grsail.com

Dzieci online Nauka Słownik

Dzieci online Nauka Słownik

Słownik nauka on-line dla dzieci jest doskonałym źródłem informacji dla rodziców i uczniów. Dziedziną nauki niesie ze sobą skomplikowane słowa, które nie są wspólne. Słownik online specjalizujący się w kategoriach naukowych jest wygodny pojazd do szybkiego odniesienia.

Znalezienie Science słownik online

Poszukiwanie słownika nauki on-line dla dzieci może być tak proste, jak za pomocą strony lub zalecanych przez nauczycieli szkoły dzielnicy studenta. Wiele zasobów online dla dzieci dostępne w lokalnych stronach internetowych bibliotek są również. Oprócz tych wiarygodnych stron internetowych są słowniki internetowe, które posiadają terminów naukowych. Każdy z nich ma unikalne rzeczy do zaoferowania, a studenci mogą korzystać z witryn według ich specyficznych potrzeb.

Zasoby online dla dzieci oferują informacje zorganizowane według tematu i wieku. Niektóre oferują ogólne informacje naukowe, podczas gdy inni są wyspecjalizowane do konkretnego tematowi. Słowniki tych dzieci, aby skomplikowane terminy proste poprzez język, który jest łatwy do zrozumienia. Ilustracje i przykłady oferują dodatkowe informacje uzupełniające, które jest łatwo przyswajalne. Ponadto, słowniki dla zaawansowanych studentów oferują trudne definicje, które mogą zainspirować kolejne pytania.

EdVenture Term Przeglądarka

Przeglądarka ma Edventure Term listę hojny pod względem edukacyjnym, w tym słów do nauki. Każde słowo ma definicję i przykład napisany w jasnym, prostym językiem. Przykłady są doskonałe do pomocy studentom zastosowania koncepcji do ich środowiska. Ta strona zawiera listę zwierząt, fizyki, matematyki, geologii i inne tematy odnoszące się do dziedziny nauki.

Harcourt Nauka Słownik

Nauka Harcourt Słownik jest doskonałym źródłem informacji, które pozwala odwiedzającym sortowania terminów naukowych do poziomu klasy. Wykazy są dostępne dla studentów pierwszego do szóstego stopnia. Każde słowo ma krótką definicję pisemnej na odpowiednim poziomie odczytu dla sekcji. Ponadto wyraźnie kolorowych ilustracji towarzyszy definicji.

Zaczarowana Nauka

Zaczarowana Learning.com wyposażony internetowych słowników naukowych dla studentów organizowanych przez obiekt. Każda definicja towarzyszy grafiki. Studenci mogą uzyskać informacje na temat:

  • Astronomia
  • Botanika
  • Geografia
  • Matematyka
  • Paleontologia
  • Pogoda

Online Nauka Słowniki dla starszych uczniów

Uczniowie w szkole średniej mogą skorzystać z słowników internetowych, jak również. Niektórzy studenci mogą znaleźć podstawowe zasoby te cenne, jeśli są one w programach uzdolnionych.

Student słownik Merriam-Webster

Merriman-Webster Słowo Centralny jest wirtualny wonderland dla miłośników słowa i jego dokładny wykaz terminów zawiera słowa naukowe dla dzieci. Definicje są szczegółowe, ale napisane w jasny, zwięzły warunkach odpowiednich dla dzieci dziewięciu lat i starszych. Jednak niektóre młodsze dzieci mogą korzystać z witryny wskazówek. Tezaurus i rymuje Słownik dołączyć do tego zasobu online. Każda definicja obejmuje:

  • Wymowa
  • Część mowy
  • Etymologia
  • Definicja

Yahoo! Dzieci

Yahoo dzieci ma cały dział poświęcony nauce i ma punkt odniesienia, który zawiera encyklopedię online dla dzieci oraz słownik online. Słownik nie wymienia słowa; zamiast tego pozwala odwiedzającym szukać definicji w swojej wyszukiwarce. Definicje są odpowiednie dla starszych uczniów i zawierają zaawansowane warunki.

Geology.com

Geology.com posiada słownik online istotnych dla nauki o Ziemi. Ta strona jest dla starszych uczniów i wykorzystuje zaawansowany język. Definicja może zawierać warunki, które są trudne dla dzieci, aby zrozumieć i mogą one mieć patrzeć niektóre z warunków zawartych w definicji, takich jak nieprzepuszczalny i przerywany.

Słownik Obrazkowy

Wzrokowcy mogą docenić Słownik Obrazkowy, jest słownik online, który wykorzystuje zdjęcia zamiast słowa pisanego. Ten unikalny zasób jest doskonała dla uczniów z autyzmem i studentów uczących się języka angielskiego jako drugiego języka. Obrazy są kolorowe grafiki, które przedstawiają ludzi, obiektów i pojęć, w tym te związane z dziedziny nauki.

Nauka online

Internet jest nieskończoną zasobów wypełnione informacje o każdy temat można sobie wyobrazić. Słownik nauka on-line dla dzieci jest tylko jednym z wielu wielkich zasobów dla uczniów od przedszkola do uczelni. Bez względu na wiek i poziom umiejętności, zasoby są dostępne.