzebował co najmniej dwa gwoździe do przechowywania każdej planszy. Nail dwie inne płytki pod nim.
 3. Wyjdź na zewnątrz i do malowania natryskowego cały biały znak. Pozostawić do wyschnięcia farby.
 4. Gdy farba wyschnie, ręcznie malować słowa na znaku. Dobrym wyborem jest "Witamy" nazwa na pierwszym pokładzie, być mama-to-jest na drugim pokładzie i "baby shower" na trzecim pokładzie. Wybierz kolor farby, który łatwo zobaczyć i że idzie z tematem i płci dziecka.
 5. Pozostawić do wyschnięcia farby, a następnie umieścić swój znak. Udekoruj znak z kwiatami, wstążkami lub tkanek pomponami, aby nadać mu zabawy, świąteczny wygląd.

Dokonywanie konto Yard sztalugowe

Sztalugi niedrogi dla dzieci jest doskonałą bazą wypadową na znak stoczni. Mala sztalugowe z Ikei jest tylko 15 dolarów i sprawia, że ​​wielki wybór na znak stoczni. Może nawet podwoić jako prezent dla dziecka. Trzeba także szeroka spiekanych, markery kredowe, jak magia Pens, a także kilka balonów z helem. Jest to, jak stworzyć swój znak:

 1. Umieść sztalugi, gdzie będzie to łatwe dla gości, żeby go zobaczyć.
 2. Stwórz swoją wiadomość zastosowanie markerów kredowych. Można używać wody, aby usunąć ewentualne błędy.
 3. Jeśli jesteś zadowolony z wiadomości, krawat kilka balonów na rogu sztalugach. Goście nie będą mogli tego przegapić!

Znaki drzwi dla niemowląt Prysznice

Znaki drzwi to świetny sposób, aby dodać trochę więcej przyjemny dotyk na zewnątrz domu lub wejściu do pawilonu lub wynajętym pokoju. Możesz wybrać kolory uzupełniać wystrój swojego domu, czy można dopasować baby shower tematu. Istnieje wiele wielkich znaków dostępnych do zakupu, i to jest zabawne i łatwe do wykonania własnych.

Dziecko Znaki prysznic

Dziecko prysznic drzwi znak

Zakup Znak Drzwi

Zastanów się jeden z tych zabawnych drzwi znaki dla swojej prysznicem:

 • Morze Pals na drzwi - to ręcznie znak drzwi z Etsy sklepu PenguinPartyPress jest wybór zabawa dla prysznicem neutralnego płciowo. To 11 cali średnicy i można go dostosować do nazwy mama-to-be. To sprzedaje za 10 $.
 • Gratulacje na drzwi - Ten ogromny znak z Amazon.com jest przeznaczony na pokrycie większości drzwi. Na 30 cm szerokości od 60 cm wysokości, ale goście nie będą mogli go przegapić. To neutralne pod względem płci i zabawy, a sprzedaje za około sześć dolarów.
 • Ocean na drzwi - Ten plakat w stylu znak drzwi z BirthdayDirect jest całkowicie konfigurowalny i może sprawić wielką opcji do dekoracji baby shower. Można je wydrukować z dzieckiem lub nazwę mama, jak również szczegóły dotyczące prysznicem. Cena detaliczna to około 5,50 dolarów.
 • Baby Shower Hanger Door - ten 14-calowy szeroki przez 30-calowy wysoki wieszak drzwi płótnie z dziewczyną Galas cechy mama-to-be trzyma parasol. To sprytny sposób na powitanie gości i sprzedaje za około 40 dolarów.

Wykonywanie Zarejestruj pieluchy Wieniec Drzwi

Można zrobić wieniec powitalną pieluchy dla drzwi wejściowych, a następnie po imprezie, daj wieniec do mama-to-be. Musisz formularz wieniec ze sklepu rzemiosła, pieluchy, curling wstążki, nożyczki, karton, cały stempla i markerów. Oto jak to zrobić:

 1. Zaczynamy od stworzenia znak kartony. Pokroić kartony, więc będzie łatwo zmieścić w środku wieniec. Dziurę w każdej z górnych narożników.
 2. Napisz wiadomość na kartonie, takich jak "Witamy w prysznicem!"
 3. Otwórz jedną pieluchę i owinąć go wokół postaci wieniec. Przywiąż go w miejscu na zewnętrznej krawędzi kawałkiem curling wstążką. Powtarzanie wszystkich pieluch, aż forma wieniec jest objęty.
 4. Tie taśmy przez otwory w znaku. Tie znak na środku wieniec.

Dokonywania okręgu transparentu dla drzwi

Koło baner jest zabawne i łatwe do wykonania i nie ma potrzeby inwestowania w wiele drogich materiałów. Musisz białe i kolorowe kartony, pisaki, ołówek i dwa okrągłe obiekty w celu prześledzenia, klej, do dziurkacza, nożyczki i trochę curling wstęgę. To wszystko, co musisz zrobić:

Dziecko Znaki prysznic

Koło banner

 1. Wybierz dwa okrągłe obiekty do prześledzenia. Należy być nieco większa niż drugiego. Miski szafie działa idealnie.
 2. Śledzenie cztery mniejsze koła z białego kartonu i cztery większe kręgi z kolorowym kartonie.
 3. Przyklej mniejsze koła na środku większych kołach. Pozostawić klej do wyschnięcia.
 4. Stempel dwa otwory w górnej części każdego koła.
 5. Na jednym okręgu, używać znaczników napisać "B." Napisz "A", "B" i "Y" na pozostałych okręgów.
 6. Wyciąć kawałek wstążki, który jest nieco szerszy niż drzwi. Przełóż taśmę przez pierwszy węzeł B okręgu i to w miejscu, za nim. Dodaj resztę kręgach do pisowni "dziecko".
 7. Oba końce taśmy taśmy do drzwi.

Banery dla niemowląt Prysznice

Banery są sposobem wysokim wpływ do dekoracji na baby shower. Można ich używać wewnątrz lub na zewnątrz, aby dodać do tematu lub powitanie gości. Istnieje wiele wielkich banerów dostępnych w sprzedaży, ale można zrobić jeden, jeśli nie można znaleźć coś do kupienia, że ​​pasuje do tej roli.

Zakup Baby Shower Banner

Zastanów się jeden z tych wielkich znaków banner stylu:

 • Bold Bliss Aqua Baby Shower Baner - To jasne i pogodne banner z PaperStyle jest doskonałym wyborem dla obu płci. To składa się z proporzec flagami, z listem, i to wyraźnie mówi "baby shower". To sprzedaje za 15 dolarów.
 • Spersonalizowane Baby Shower Baner - to obu płci banner od Oriental Trading Company mogą być personalizowane imię mama-to-be. Jest wykonana z winylu, łatwy w użyciu wewnątrz lub na zewnątrz. Ten baner sprzedaje za 16 dolarów.
 • Bee Baby Shower Baner - Ta urocza żółty i czarny transparent z Etsy sprzedającego, SoSweetPartyShop, ma trzmiele i czyta "mamusiu, aby pszczoły." To sprzedaje za 25 dolarów.
 • Gratulacje Baner - Ten list przegubowy baner z Amazon jest idealny dla każdego prysznicem. To mówi "Gratulacje" i posiada wycięcia odzież dla dzieci. To sprzedaje za niecałe 5 dolarów.


Gratulacje banner

Zrób Proporzec Banner

Nie trzeba być doświadczonym krawcowa szycie transparent proporzec. Wszystko trzeba pewne skrawki tkanin, kawałek sznurka i maszyna do szycia. Można malować na liter wiadomości po zakończeniu banner. Ten rodzaj projektu może służyć jako dekoracja przedszkola.

Wykonywanie Nitki Letter Zarejestruj

Karton listy z lokalnym sklepie rzemiosła wziąć na zupełnie nowy wygląd, gdy zdobią je z przędzy, a ciąg je ze sobą, tworząc znak dla prysznica. Możesz zrobić coś powiedzieć od znaku "baby" na "powitanie". Wszystko, czego potrzebujesz to trochę wytrzymały liny lub sznurka, litery w wiadomości, mnóstwo jaskrawo kolorowe nitki, nożyczki, i pistoletu do klejenia na gorąco. Oto jak to zrobić ten znak:

 1. Gorący klej koniec nitki do tyłu jednym z listów z tektury, i czekać na klej do wyschnięcia.
 2. Owiń nas całkowicie w przędzy. Z tyłu, stworzyć dwie pętle wiszące przez związaniem przędzy. Gorący klej koniec nitki, aby ją zabezpieczyć.
 3. Powtarzanie wszystkich liter.
 4. Ciąg liny przez przędzy pętle się stworzyć swój znak. Można zawiesić go wewnątrz lub na zewnątrz.

Wysoka Wpływ dekoracje

Bez względu na to, jaki rodzaj znaku wybierzesz, będziesz miłował sposób, że dodaje dużo stylu świątecznego do Twojej strony. Czy zrobić to samemu lub kupić idealnym rozwiązaniem, gościom i mama-to-be pokochają tę dekorację wysokiej uderzenia.