grsail.com

Dziecko: Out z dzieckiem i podróży Porady

Road Trip z dzieckiem

Road trip z dzieckiem może być świetną zabawą, ale trzeba się dobrze przygotować. W zależności od tego jak długo jazda będzie, są pewne rzeczy, o których należy pamiętać, aby zapewnić dobrą podróż.

Po pierwsze, upewnij się, że podstawowe prawo spakować na wyjazd. Jeśli karmisz piersią, wielkie, to jedna rzecz, że wiesz, że są pokryte, tylko pamiętaj, aby mieć z tobą pompy, kiedy zajdzie taka potrzeba, to piersi poduszki, butelki itp

Jeśli jesteś formuła karmienia, najlepiej zabrać ze sobą są indywidualne gotowe do picia puszek lub butelek. Większość marek posiada jeden lub drugi, i są bardzo wygodne i łatwe. Wystarczy wlać do butelki i odchodzą, nie mieszające mes lub dodatkowe butelki dźwigać wokół. Niektóre marki nawet się z jednorazowych sutki które przyłączają się do butelki, która weszła w formuła, nie dostać łatwiej niż to! Sprawdź na Diapers.com i Babies R Us dla nich, a nawet niektóre lokalne supermarkety mogą mieć je.

Innym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku krótszych wyjazdów, jest przygotować kilka butelek i umieścić je w małym chłodnicy, może to działać dobrze, jeśli dziecko nie przeszkadza zimno formułę.

Jeśli Twoje dziecko jest na stałych, ale nie jedzenie dorósł jeszcze jedzenie, spakować kilka słoików żywności dla niemowląt, można karmić go w spoczynku zatrzymuje i restauracje po drodze. Albo, jeśli podróżujesz z małżonkiem lub znajomego pasażer może karmić dziecko podczas podróży.

Ponadto, spakować torbę na pieluchy i zachować go na tylnym siedzeniu za każdym razem, gdy to konieczne wyciągnięcie ręki. Mają inną torbę z pieluch i chusteczek, które będą używane po dotarciu na miejsce, ale upewnij się, że regularne torba na akcesoria blisko i gotowy do pracy. Kiedy dziecko "idzie" nie chce być kopania wokół w samochodzie na czyste pieluchy i wahania pad! Inną rzeczą, aby pamiętać, jeśli dziecko jest ząbkowanie; upewnij się spakować odpowiednie rzeczy w torbie na pieluchy, jak również. Rzeczy takie jak Orajel, Tylenol, ząbkowanie tabletek, pierścieni, herbatniki, w zależności od pracy dla swojego dziecka, należy je zamknąć poprzez w torbie na pieluchy.

Jeśli chodzi o inne niezbędne do zabrania, upewnij się, że mają kilka ulubionych zabawek dla dziecka do zabawy w foteliku samochodowym, dodatkowych smoczki i kilka koców.

Pamiętaj, aby sprawdzić kolejny pomysł na to, co zabrać ze sobą na wycieczki lub wakacje.

Pakowanie na wyjazd / wakacje z dzieckiem

Teraz, że masz dziecko, pakowanie nabierze zupełnie nowego znaczenia! Nie ulega wątpliwości, trzeba znacznie więcej rzeczy niż wcześniej dziecko przyjechał. Ważne jest, aby nauczyć się spakować odpowiednie przedmioty tak, że nie kończy się patrząc jak muł opakowanie, gdy idziesz do drzwi.

Po pierwsze, jeśli wybierasz się na wycieczkę do czyjegoś domu, jako że od znajomego lub członka rodziny, chcesz mieć pewność, że mają podstawy. Miejsce do spania, miejsce do jedzenia i miejsce do spędzania czasu i zabawy.

Niektóre rzeczy do rozważenia podjęcia lub uzyskać, gdy pojawi się tam:

 • Szopka
 • Pack-n-play
 • Namiot dla niemowląt
 • Pieluchy
 • Ściereczki
 • Zabawki
 • Krzesełko do karmienia
 • Koce
 • Odzież
 • Śliniaki i ściereczki burp
 • Leki, może być konieczne, takie jak żele lub Tylenol ząbkowanie
 • Karmienie przedmioty - butelki, słoiki spożywcze formuła, przekąski, dla dzieci
 • Dodatkowe smoczki

Jeśli wybierasz się do hotelu, to trzeba przede wszystkim te same elementy, ale można poprosić o łóżeczko podczas dokonywania rezerwacji, więc nie musisz się martwić o miejsce do spania dla dziecka. Ale przynieść kilka koców dziecka tak na wszelki wypadek. Naprawdę nie trzeba będzie krzesełko albo, ponieważ najprawdopodobniej to być jedzenie w restauracji, a wszystkie one dostarczyć je dla Ciebie.

Rzeczy takie jak pieluchy, chusteczki, żywności dla niemowląt i wzór można znaleźć w każdym supermarkecie, więc nie koniecznie trzeba wziąć te, jeśli nie chcesz, szczególnie jeśli wybierasz się samolotem. Wystarczy wziąć tyle na swoją podróż, a następnie zaopatrzyć się kiedy się tam dostaniesz.

Wyjątkiem jest jednak, jeśli masz zamiar się z kraju. Może nie chcesz polegać na tym, co jest w sklepach, jeśli chodzi o wzorze i żywności w niektórych innych krajach. Europa jest bardziej skłonni do posiadania godnych zaufania produktów dla dzieci, ale niektóre mniej rozwinięte kraje nie. Tak więc korzystać z wyroku i zrobić kilka badań przed wyjazdem. upewnij się, że wiesz, co należy zrobić i co można kupić bezpiecznie za granicą.

Gdzie Will niemowląt uśpienia Gdy na wycieczce?

Coś, czego potrzebujesz, aby ustalić, kiedy jesteś nowym rodzicem i jedzie na wycieczkę, gdzie będzie spać dziecko. W zależności od tego, gdzie idziesz i jak się tam dostać, trzeba zdecydować, czy wziąć coś z tobą lub uzyskać go, gdy jesteś w miejscu docelowym.

Jeśli wybierasz się do hotelu, najprostszą rzeczą do zrobienia, oczywiście, jest do żądania łóżeczko za swój pokój. Więc upewnij się, że hotel książka z ma szopki dostępne (większość nie).

Jeśli wybierasz się na pobyt w domu przyjaciela lub krewnego, a jadąc tam, najlepiej do transportu jest podróżowanie pack-n-play lub składana dziecko namiot z dmuchanym materacu. Jeśli samochód jest na tyle duża, powinien nawet być w stanie fitin składany mini łóżeczko, jeśli to, co chcesz zrobić. Inną opcją, jeśli prawdopodobne jest, aby mini szopka podczas zwiedzania, a następnie zostawić dla przyszłych podróży.

Ale jeśli nie masz innego wyjścia niż przynieść to, co dziecko będzie spać, weź to, co najlepsze dla dziecka. Wszystko zależy od tego, jak łatwo jest dla dziecka do snu na innych miejscach innych niż jej łóżeczka. Niektóre dzieci spać wszędzie, więc jest to do ciebie, co najłatwiej umieścić w samochodzie. Jeśli Twoje dziecko jest bardziej podatne na bezsenność, gdy nie ma w domu, a następnie dostać to, co jest najbliżej, co śpi w w domu; najczęściej składane przenośne szopka będzie najlepsze.

W przypadku podróży samolotem, to oczywiście biorąc przenośne łóżeczko nie będzie bardzo praktyczne, można więc rozważyć coś skonfigurować w miejscu docelowym. Niektóre opcje obejmują zakup łóżeczko lub pack-n-play, gdy na miejsce, które można przechowywać tam podczas wizyty, wynajem łóżeczko, lub biorąc namiot składany dziecka (te klapki w niewielkiej torbie, która nie jest dużo większe niż bagaż podręczny).

Jeśli żaden z nich nie jest możliwe, a następnie kolejną najlepszą rzeczą jest to, aby zrobić przenośny pakiet-n-gry, że pasuje i pasuje w małej torbie z uchwytem. Można sprawdzić, że w prawo z bagażem.

Na obiad z dzieckiem

Z większości dzieci jest to dość łatwe do wyjść na kolację. Małe dzieci mogą siedzieć w swoich niemowląt foteliki samochodowe i zrobić drzemkę podczas jedzenia, starsi mogą siedzieć w wysokim krześle i przyłączyć się do zabawy tabeli rodziny. Kiedy dzieci się nieco zepsuty, jednak radość kolacje mogą być dość nieprzyjemne bardzo szybko!

Jedną z rzeczy, aby spróbować na kojący wybredny i prawdopodobnie jest zmęczony trochę żaden ruch. W powszechnej wiedzy, jak to jest, jeden byłby zaskoczony, jak kilka razy sfrustrowani rodzice spróbować, lub automatycznie po prostu odebrać dziecko, chodź jej dziesięć razy po parkingu.

Zanim się, że aby przejść pole i pospiesznie co lini prostej do wyjścia, starają się umieścić dziecko w wózku i po prostu potrząśnij nim tam iz powrotem, tam przez tabeli. To zazwyczaj działa uspokoić zmęczone dziecko i wkłada go do snu.

Pomaga także jeśli wprowadzą zabawkę lub dwa, że ​​gra łagodna muzyka spania, które można umieścić w wózek, gdy robisz na biegunach.

Nosidełka

Świetny sposób, aby zabrać swoje dziecko na przednim jest w stylu pakietu przewoźnika. Dzieci uwielbiają być prowadzone i być blisko mamusi, więc przednie nośniki są wspaniałe do tego celu. Wybierz jeden, który jest bezpieczne i wygodne dla Ciebie i maleństwa.

Niektóre rzeczy do rozważenia:

1. Upewnij się, że nośnik jest wystarczająco wytrzymały

2. Kup jeden wykonany przez renomowaną firmę, która sprawia, że ​​dobre produkty dla dzieci

3. Wypróbuj z dzieckiem przed zakupem, aby upewnić się, że zmieści się w nim komfortowo

4. Jeśli będziesz używać go często, upewnij się, że przewoźnik ma dużo wsparcia i trzyma dziecko w pozycji siedzącej, z kolana zgięte wokół ciebie.

5. Pobierz nośnik, który ma grube miękkie paski tak, aby nie kopać w Ciebie po dłuższych okresach noszenia dziecka.

Dzień na plaży

Podczas przygody plaży latem będzie łatwo bawić dzieci w każdym wieku, co dziecko biegów spakować może powodować znaczne różnice w każdym przyjemności. Należy pamiętać, że plaża oferuje znaczną ekspozycję na chropowatych elementów, takich jak słońce, piasek i woda. Chociaż również doskonałym źródłem zabawy, te trzy elementy przedstawić także wyjątkowe obawy. Dla ochrony przed słońcem, należy rozważyć Cabana Beach lub pop-up namiot zabaw. Duża różnorodność opcji występować z mniejszą stylu niemowląt dużej przypadku rodziny. Doskonałym przykładem tego rodzaju narzędzi dla dzieci jest Pod Sea Beach Cabana przez Pacyfiku Zagraj Namioty. Poszukaj Cabana Beach z dobrym przepływem powietrza i mocowania kołków i zawsze sprawdzić bezpieczeństwo w serwisach takich jak www.consumerreports.org. Są nawet wersje z ocen UV i miejsc do powieszenia zabawki zabaw dla młodszych dzieci. Za bałagan lepkiego piasku plaży, przyniesie wiele dużych ręczników i pewnego proszku dla niemowląt. Prosty trik, aby usunąć piasek na plaży jest odkurzyć swoją piaszczystą skórę proszek dziecko pomaga piasek łatwo spaść. Użyj ręczników do ochrony miejsc, narzędzi dziecka i samochodu, bardziej komfortowym domu jazdy. Podczas gdy dźwięk fal plaży ukoi swój młody dziecko do snu, woda również może stworzyć potencjalne zagrożenie zabaw. Wykorzystaj swój bieg przydomowego dziecko na plaży i przynieść niewielki brodzik z tobą. Niedrogie, zagęścić dmuchane rodzaje są idealne do noszenia w beach tote i wypełnić wody oceanu pozwala na bezpieczniejsze wody zabawy na plaży.