grsail.com

Dziecko Produkty zabezpieczające: Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Kuchnia

Straż Piecyk

Minimalizacja ryzyka swoich dzieci poparzenia. Ważnym produktem do dalszego bezpieczeństwa w kuchni jest piec lub straży tarcza, która stawia barierę między swoimi gorących palników i ręce Twojego dziecka. Strażnik przywiązuje do pieca tak, że dzieci nie mogą osiągnąć obok niego, ale dorośli mogą nadal uzyskiwać dostęp do palników. Książę Lionheart i 1 Bezpieczeństwo to dwie marki, które czynią tę kuchnię produkt bezpieczeństwa. Oba są regulowane, aby dopasować swój styl piec i wymiary. Tak jak w przypadku wszystkich produktów bezpieczeństwa kuchni dla dzieci, upewnij się, że należy kierować się prawidłowo zainstalować osłonę, i że jest to bezpieczne. Przetestuj to sam, zanim pozwoli dziecku w kuchni. Ponadto, nigdy nie polegać na tej bariery samodzielnie utrzymać dziecko bezpieczne. Jeszcze trochę czasu, aby nauczyć dziecko, że piec jest gorący, i nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki w kuchni.

Ściana Kotwica

Kiedy myślisz o zatrudnienie wskazówek bezpieczeństwa w domu, w kuchni, chyba oczywiste jest zacząć od zabezpieczania urządzeń, aby zapobiec ich przewróceniem. Rozważ używanie kotwicę ściany trzymać piekarnik, lodówka i pralka i suszarka na miejscu. W ten sposób, nawet jeśli dziecko wspina się i ściąga na niego, to nie będzie mógł spaść na niego. Kotwy ścienne dostępne dla małych urządzeń, takich jak tostery i kuchenki mikrofalowe są również. Większość kotwy ścienne składają się z prostego paska lub kabla, że ​​łączy się z tyłu urządzenia z zapięciem na zatrzask haka. Drugi koniec taśmy śrubami do ściany. Najlepsze miejsce, aby umieścić kotwicę ściany jest w środku na górnej części urządzenia. Oprócz utrzymując ciekawy dziecko bezpieczne, te kołki rozporowe mogą być również cennym mieć podczas huraganów i tornad, które mogłyby usunąć niezabezpieczonych małych i dużych przedmiotów. Więc na wielu frontach, są ważnym elementem strategii na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa kuchnia dla dzieci.

Gotuj Dokładnie

Przechowuj żywność swojej rodziny bezpieczne gotowanie to dokładnie! Czerwone mięso (gotowane do 160 stopni Celsjusza) powinien mieć jej soki uruchomić jasna. Ryby powinny łuszczy widelcem. Scramble lub gotować jaja aż żółtka i bieli nie są katar. Unikać Caesar salad, domowe majonez, mus czekoladowy lub jakąkolwiek inną recepturę, która wymaga surowych lub częściowo gotowane jajka.

Sklep spożywczy w prawo

Bezpieczne przechowywanie żywności, utrzymując swoją lodówkę tak zimno, jak to możliwe. Temperatura powinna być tylko krótki zamrażanie jedzenie. Twój zamrażarka powinna wynosić zero stopni Celsjusza.

Trzymaj świeże mięso, drób i ryby na talerzu, albo zawinięte w drugim plastikowym worku, aby ich surowe soki od zanieczyszczających innych potraw. Jeśli nie zamierzasz jeść je na kilka dni, umieścić je w zamrażarce, aby zatrzymać wzrost bakterii.

Obróbki mięsa w kuchni

Dzieci są na znacznie większe ryzyko zakażeń bakteryjnych, takich jak E. coli. Dlatego ważne jest, aby podjąć dodatkowe środki ostrożności w zakresie bezpieczeństwa w kuchni i urządzeń sanitarnych, zwłaszcza jeśli chodzi o obróbki mięsa. Nie przechowywać surowe ryby w lodówce dłużej niż 24 godzin. Surowe drób lub mielona wołowina będzie utrzymywać się przez 1-2 dni, a surowe mięso czerwone będzie utrzymywać się przez 3-5 dni. Pamiętaj, aby oczyścić wszelkie wycieki soku mięsnego z blatami i rąk. Nigdy nie należy umieszczać gotowane mięso na talerzu używane do surowego mięsa. Cook całość mięsa i drobiu, przy minimalnej temperaturze pieca 325 ° C.

Podawać z Clean Stuff

Kiedy nadszedł czas, aby służyć posiłku, nie należy używać naczyń i przyborów, które wykorzystane do przygotowania żywności. Użyj czyste świeże naczynia. Pamiętaj, że surowe mięso, zwłaszcza zawierają bakterie, które kocha się przylgnąć do naczyń!

Zamrażać

Nie zostawiaj żadnych pokarmów łatwo psujących się więcej niż dwie godziny. Jeśli Twoje dziecko jest jego obiad do szkoły, należy użyć izolacji nośnik z zimnym opakowaniu. Naucz go, aby zachować jego obiad z dala od bezpośredniego światła słonecznego, a przy kaloryferze.

Nauczania dzieci Kuchnia Bezpieczeństwo

Dzieci uczą się poprzez obserwację i robi. Ale potrzebują pomocy werbalnej, jak również. Dlatego trochę czasu, aby nauczyć ich bezpieczeństwa w kuchni. Jak gotować, obsługiwać produkty kuchenne prawidłowo. Poświęć trochę czasu, aby wyjaśnić, jak każdy produkt działa, jak jest to potrzebne dla każdej receptury. Co robisz i co mówisz będzie przejść długą drogę w nauczaniu dzieciom bezpieczną drogę do pracy w kuchni.

Utrzymać go w czystości

Bakterie mogą żyć na rękach, ręczniki, gąbki, desek do krojenia i noże. Przez przygotowywania żywności, utrzymać wszystko czyste z ciepłą wodą z mydłem, a uniknąć zanieczyszczenia nic z soki z surowej żywności. Wymień gąbki co kilka tygodni, i korzystać z tworzywa sztucznego, a nie drewniane deski do krojenia.

Utrzymywanie Kitchen Safe

Pierwszym miejscem, aby rozpocząć z porad bezpieczeństwa w domu, w kuchni jest z czystości. Przed przygotowaniem jedzenia, zawsze należy umyć ręce w ciepłej wodzie z mydłem. Szorować je przez co najmniej piętnaście sekund i dokładnie spłukać. Umyć wszystkie świeże owoce i warzywa. Przechowywać blaty czyste, jak również żadnych garnków lub naczynia do gotowania. Deski do krojenia, też wymagają regularnej uwagę w celu zapewnienia, że ​​nie są one siedliskiem bakterii, które mogą być szkodliwe dla Ciebie i Twoich dzieci.

Keep it cool!

Ukryte bakterie w posiłku może spowodować chorobę odpokarmowych w twojej rodzinie. Bakterie mnożą się niebezpieczne poziomy od 60 do 125 stopni Celsjusza. Trzymaj się tej niebezpiecznej strefie z właściwego przechowywania, operowania, zimno i gotowania.

Zimne powietrze zawsze musi krążyć w lodówce, więc nie przepełnić go.

Ogień i bezpieczeństwo Kuchnia

Ogień jest jednym z poważniejszych zagrożeń w kuchni. Dlatego bezpieczeństwo kuchnia dla dzieci powinny zawsze zawierać zdegradowanych przebiegu pożaru bezpieczne. Noś krótkie rękawy w kuchni, jak długie rękawy są bardziej skłonni do zapalić. Używać rękawic kuchennych i nigdy ręcznik przenieść gorących garnków. Luźne części ręcznika może spaść na gorącym palniku i zapalić. Pokaż dzieciom, jak używać gaśnica. Zachowaj co najmniej jeden w pobliżu - i regularnie serwisowane!

Soda oczyszczona

Czy kiedykolwiek pan ognia stanie, kiedy były gotowania? Jeśli tak, to wiesz, jak przerażające - i niebezpieczny - to może być. Dlatego też podjąć ryzyko z użyciem STOVETOP poprzez sody na rękę dziecka w każdej chwili. Chociaż substancje zwykle stosowane do pieczenia może również pełnić gaśnicy w razie potrzeby. Oto kilka wskazówek bezpieczeństwa w domu w kuchni, w jaki sposób używać sody w przypadku wystąpienia pożaru mały gotowania: Pierwsza wyłączyć gaz lub energię elektryczną od razu, a następnie posypać garść sody oczyszczonej w bazie płomieni. Jak tylko go mieć pod kontrolą, skontaktuj się ze strażą pożarną o pomoc, tylko w przypadku płomienie ponownie zapalić. Nigdy też, jeszcze kilka rzeczy, które należy pamiętać, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kuchni jest używać sody na frytkownic, ponieważ może to spowodować pryskania. Również nigdy nie używać wody na ogień elektrycznego.

Resztki

Jeśli masz dużo resztek, podzielić na małe porcje płytkich pojemników do bezpiecznego i szybkiego chłodzenia w lodówce. Przechowywać mięs i ich farsz w oddzielnych pojemnikach.

Po podgrzaniu resztki, zabić bakterie, które zostały rosnące przez dokładne podgrzewanie do 165 stopni Celsjusza. Przynieś sosy, zupy, i sos do wrzenia.

Piec Top Gwardia: Po prostu Skuteczna

Zachowaj kuchenka straży na zasięgu. Pozwoli to uchronić swoje dziecko idące garnków, patelni i gorących palników. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, kuchenka tarcza montuje łatwo. To zawsze dobry pomysł, aby dostać się do zwyczaju toczenia garnków i patelni uchwyty do tyłu pieca. Jeśli to możliwe, należy używać tylko palniki z powrotem. Kuchenka tarcza jest wielki dodatkowe zabezpieczenie, aby zapobiec przypadkowemu oparzenia.

Poduszki w kuchni

Chroń swoje dzieci przed cięciami uniknąć, uderzeń i stłuczeń w kuchni. Użyj krawędzi i narożników poduszki na blaty. Mogą być również stosowane parapety, stoły, lub wszędzie tam, gdzie są ostre rogi w domu. Poduszki są samoprzylepne i łatwe góry zastosowania. Ponadto, często są w różnych kolorach - zwykle brązów, bieli, i czerni. To sposób, w jaki łączą się do swojego wnętrza, jednocześnie będąc funkcjonalne jednocześnie!

Cięcie deski są produkty bezpieczeństwa, Too

Ale tylko wtedy, gdy trzymasz je w czystości! Wybierz gładką, trwałą i nienasiąkliwą powierzchnię. Sztucznego jest mniej porowatą niż drewno, przez co mniej prawdopodobne siedliskiem bakterii i łatwiejsze do czyszczenia. Umyj płytę z ciepłą wodą z mydłem i szczotki do szorowania, aby usunąć resztki jedzenia i brud. Po myciu, dezynfekcji pokładzie w zmywarce lub poprzez płukanie go w rozcieńczonym roztworem wybielacza chloru 1-łyżeczka wybielacza na 1 galon wody.

Przewód Shortener

Mając długie sznury appliance zwisające może być szczególnie niebezpieczna sytuacja, gdy masz małe dzieci w kuchni. Użyj Shortener przewód do starannie owinąć dodatkowy przewód i uchronić swoje dziecko ciągnąc go, potykają się o niego, a nawet owijania go wokół jego szyi. Wszystkie te scenariusze mogą być bardzo niebezpieczne i powinny być uwzględniane w ramach swojej strategii bezpieczeństwa w kuchni dla dzieci ". Inne ważne wskazówki bezpieczeństwa obejmują pchanie małych urządzeń, jak daleko, jak to możliwe, aby je sobie z rąk dziecka i odłączania małych urządzeń po każdym użyciu, aby uniknąć poparzenia. Jeśli wziąć te proste czynności, robicie wielkie postępy w zakresie bezpieczeństwa w kuchni.

Wykres USDA Cold Storage

Dla pełnego wykres pokazujący, jak długo KAŻDY można przechowywać żywność w lodówce, sprawdź: http://www.poolfence.com/foodsafety.htm

Ogromna!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące bezpieczeństwa żywności, zadzwoń infolinia USDA na 1-800-535-4555. Można również wysłać do bezpłatnego przewodnika, "Zapobieganie Choroba odpokarmowych - Przewodnik po bezpiecznej żywności Handling", pisząc:

Srebrna bagażu

Jak można przechowywać sztućce w szufladach? To robi różnicę. Eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa w kuchni dla dzieci zaleca się umieścić noże i widelce się z ostrymi obszarów stojących w kierunku tyłu obudowy. Jest to ważne, tak, że gdy ty lub twoje dzieci, sięgnąć do naczynia, nie doznają kontuzji w procesie. Aby pomóc dokonać srebra łatwiej dostępne, również użyć uchwyt sreber w szufladzie lub rozdzielacz do organizowania elementów. Możesz znaleźć te produkty w domach dyskontowych, domach towarowych i sklepach kuchni i są one zwykle wykonane z tworzywa sztucznego lub drewna. Pamiętaj, aby zmierzyć szufladę przed zakupem jednego, jednak aby mieć pewność, styl wybierzesz będzie dobrze pasować. Ponadto, jeżeli twój małe dzieci w domu, nie zapomnij umieścić zatrzask bezpieczeństwa na szufladami, które mają ostry srebra lub innych niebezpiecznych przedmiotów. Ta ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa mającą w kuchni.

Chroń Little Fingers w kuchni

Szafki i szuflady nie może pozostać zamknięte przez cały czas! Zapobiec paluszki z coraz rannych. Zainstaluj ochraniacze palców na wewnętrznych szuflad i szafek. Pozostają mocno w miejscu zapobiegania nagłej ponowne zamknięcie zanim dziecko miało szansę do usunięcia jego / jej rękę. Elementy dystansowe są tak, że ochronna może być stosowany w praktycznie każdej wielkości szafy i szuflady. Dorośli są w stanie łatwo zwolnić ochraniacze z jednej strony. Automatycznie blokuje się ponownie, kiedy osłona zamknięta.

Trzymaj dzieci z lodówki!

Dzieci uwielbiają do otwierania i zamykania drzwi. Użyj bezpiecznego naciśnij-lock na lodówce trzymać drzwi zamknięte do ciekawskich maluchów. Solidna konstrukcja zapewnia, że ​​pozostanie ono skuteczne po wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu przez dorosłych. Jest również bardzo łatwy w instalacji. Zatrzaski lodówka pomieścić top-i-dolny, jak i side-by-side modeli lodówek. Należy pamiętać, że dwa zatrzaski są wymagane do side-by-side modeli.

Zaznaczony Gałki Piecyk

Pokrętło kuchenka Osłony są idealnym sposobem, aby utrzymać swoje dzieci przed włączeniem palników kuchenki lub zasięgu. Wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego, odpornego na dziecko kopuły pokrywają każdą gałkę. Są one zamocowane zawiasowo do łatwego dostępu do dorosłych. Pokrętła są również odporne na ciepło, ważnym czynnikiem dla bezpieczeństwa każdego z nas w kuchni! Nawet lepiej osłony są jasne, co oznacza, że ​​pasuje do żadnego projektu piec.

Podajnik Bezpieczny dla dzieci

Wielu rodziców martwi się, że ich dziecko będzie dusić. Ale najnowsze podajniki dziecko bezpieczne wziąć bezproblemowe posiłku i są ważnym elementem bezpieczeństwa w kuchni dla strategii dzieci. Podajniki żywnościowe dla niemowląt mają kształt zmodyfikowanej Popsicle i składa się z pokrywy siatki na szczycie pierścienia z tworzywa sztucznego. Umieścić kilka świeżych owoców, warzyw i innych produktów spożywczych w górę siatki i pozwolić dziecku trzymać załączony pierścień i ssać na jedzenie, coraz smak przez net. Ten niedrogi element bezpieczeństwa w kuchni pomaga swojemu dziecku nauczyć się korzystać z wielu potraw, nie mają jeszcze być w stanie przeżuć i połknąć duży kawałek ich. To narzędzie jest ważnym elementem w planie o uwzględnienie bezpieczeństwa kuchnia dla dzieci.

Przez dzieci Czapki

Wiele środków chemicznych do czyszczenia kuchni i może być szkodliwe dla dzieci i niemowląt. Dlatego poszukują produktów, które mają przed dziećmi czapki zapobiegające ciekawy ręce przed ich otwarciem. Jest to ważny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa w kuchni. Oczywiście, wyroby niebezpieczne powinny być bezpiecznie przechowywane w wysokich szafach, które są chronione przed dziećmi zamków. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​niektóre ustalone młodzi zorientowali się, jak otworzyć nawet dobrze zabezpieczone miejsca, więc to jest zawsze dobry pomysł, aby mieć wieloaspektowy plan bezpieczeństwa w kuchni w miejscu. W ten sposób, jeśli zapomnij umieścić produkt czyszczący się, przynajmniej wiesz, to będzie trudne dla dziecka, aby go otworzyć. Pamiętaj, aby zachować swoje produkty w oryginalnych opakowaniach, tak więc czapki przez dzieci mogą być skuteczne do tworzenia bezpieczeństwa kuchnia dla dzieci.

Obrusy

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kuchni dla dzieci, trzeba wyjść poza oczywiste. Na przykład, obrusy mogą być bardzo ładna, ale nie wiesz, może rzeczywiście być bardzo niebezpieczne, jeśli masz dzieci lub małe dzieci w domu? Wiele małych dzieci lubią ciągnąć rzeczy, które mogą stanowić zagrożenie, jeśli chodzi do pokrycia tabeli. Dziecko, które szarpie na obrusie może go usunąć - i wszystko, co na nim - i straci równowagę w procesie. Większość wskazówek bezpieczeństwa w domu w kuchni będzie przypomnieć, że jeśli tabela jest w naczynia i sztućce, lub jeśli masz inne ciężkie przedmioty lub w centralnym na nim. Te mogą wylądować na dziecko. Jeśli uważasz, należy użyć obrus na specjalną okazję, należy czekać do ostatniej chwili, aby umieścić go na i nie zostawiaj dziecka bez opieki w pobliżu niego. Możesz także spróbować użyć zacisków lub ciężary obrus trzymać szmatkę w miejscu. Wystarczy upewnić się, czy spróbować jednego z tych opcji, które są bezpieczne dla dzieci, one pierwsze.

Odwilż i Marynuj Bezpiecznie

Zawsze rozmrozić jedzenie w kuchence mikrofalowej lub lodówki. Jeżeli rozmrożenie żywności na ladzie, bakterie będą rosnące na warstwach zewnętrznych przed Centrum zakończeniu rozmrażania. Należy także unikać marynowanie jedzenie w temperaturze pokojowej; korzystać z lodówki.

Gaśnica

Musisz być pewny, że znajduje się w centrum gaśnicę w kuchni w zasięgu ręki, jeśli wystąpią ognia smaru. Ważne jest, aby nie trzymać gaśnicę obok pieca, ponieważ grozi to poparzeniem, jeśli wystąpił pożar i trzeba było przechylić się do niego dostęp. Jednak wybrać miejsce na to, że jest na widoku i nie będzie trudne do uzyskania w ciągu kilku sekund. Większość wskazówek bezpieczeństwa w domu w kuchni proponujemy zamontowanie jej przez kuchenne drzwi. Ponadto, nigdy nie polegać na jednej gaśnicy do wielu pomieszczeń. Mają kilka przydać w różnych miejscach w całym domu, dzięki czemu można od razu reagować w nagłych Firer.

Formy awaryjne

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w kuchni dla dzieci, ważne jest, aby być przygotowanym na wszystko jest. Dlatego rodzice powinni zawsze mieć listę numerów telefonów awaryjnych poręczne. Rozważyć pozostawienie tego ważnego dokumentu albo w bardzo widocznym miejscu, przez telefon lub nawet trzymać go w lodówce. Upewnij się, że każdy w domu wie, że tam jest, i skieruj go do opiekunki lub przyjaciół lub krewnych, którzy przebywają z dziećmi, gdy nie jesteś w domu. Należy zawierać informacje alarmowe w tej liście takich, jak Twoje numery telefonów komórkowych, centrum kontroli zatruć, lokalnych policji i straży pożarnej i pediatra. Jeśli regularnie zostawić dziecko pod opieką kogoś innego, jest to również dobry pomysł, aby przygotować projekt "zgody leczyć" list, który daje uprawnienia do opiekuna, aby zezwolić opieki dla dziecka w nagłych przypadkach. Zawierać informacje ubezpieczenia dziecka, jak również. Zrozum, że musisz wypełnić oddzielny formularz dla każdego dziecka. Jest to ważny sposób na zapewnienie safey w kuchni - i poza nią - dla swoich dzieci, nawet jeśli nie są.

Kojec

Ważnym krokiem w wskazówek bezpieczeństwa w domu do kuchni nie tylko do opanowania zagrożeń istniejących w swoim pokoju, ale także zawierają swoje dziecko, gdy jest to konieczne, aby utrzymać go lub jej bezpieczne. To miejsce, gdzie dziecko kojec może się przydać. Nawet z wszystkich środków ostrożności w miejscu, podczas gotowania, to nigdy nie jest dobry pomysł, aby mieć dziecko na zbliżaj nogi. Dlatego utrzymanie kojec prawo w kuchni, lub w pobliżu, więc można pociągnąć go w, kiedy jej potrzebujesz. Istnieje wiele modeli do wyboru, a wiele z nich jest lekka i można złożyć w celu łatwego przechowywania. Ponadto, wiele popularnych stylów dzisiaj mieć boki oczek i wyściełane podłogi, dzięki czemu są wygodne dla dziecka i pomoże utrzymać go lub ją szczęśliwą. Wystarczy umieścić kilka ulubionych zabawek Twojego dziecka wewnątrz do zabawy, lub wykorzystać go jako przenośne łóżeczko dla naptime. (Kojec jest zazwyczaj bezpieczne dla niemowląt, dopóki nie są w stanie spróbować czołganie się z niego.) Korzystanie z kojec daje spokój, a także zapewnienie bezpieczeństwa w kuchni dla dziecka.

Urządzenie przeciw poparzenia

Może być już zainstalowany do zlewozmywaka zabezpieczenie przed poparzeniem i umywalki w domu. Ale jeśli nie, dodając jeden jest ważną częścią swoich wysiłkach na rzecz wdrożenia bezpieczeństwa w kuchni. Do popularnych wyrobów anti-poparzenia automatycznie wyłącza się z wody po osiągnięciu określonej temperatury. Inni pomagają utrzymać temperaturę w bieżącą wodą samym nawet jeśli ołtarze ciśnienia wody. Obie te metody mogą pomóc uchronić swoje dziecko przed poparzeniem gorącą wodą. Sprawdź, aby mieć pewność, że anty-parzenie Devise działa prawidłowo, jak można złamać w czasie. Ponadto, nigdy nie polegać na nich sam. Eksperci zalecają zachować podgrzewacze wody w temperaturze poniżej 120 stopni, jeśli masz dzieci w domu. Jest tylko jeden sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo kuchnia dla dzieci.

Pojemnik na śmieci

Powiedzenie: "Co z oczu, to z serca", jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o twojego kosza na śmieci. Zakup modelu, który ma mocno pokrywkę na nim i zapisać całość pod swoim kuchennym blacie, gdzie dziecko nie będzie go zobaczyć. Jest to ważny krok w tworzeniu bezpieczeństwa w kuchni, ponieważ wiele rzeczy, które rzucają w śmietnika może być niebezpieczne, jeśli dostali się w ręce dziecka. Eksperci Childproofing polecamy również, że idziesz dodatkowy krok w kierunku bezpieczeństwa w kuchni i urządzeń sanitarnych, dodając blokadę na obudowie, aby jeszcze bardziej ograniczyć dostęp do kosza na śmieci. Jeśli nie masz miejsca do schowania się z kosza na śmieci, jeden z wielu wskazówek bezpieczeństwa w domu dla swojej kuchni, że można spróbować to znalezienie toalety, który pasuje do zamka bezpiecznie na puszki do przechowywania pokrywą szczelną. Pomoże to uchronić swoje dziecko jest w stanie otworzyć puszkę.

Ściereczki antybakteryjne

Nie pozwól, by Twoja kuchnia staje się podstawą do rozprzestrzeniania zarazków. Zawsze należy mieć pojemnik antybakteryjne chusteczki dla liczników na rękę. Jest to łatwe w użyciu sposób oczyścić wycieki, przetrzeć blaty i oczyścić swoje stoły, krzesła i powierzchni urządzenia. Poręczne, jednorazowe chusteczki są przez wielu popularnych marek czyszczenia i są w różnych zapachach opuścić swoją kuchnię nie tylko wygląd, ale także pachnące, czyste. Choć pakiet chusteczek może kosztować nieco więcej niż za pomocą papierowego ręcznika spryskanej czystsze, wygodę i oszczędność czasu więcej niż czyni się do różnicy w cenie. Najlepsze jest to, przy użyciu tych chusteczek, możesz pomóc zatrzymać rozprzestrzenianie się bakterii i zapewnienia bezpieczeństwa w kuchni i urządzeń sanitarnych.

Smart Shop

Unikać wprowadzenia w domu niebezpieczny poziom bakterii ze sklepu spożywczego, wykonując ten prosty przepis: Sprzedam zimnych pokarmów ostatnia, i zachęcić ich do domu szybko. Zastanów się za pomocą przenośnego chłodnicy zachować żywności zimno w samochodzie.

W sklepie, upewnij się, że żywność chłodnicze są zimne w dotyku, a mrożonki są solidne. Zawsze należy sprawdzić datę ważności, a nie kupować utrudniona, pęknięty lub wybrzuszenia puszki.

Wysokie krzesełko dla dziecka

Bezpieczne krzesełko dla dziecka może być kluczem, jeśli chodzi o swojej strategii bezpieczeństwa w kuchni dla dzieci ". Zainwestuj w solidnym modelu, który będzie rosnąć wraz z dzieckiem. Wysokie krzesełka w cenie od około 50 dolarów na maksymalnie kilkaset, w zależności od marki i modelu wybrać. Możesz zdecydować się na wersję z tworzyw sztucznych lub jednej z drewna. Niektóre style dostępne obecnie deluxe również muzykę i zabawki dołączone do tacy podającej. Są ładne cechy, które pomogą utrzymać dziecko zainteresowanych i zaangażowanych nawet siedząc. Jest to szczególnie dobry pomysł, aby umieścić swoje dziecko w hairchair, gdy jesteś gotowy do kucharza. To utrzymuje go lub ją z dala od pieca, a nie pod stopami. Zawsze używaj pasa mocowania, pod warunkiem, aby utrzymać dziecko bezpieczne, choć. W przeciwnym razie dziecko może próbować wspinać się, co może być niebezpieczne i podważy swoją strategię bezpieczeństwa w kuchni. Jeśli masz zamiar użyć krzesełko często szukają wygodnych wyściełanych foteli i odchylane do tyłu pozycji, aby ułatwić do karmienia dziecka. Upewnij się, krzesełko wybrać można dostosować do dziecka teraz i później, a może być również zatrzymał się do stołu do łatwego i bezpiecznego karmienia.